2019 - 2020
Budapest régió - Újpest 2020-02-01
2020-02-01
Dátum: 2020-02-01
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00-10:00 | Jegyzőkönyv | |
Budapesti Kosárlabdázók Szövetsége | BKSZ Békák - 1 | első |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 1.1 | első |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 1.2 | első |
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft. | ÚMT Tigrisek | első |
10:00-11:30 | Jegyzőkönyv | |
Budapesti Kosárlabdázók Szövetsége | BKSZ Békák - 2 | második |
Hárompontos Sport Szolgáltató Kft. | Hárompontos Tigrisek | második |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 2.1 | második |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 2.2 | második |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 2.3 | második |
11:30-13:00 | Jegyzőkönyv | |
Játszva Sportolva Megelőzni Alapítvány | Grozsics Vizslák | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Harmat Lányok | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Pannónia | második |
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. | Városgazda Utánpótlás Akadémia | második |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Kiscápák | második |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Pandák | második |
13:00-14:30 | Jegyzőkönyv | |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia SZSZM U9/4 | negyedik |
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Budenz | negyedik |
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Fillér | negyedik |
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Klébi | negyedik |
Helyszín:
1046 Budapest, Bajza József utca 2. Bajza József Általános Iskola
Versenybíró:
Novák Judit
Budapest régió Érd 2020-02-01
2020-02-01
Dátum: 2020-02-01
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00-10:30 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Pandák | második |
BEAC | BEAC Vizslák | második |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | HelikopterPilóták | második |
PAFC BASKET | PILIS BASKET | második |
Törekvés SE | TÖRÖK SASTOJÁSOK | második |
Tripla R Basket Kft. | Radobasket Oroszlánok | második |
10:00-11:30 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Vizslák | harmadik |
PAFC BASKET | PILIS BASKET | harmadik |
PAFC BASKET | PILIS BASKET PADUAI | harmadik |
Törekvés SE | TÖRÖK SASBÉBIK | harmadik |
11:30-13:00 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Domokos Tappancsok | negyedik |
BEAC | BEAC Vizslák | negyedik |
Törekvés SE | TÖRÖK SASCSIBÉK | negyedik |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG - Bolyai/A | negyedik |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG - Bolyai/B | negyedik |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG Bolyai/C | negyedik |
Helyszín:
2030 Érd, Széchenyi tér 1. Vörösmarty Mihály Gimnázium
Versenybíró:
Trepák Zoltán
Dél-nyugat régió - Marcali- 2020.02.01
2020-02-01
Dátum: 2020-02-01
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
10:00-11.00 | Jegyzőkönyv | |
Hévízi Sportkör | Hévíz SK | első |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE Mikszáth | első |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE Noszlopy | első |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 1.o | első |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 1.o | első |
11:00-12:30 | Jegyzőkönyv | |
Hévízi Sportkör | Hévíz SK | második |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE Mikszáth | második |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE Noszlopy | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 2.o | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Zalalövő 2.o | második |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 1-2 | második |
Tapolca VSE Kosárlabda Szakosztály | Tapolcai Szöcskék | második |
Tapolca VSE Kosárlabda Szakosztály | Tapolcai Tücskök | második |
12:30-14:00 | Jegyzőkönyv | |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 3.o | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 3.o | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Zalalövő 3.o | harmadik |
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft. | Sportiskola Dési | harmadik |
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft. | Sportiskolás Palánták | harmadik |
14:00-15.30 | Jegyzőkönyv | |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 4.o | negyedik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 4.o | negyedik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Zalalövő 4.o | negyedik |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Zrínyi | negyedik |
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft. | Paragvári 3-4 | negyedik |
Helyszín:
Marcali, Kiss László Sportcsarnok Park utca 16.
Versenybíró:
Balogh Imre
Dél-Kelet, Kecskemét 2020-02-01
2020-02-01
Dátum: 2020-02-01
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2020.02.01. 9.00 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Petőfi Sándor Általános Iskola - 1.osztály - vegyes | első |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Kunszentmárton 1.o | első |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécske Kisvidrák I. | első |
2020.02.01. 09.00 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | ÉZI - 4.osztály - fiú | negyedik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Kunszentmárton 4.o | negyedik |
2020.02.01. 10.00 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Petőfi Sándor Általános Iskola - 2.osztály - vegyes | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Halas | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Mátyás | második |
Kisújszállási Sport Egyesület | Kisújszállási SE | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Kunszentmárton 2.o | második |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák II. | második |
2020.02.01. 10.00 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Arany János Általános Iskola - 2.osztály - vegyes | második |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Vásárhelyi Pál Általános Iskola - 2.osztály - lány | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Hetény | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Méhecskék | második |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB | Mezőberényi KK | második |
2020.02.01. 11.15 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Béke Általános Iskola - 3.osztály - vegyes | harmadik |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Petőfi Sándor Általános Iskola - 3.osztály - vegyes | harmadik |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Vásárhelyi Pál Általános Iskola - 3.osztály - lány | harmadik |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB | Mezőberényi KK | harmadik |
2020.02.01 11.15 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Arany János Általános Iskola - 3.osztály - vegyes | harmadik |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Szent Imre Általános Iskola - 3.osztály - vegyes | harmadik |
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft | Zrínyi Ilona Általános Iskola - 3.osztály - fiú | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Kunszentmárton 3.o | harmadik |
Helyszín:
Mercédes Kosárakadémia Sportcsarnoka 6000 Kecskemét Izsáki Út 1.
Versenybíró:
Rádi Dezső
Dél-Kelet, Szeged 2020-02-01
2020-02-01
Dátum: 2020-02-01
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 - 10.30 | Jegyzőkönyv | |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/2 | második |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/2B | második |
Gyulasport Nonprofit Kft | Gyulasport - Implom | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 2.o | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 2.o/2 | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Bocsok 2.oszt. | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Bolhák 2.oszt. | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Kiscsikók 2.oszt. | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Picurok 2.oszt. | második |
10.30 - 12.00 | Jegyzőkönyv | |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/1 | első |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 1.o | első |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Fókák 1.oszt. | első |
10.30 - 12.00 | Jegyzőkönyv | |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/3 | harmadik |
Gyulasport Nonprofit Kft | Gyulasport - Karácsonyi | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA-GFF GYAKORLÓ 3.o | harmadik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Ezüstrókák 3.oszt. | harmadik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Pacsirták 3.oszt. | harmadik |
12.00 - 13.30 | Jegyzőkönyv | |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/4 | negyedik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 4.o | negyedik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Bonifert 4.oszt. | negyedik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Csikók 4.oszt. | negyedik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Kisbikák 4.oszt. | negyedik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Pokemon 4.oszt. | negyedik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Vadócok 4.oszt. | negyedik |
Helyszín:
Weöres Sándor ált. Isk terme, Szeged, Űrhajós utca 4.
Versenybíró:
Keszthelyi László
Észak-Kelet, Nyíregyháza, 2020. 02. 01.
2020-02-01
Dátum: 2020-02-01
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2020. 02. 01. 9.00 | ||
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. | Korányis Kék Cápák ’’B’’ | első |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Eötvös A | első |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Nagykállói Zsiráfok | első |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Zsákoló Zsiráfok | első |
Nyírpazonyi Kosárlabdázók Egyesülete | Nyírpazonyi KE B | első |
2020. 02. 01. 10.15 | ||
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. | Korányis Kék Cápák ’’A’’ | második |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Eötvös B | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Alma Utcai Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Kertvárosi Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Nagykállói Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Rakamazi Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Zsákoló Zsiráfok | második |
2020. 02. 01. 11.30 | ||
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. | Zelkes Kék Cápák | harmadik |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Szent Imre | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Újfehértói Zsiráfok | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Zsákoló Zsiráfok | harmadik |
Nyírpazonyi Kosárlabdázók Egyesülete | Nyírpazonyi KE A | harmadik |
Tiszavasvári Sport Klub | TSK-Magiszter Kosárpalánta U9 | harmadik |
2020. 02. 01. 13.00 | ||
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Bethlen | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Nyírtelki Zsiráfok | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Rakamazi Zsiráfok | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Záhonyi Zsiráfok | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Zsákoló Zsiráfok | negyedik |
Tokaji Futball Club | Tokaji FC | negyedik |
Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza, Ungvár Stny. 19.
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Budapest régió - Budakeszi 2020-02-02
2020-02-02
Dátum: 2020-02-02
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00-10:00 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Vizslák | első |
BSC | Budajenői Csipet-Csapat | első |
BSC | Kis torpedók | első |
BSC | SZIA Dalmaták | első |
Pátyi SE | Bocskai Békák | első |
Pátyi SE | Bocskai Bolhák | első |
10:00-11:30 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Bajnok jelöltek | második |
PAFC BASKET | PILIS BASKET ÁLDÁS | második |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Csík Vasas | második |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Fenyves Vasas | második |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Fillér Vasas | második |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Virányos | második |
11:30-13:00 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Egy kosárnyi Pipacs | harmadik |
BSC | Herman Hurrikánok | harmadik |
BSC | Lángoló Kosárlabdák | harmadik |
PAFC BASKET | PILIS BASKET ÁLDÁS | harmadik |
Pátyi SE | Labdászók | harmadik |
Sport Division Kft. | Budajenői Mókusok | harmadik |
13:00-14:30 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Csontdarálók | negyedik |
Pátyi SE | Bocskai Kosaras Kukták | negyedik |
Pátyi SE | Bocskai Nokedlik | negyedik |
Pátyi SE | Vadlámák | negyedik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Nagykovácsi Vasas | negyedik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | ÖKU Vasas | negyedik |
Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem tér 1. Széchenyi István Általános Iskola
Versenybíró:
Trepák Zoltán
Budapest régió - Újpest 2020-02-02
2020-02-02
Dátum: 2020-02-02
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00-10:30 | Jegyzőkönyv | |
Ferencvárosi Kosárlabda Egyesület | FKE Erdőlakók | harmadik |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 3.1 | harmadik |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 3.2 | harmadik |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 3.3 | harmadik |
10:30-12:00 | Jegyzőkönyv | |
Angyalföldi Vizisport Egyesület | Budapest Blazers | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Harmat Fiúk | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Kada | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Keresztury | harmadik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Batthyány Vasas | harmadik |
12:00-13:30 | Jegyzőkönyv | |
Hajló DSE | Hajló Tigrisek | negyedik |
KOKEC SE | Németvölgyi | negyedik |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 4.1 | negyedik |
Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub | Megyeri Tigrisek 4.2 | negyedik |
Parthus Sportegyesület | Parthus SE | negyedik |
Parthus Sportegyesület | Partus SE | negyedik |
Helyszín:
1046 Budapest, Bajza József utca 2. Bajza József Általános Iskola
Versenybíró:
Salamon Endre
Budapest régió Érd 2020-02-02
2020-02-02
Dátum: 2020-02-02
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00-10:00 | Jegyzőkönyv | |
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia SZSZM U9/1 | első |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Rózsakert/1 | első |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | DMTK Haraszti Sasok | első |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | BerepülőPilóták | első |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | JumboPilóták | első |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | ŰrhajóPilóták | első |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | VadászPilóták | első |
10:00-11:30 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Bartók/2 | második |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Kolonics/2 | második |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Rózsakert/2 | második |
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLET | Diósdi Sasok KE 2A | második |
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLET | Diósdi Sasok KE 2B | második |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | DMTK Haraszti Sasok 2 | második |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG - Bolyai 1 | második |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG - Bolyai 2 | második |
11:30-13:00 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Kolonics/3 | harmadik |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Rózsakert/3 | harmadik |
RADO KSE | Radobasket BDSE 3 | harmadik |
13:00-14:30 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafok-Kolonics/4 | negyedik |
RADO KSE | Radobasket BDSE 4 | negyedik |
Tripla R Basket Kft. | Radobasket Gárdonyi | negyedik |
Tripla R Basket Kft. | Radobasket Oroszlánkölykök | negyedik |
Helyszín:
2030 Érd, Széchenyi tér 1. Vörösmarty Mihály Gimnázium
Versenybíró:
Rádi Dezső
Észak-nyugati régió - Sopron 2020 02.02.
2020-02-02
Dátum: 2020-02-02
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Fenyőtéris Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Gárdonyis Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Hunyadis Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Lackneros Kosárpalánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Sportiskolás Deákos Palánta | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Sportiskolás Nagycenki Palánta | első |
10.15 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Sportiskola Egyesület | Sportiskolás Gárdonyis Palánta | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Sportiskolás Hunyadis Palánta | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Sportiskolás Lackneros Palánta | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Sportiskolás Petőfis Palánta | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Deák Tér | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fenyőtér | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Orsolya | első |
11.30 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Ágfalva | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fertőd | második |
TIGRISEK Kosárlabda Kft. | Ifjú Tigrisek Fenyő tér | második |
Helyszín:
Sopron Novomatic Aréna Kis terem - 9400 Sopron Lackner K. u. 48.
Versenybíró:
Mészáros Áron
Dél-nyugat régió - Pécs - 2020.02.02.
2020-02-02
Dátum: 2020-02-02
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00-10:00 | Jegyzőkönyv | |
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete | Bonyhádi KSE | első |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Mezőszél I. | első |
10:00-11:30 | Jegyzőkönyv | |
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola | KASI - Honvéd | második |
Monok SE | Monok SE | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa II. | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Deák | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Mezőszél | második |
PVSK-Marketing Kft. | Mátyás- Szent Mór | második |
11.30-13.00 | Jegyzőkönyv | |
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete | Bonyhádi KSE | harmadik |
Monok SE | Monok SE | harmadik |
11.30 - 13.00 | Jegyzőkönyv | |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa IV. | negyedik |
PVSK-Marketing Kft. | Szent Margit-Mátyás-Szent Mór | negyedik |
PVSK-Marketing Kft. | TVT-Árpád | negyedik |
Helyszín:
Pécs, PVSK csarnok, Versenyu. 11.
Versenybíró:
Balogh Imre
Közép-nyugati régió - Székesfehérvár 2020-02-02
2020-02-02
Dátum: 2020-02-02
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
11.00 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Alba Fehérvár | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kempelen Farkas Általános Iskola Pázmánd | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Táncsics Mihály Általános Iskola | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vasvári Pál Általános Iskola | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola | negyedik |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Horváth István Általános Iskola | negyedik |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Vásárhelyi András Tagiskola 2 | negyedik |
12.30 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kossuth Lajos Általános Iskola | első |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zentai Úti Általános Iskola | első |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi I | első |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Széna tér I | első |
13.45 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Alba Fehérvár | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Németh László Általános Iskola | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zentai Úti Általános Iskola | második |
Balatonfüredi Utánpótlás Sport Club | Balatonfüred | második |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi II | második |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Vásárhelyi András Tagiskola 1 | második |
15.15 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Chernel István Általános Iskola és Gimnázium | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kempelen Farkas Általános Iskola Pázmánd | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Táncsics Mihály Általános Iskola | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola | második |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Bory II | második |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Várpalota Vitézek | második |
16.45 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zentai Úti Általános Iskola | harmadik |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Bory III | harmadik |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi III | harmadik |
Helyszín:
Tóvárosi Általános Iskola - 8000 Székesfehérvár, Iskola tér 1.
Versenybíró:
Puskás Péter
Észak-Kelet, Debrecen, 2020. 02. 09.
2020-02-09
Dátum: 2020-02-09
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2020. 02. 09. 9.00 | Jegyzőkönyv | |
Mátészalkai VULE | VULE U7 ’A’ | első |
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE) | NYÍKSE Tűzgolyók K1 | első |
2020. 02. 09. 10.15 | Jegyzőkönyv | |
Mátészalkai VULE | VULE U7 ’B’ | második |
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. | Bethlenes Kék Cápák | második |
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. | Jókais Kék Cápák | második |
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE) | NYÍKSE Tűzgolyók K2 | második |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS A | második |
2020. 02. 09. 11.30 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE) | NYÍKSE Tűzgolyók K3 | harmadik |
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE) | NYÍKSE Tűzgolyók M3 | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA EBES | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY C | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY D | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY E | harmadik |
2020. 02. 09. 12.45 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. | Nyíregyházi Sportcentrum | negyedik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS A | negyedik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY A | negyedik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY B | negyedik |
Helyszín:
G4 Fitness, Debrecen, Gizella utca 4/b
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Észak-Kelet, Miskolc, 2020. 02. 22.
2020-02-22
Dátum: 2020-02-22
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2020. 02. 22. 9.30 | Jegyzőkönyv | |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Bársony 1. | első |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Kossuth | első |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Nagy Lajos | első |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskola | első |
2020. 02. 22. 10.30 | Jegyzőkönyv | |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC | második |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Kossuth 2. | második |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Petőfi | második |
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. | Miskolci Sportiskola Törpillák | második |
2020. 02. 22. 10.30 | Jegyzőkönyv | |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Bársony János Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Kazinczy F. (Tapolcai) Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Miskolc-Szirmai Református Általános Iskla | második |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Szilágyi Dezső Általános Iskola | második |
2020. 02. 22. 10.50 | Jegyzőkönyv | |
Fürge Gyík DSE | Fürge Gyík DSE Zemplén | harmadik |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Bársony 3. | harmadik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Diósgyőri Nagy Lajos K. Általános Iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Kazinczy F. (Középszeri) Általános Iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskola | harmadik |
2020. 02. 22. 11.10 | Jegyzőkönyv | |
Beszterce Kosárlabda Klub | Beszterce KK | negyedik |
Fürge Gyík DSE | Zempléni Vadmacs | negyedik |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Fazekas | negyedik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Fazekas Általános Iskola | negyedik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Herman O. Általános Iskola | negyedik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Petőfi Református Általános Iskola | negyedik |
MITEKA | DVTK-ÉLKSK Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola | negyedik |
Helyszín:
Miskolc Városi Szabadidőközpont, Generali Aréna
Versenybíró:
Ferenczi Tamás