2022 - 2023


Bicske
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
9:00
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI EGÉRKÉKelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságBicskei Berepülő Pilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságBicskei Junior Pilótákelső
10:15
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI MAKIKmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI MÓKUSOKmásodik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságBicskei Jumbo Pilótákmásodik
11:30
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Oroszlánymásodik
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Szákszendmásodik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKmásodik
Erdért Basketball Kft.Erdért Számtech.második
12:45
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Kaskantyúharmadik
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Ráckeresztúrharmadik
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Ráckeresztúr 2harmadik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKharmadik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságBicskei Helikopter Pilótákharmadik
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG DSE - Sóskútharmadik
14:15
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLETDiósdi Sasok KEnegyedik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságBicskei Űrhajó Pilótáknegyedik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságBicskei Vadász Pilótáknegyedik

Helyszín:
Csokonai Isk. - 2060 Bicske, Szent István u. 42.

Versenybíró:


Újpest
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
10:00
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.2második
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft.ÚMT Tigrisekmásodik
11:15
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.2első
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.3első

Helyszín:
2151 Fót, Sport u. 10. Phoenix Sportcsarnok

Versenybíró:
Kolozs Jutka


KLKS
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
9:00
Erdért Basketball Kft.Erdért Számtech.második
RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLETREAC Kosártanoda 2amásodik
RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLETREAC Kosártanoda 2bmásodik
Törekvés SETörök Sasbébikmásodik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Pandákmásodik
10:15
Erdért Basketball Kft.Számtech-Erdértharmadik
Keresztúri SportegyesületKeresztúri SEharmadik
RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLETREAC Kosártanoda 3harmadik
Törekvés SETörök Sastojásokharmadik
11:45
KLKS Palánta Kft.KLKS Szobharmadik
RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLETREAC Kosártanoda 3harmadik
13:15
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE.KLKS Homoktövisnegyedik
MTK BudapestMTK-Juliannanegyedik
RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLETREAC Kosártanoda 4negyedik
Waldorfia Sportkör WSK Kosárpalánta negyedik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Kiscápáknegyedik

Helyszín:
KLKS Budapest, Fóti út 66, 1046

Versenybíró:
Pesa Kata


Pécs
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBenedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskolaelső
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa I.első
Rátgéber Kosárlabda Akadémia AlapítványNKA Pécs Mezőszél 1első
10.15
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBenedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskolamásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Bólymásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Jókai Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Koch Valéria Pécsmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfamásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Jurisicsmásodik
11.45
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és AMImásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslav Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Református Pécsmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Bélamásodik
Rátgéber Kosárlabda Akadémia AlapítványNKA Pécs Mezőszél 2második
13.15
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi Petõfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskolaharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.ANK Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosi Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Hobolharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Köztér Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécs (fiú)harmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvárharmadik
14.45
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Palántanegyedik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szent Margit Pécsnegyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfanegyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mátyásnegyedik

Helyszín:
PVSK Sportcsarnok - Pécs, Verseny utca 11.

Versenybíró:
Keszthelyi László


Egervár (Zala)
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
10.00
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Szentpéterfaelső
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE- Mikszáth első
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 1.o.első
11.15
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKörmendi Törpördögökmásodik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKWBC Körmendmásodik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMVSZSE- Mikszáthmásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 2.o.második
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Salomvár 2.o.második
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 2.o.második
12.45
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKörmendi Törpördögökharmadik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKWBC Körmendharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA 3.o./2.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.o.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 3.o./1.harmadik
14.15
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.o.negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.o.negyedik

Helyszín:
Egervári Ált Isk. - 8913 Egervár, József A. u. 3.

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Nyíregyháza, NYKS
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
9.00
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 1.o.első
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 1.o.első
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 1.o.első
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfok 1.o.első
10.15
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületAlma utcai Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 2.a.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 2.b.második
11.30
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületAlma utcai Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületHermanos Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKönyök utcai Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfok 3.o.harmadik
12.45
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKönyök utcai Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfok 4. o.negyedik

Helyszín:
NYKS EDZÉSKÖZPONT - Ungvár sétány 19.

Versenybíró:
Bátori Gábor


Szolnok
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 1.első
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzanda 1első
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftTószeg 1-2első
10.00
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftKőrösi 1.első
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 2.második
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzegő 1-2második
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák IImásodik
11.30
Magic Carpet Kft.Szarvas GFE Gyakorló harmadik
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KKharmadik
11.30
Magic Carpet Kft.Szarvas GFE Gyakorló második
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KK második
13.00
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftKőrösi 3harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzanda 3.harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzent-Györgyi 1.harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzent Györgyi 3-4negyedik

Helyszín:
Zöld Ház Szolnok, Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Novák Judit


Szeged
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09.00.
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Picúrokelső
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Ördögfiókákmásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Ságvárimásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Tápémásodik
10.00
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Bikákharmadik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport Kft. Karácsonyimásodik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport NKFT Dürermásodik
11.00
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Bikáknegyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Bonifert negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Szedeák Ságvárinegyedik

Helyszín:
Bonifert Domonkos Ált. Isk. Szeged Ortutay u. 3.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Miskolc, MEAFC
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
9.00
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuth Szélvészekelső
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuth Villámokelső
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Nagy Lajos Király Ált. Isk. 1.első
MITEKADVTK Gyarmati ’’A’’első
10.15
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 2. második
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuth Fürge Gyíkokmásodik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Nagy Lajos Király Ált. Isk. 2.második
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Rónai 2.második
11.30
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola - Fazekasmásodik
MITEKADVTK Gyarmati ’’B’’második
MITEKADVTK Rákóczi Zsigmond Református Iskolamásodik
MITEKADVTK Szlovák Iskolamásodik
MITEKADVTK Vörösmarty ’’A’’második
12.45
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 3. harmadik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola - Kossuthharmadik
MITEKADVTK Bólyai János Katolikus Iskolaharmadik
MITEKADVTK Vörösmarty ’’B’’harmadik
12.45
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft.DVTK Törpördögöknegyedik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Fazekas Ált. Isk.negyedik

Helyszín:
Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3508 Egyetem út 5

Versenybíró:
Mészáros Áron


Sopron - Tigrisek
2022-11-26


Dátum: 2022-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09.30
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 1. osztályelső
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kőszeg 1. osztály Aelső
10.45
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák tér 2. osztály Amásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák tér 2. osztály Bmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 2. osztály Amásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 2. osztály Bmásodik
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kőszeg 2. osztály Amásodik
12.15
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 3. osztályharmadik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 4. osztály negyedik

Helyszín:
BECSA - 9400 Sopron, Csengery u. 30.

Versenybíró:
Tiringer László


Kőbánya
2022-11-27


Dátum: 2022-11-27

EgyesületCsapatOsztály
9:00
Computerbontó KKCsepel - Bontómásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Fiúk második
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Lányok második
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Keresztury második
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannónia Fmásodik
10:00
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kada harmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannónia Aharmadik
10:00
Computerbontó KKCsepel - Bontónegyedik
Mini Talent SEMini Talentnegyedik

Helyszín:
Kőbánya, Harmat utca 88. (Kada köz felől)

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Sopron- Soproni Darazsak
2022-11-27


Dátum: 2022-11-27

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületGárdonyis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületHunyadis Kosárpalántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Deákos Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palántákelső
10.15
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Gárdonyis Palántamásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palántamásodik
Sportdarázs Kft.Deákos Palántákmásodik

Helyszín:
Novomatic Aréna - 9400 Sopron, Lackner K. u. 48

Versenybíró:
Salamon Endre


Székesfehérvár
2022-11-27


Dátum: 2022-11-27

EgyesületCsapatOsztály
14.00
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Farkasvermi Úti Tagiskolájamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Németh László Ált. Isk.második
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi II.második
15.30
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Vasvári Pál Ált. Isk.harmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi III.harmadik
17.00
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Ált. Isk., Gimn. és AMInegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Németh László Ált. Isk.negyedik

Helyszín:
Székesfehérvár, Széna téri Ált. Isk

Versenybíró:
Puskás Péter


Vasas
2022-11-27


Dátum: 2022-11-27

EgyesületCsapatOsztály
9:00
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányoselső
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Batthyánymásodik
VASAS-Pasarét Kft.Áldás Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillér Kisdelfinekmásodik
10:15
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Zugligetharmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Fillérnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Baár-Madasnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillérnegyedik
11:30
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Budenznegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Csíknegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Lisznyainegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Szabó Magdanegyedik

Helyszín:
Pasaréti Sportcentrum - 1026 Bp. Pasaréti út 11-13

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dunaalmás
2022-11-30


Dátum: 2022-11-30

EgyesületCsapatOsztály
14.00
KLKS Palánta Kft.KLKS Dunaalmásharmadik
KLKS Palánta Kft.KLKS Szobharmadik
KLKS Palánta Kft.KLKS Szomódharmadik

Helyszín:
Dunaalmás, Csokonai út 22.

Versenybíró:
Salamon Endre


Szombathely
2022-12-03


Dátum: 2022-12-03

EgyesületCsapatOsztály
09.30
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEBrenner 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 2.második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 1-2 második
11.00
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 3-4.negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 3-4 negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrínyis Sólymok negyedik

Helyszín:
Sugár úti Kiscsarnok - Szombathely, Sugár út 18.

Versenybíró:


Nyíregyháza, Sportcentrum
2022-12-04


Dátum: 2022-12-04

EgyesületCsapatOsztály
9.00
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 3.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 1.oelső
10.15
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 2.omásodik
11.30
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 2.omásodik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Apáczaimásodik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Jókaimásodik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Korányi 2.második
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE 1-2.omásodik
12.45
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 3.oharmadik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Korányi 3.harmadik
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE 3.oharmadik
Tiszavasvári Sport KlubTSK-Magiszter U9harmadik
14.00
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 4.onegyedik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 4.onegyedik

Helyszín:
Zrínyi Gimn. Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (Bencs)

Versenybíró:
Mészáros Áron