1. forduló - december 2.
2. forduló - február 2-3.
3. forduló - április 6-7.
Jamboree 2019
Bajnokság versenyfeladatok


Budapest régió 1.


Egyesület

Csapat

Osztály

eredmény

Törekvés

Törekvés Mókusok

első

 

Hegyvidék

HSE 1

első

 

Hegyvidék

HSE Gepárdok

első

 

UMT

Németh Iskola

első

 

Hajló DSE

Karinthy 1a

első

 

Hajló DSE

Karinthy 1b

első

 

 

 

 

 

FKE

Kőrösi palánta

második

 

Törekvés

Törekvés Macskák

második

 

Megyeri Tigrisek

MT Megyeri suli

második

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Kada

második

 

UMT Sport

UMT Németh 2B

második

 

Hajló DSE

Hajló Karinthy 2B

második

 

BKGDSE

BKGDSE

második

 

PAFC

PAFC Áldás

második

 

Ziccer KS

Ziccer Kiscápák

második

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Harmat lányok

második

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Pannónia B

második

 

PAFC

PAFC 2

második

 

Hegyvidék

HSE 2

második

 

Hegyvidék

HSE Sasok

második

 

Angyalföldi Vizisport

AISB

második

 

UMT Sport

Bajza Iskola

második

 

 

 

 

 

Törekvés

Törekvés Mackók

harmadik

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Pannónia A

harmadik

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Kereszthury

harmadik

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Harmat fiúk

harmadik

 

UMT Sport

UMT Karinthy 3b

harmadik

 

PAFC

PAFC 3

harmadik

 

Ziccer Kosársuli

Ziccer Pandák

harmadik

 

BKGDSE

Kardos 3.

harmadik

 

Angyalföldi Vizisport

AISB

harmadik

 

FKE

Lobogó Palánta

harmadik

 

 

 

 

 

Törekvés

Törekvés Mormoták

negyedik

 

Vasas

Vasas Fillér

negyedik

 

Vasas

Vasas ÖKU

negyedik

 

UMT Sport

UMT Karinthy 4b

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 2.- Bajza József Általános Iskola 1046 Bp Bajza József u. 2.

 (bejárat az iskola mellett közvetlenül a tornateremnél)

10.00 1. osztályos verseny

11.00 2. osztályos verseny

12.30 2. osztályos verseny

14.00 3. osztályos verseny

15.30 4.osztályos verseny




Budapest régió 2.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

Budafok KK

Budafok Rózsakert 1

első

 

Budafok KK

Budafok Kolonics 1

első

 

BSC

BSC Budajenői Gézengúzok

első

 

BSC

Telki Baglyok

első

 

 

 

 

 

Vasas

Vasas Csík

második

 

Budafok KK

Budafok Bartók 2

második

 

Budafok KK

Budafok Rózsakert 2

második

 

Budafok KK

Budafok Kolonics 2

második

 

Sport Division

Sport Div Budajenői Mókusok

második

 

BSC

BSC Budajenői Darazsak

második

 

BSC

BSC Herman Lángoló

második

 

BSC

BSC Herman Hurrikánok

második

 

BSC

BSC Pipacs

második

 

Pátyi SE

Pátyi medvék

második

 

BEAC

BEAC Petőfi

második

 

BKGDSE

Érd Bólyai 2.

második

 

BKGDSE

Érd Teleki 2.

második

 

BKGDSE

Szigetszentmiklós 2.

második

 

BKGDSE

Szigethalom 2.

második

 

 

 

 

 

Vasas

Vasas Batthyany

harmadik

 

Vasas

Vasas Nagykovácsi

harmadik

 

Budafok KK

Budafok Kolonics 3

harmadik

 

Vasas

Vasas Pannónia

harmadik

 

Vasas

Vasas Fenyves

harmadik

 

BSC

BSC Herman Unikornisok

harmadik

 

BSC

BSC Herman Sólymok

harmadik

 

Pátyi SE

Pátyi Oroszlánok

harmadik

 

BEAC

BEAC Budai Vizslák

harmadik

 

 

 

 

 

BSC

BSC Németvölgyi

negyedik

 

Pátyi SE

Pátyi Tigrisek

negyedik

 

BEAC

BEAC Domonkos Tappancsok

negyedik

 

BKGDSE

Érd Bólyai 4.

negyedik

 

BKGDSE

Érd Marianum 4.

negyedik

 

BKGDSE

Szigetszentmiklós 4.

negyedik

 

BKGDSE

Szigethalom 4.

negyedik

 

 

Időpont és helyszín:

2019. február 2. szombat – Telki Általános Iskola

17.00 1.osztályosok versenye

2019. február 3. vasárnap Budaörs Herman Iskola

09.30 2. osztályosok versenye I:

11.00 2. osztályosok versenye II.

12.30 3. osztályosok versenye

14.00 4. osztályosok versenye




Dél-keleti régió 1.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 1

első

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 1

első

 

KKC

KKC Ménteleki

második

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 2

második

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 2

második

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Petőfi Gyakorló 2

második

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Arany 2

második

 

KKC

KKC Mátyás

harmadik

 

Kisújszállás SE

Kisújszállás SE

harmadik

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 3

harmadik

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Béke 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Szt. Imre 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét II. Rákóczi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Zrinyi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Vásárhelyi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Református 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Petőfi Gyakorló 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Szechenyivárosi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Arany 3

harmadik

 

KKC

KKC Ménteleki

negyedik

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 4

negyedik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Kodály ÉZI 4

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 2. szombat – Kecskemét, Mercedes Akadémia

10.00 1. osztályos verseny

10.00 4. osztályos verseny

11.00 2. osztályos verseny I.

12.30 3. osztályos verseny I.

14.00 3. osztályos verseny II.




Dél-keleti régió 2.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

BKGDSE Csongrád

Csongrád 1A

első

 

BKGDSE Csongrád

Csongrád 1B

első

 

 

 

 

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Bikák

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK SG

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Villámok

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Béke

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Csikók

második

 

Mezőberényi KK

Mezőberény 2

második

 

BKGDSE Csongrád

Csongrád 2

második

 

 

 

 

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Villámok

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Tabán A

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Tabán B

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Bonifert

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Csikók

harmadik

 

Mezőberényi KK

Mezőberény 3

harmadik

 

BKGDSE Csongrád

Csongrád 3

harmadik

 

BKGDSE Csongrád

Csongrád 4

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 2. szombat - Bonifert Iskola - Szeged 6723 Ortutay u. 3.

09.00 1. és 2. osztályosok versenye
11.00 3. és 4. osztályosok versenye

 




Dél-nyugati régió 1.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

Hévíz SK

Hévíz SK 1

első

 

Marcali VSZSE

Marcali 1

első

 

Ricsilla

Becsehely

első

 

Ricsilla

Zalalövő

első

 

 

 

 

 

Monok SE

Monok SE

második

 

Hévíz SK

Hévíz SK 2

második

 

Marcali VSZSE

Marcali 2

második

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Lenti

második

 

Tapolcai VSE

Tapolcai Törpikék

második

 

Ricsilla

Becsehely

második

 

Ricsilla

Zalalövő

második

 

Ricsilla

Lenti Petőfi

második

 

 

 

 

 

Ricsilla

Becsehely

harmadik

 

Ricsilla

Lenti

harmadik

 

Ricsilla

Zalalövő

harmadik

 

Tapolcai VSE

Tapolcai Rakéták

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 3 vasárnap - Marcali, Városi Sportcsarnok

10.00 1. osztályosok versenye

11.30 2. osztályosok versenye

13.00 3. és 4. osztályosok versenye




Dél-nyugati régió 2.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

PVSK

PVSK Deák 2.o

második

 

PVSK

Árpád TVT

második

 

 

 

 

 

PVSK

Szt.Margit Mezőszél

harmadik

 

KASI

KASI A

negyedik

 

PVSK

Szent Mór 4.

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 2 - PTE Deák Gyakorló Iskola

09.00 2. osztályosok versenye

10.30 3. és 4. osztályosok versenye




Észak-keleti régió 1.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

MEAFC

MEAFC Kossuth

első

 

MVSI

MVSI Törpillák

első

 

MEAFC

MEAFC Diósgyőri Nagy Lajos

második

 

MEAFC

MEAFC 2010

második

 

MEAFC

MEAFC Bársony

második

 

Beszterce KK

Bolyki Kenguruk

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 3

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Sátoraljaújhelyi Petőfi

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Kazinczy Miskolctapolca tag.

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Sátoraljaújhely Árpádházi Szt. Margit

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Hermann

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Bársony

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Szirmai Református

harmadik

 

MEAFC

MEAFC Fazekas

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Fazekas

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Diósgyőri Nagy Lajos

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 4

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Edelényi Szt. Miklós

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. március 9. Miskolc Egyetemi Körcsarnok (3508 Miskolc, Egyetem út 5.)

9.00 -13.00




Észak-keleti régió 2.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

Nyíregyházi Élsport

Zelkes Kék cápák

második

 

Nyíregyházi Élsport

Jókais Kék cápák

második

 

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK Szt. Imre

második

 

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK. Eötvös A

második

 

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK. Eötvös B

második

 

Nyíregyházi Élsport

Görögos Kékcápák

második

 

Nyíregyházi Élsport

Bethlenes Kékcápák

második

 

 

 

 

 

Nyírpazonyi KE

Nyírpazony A

harmadik

 

PRIMA SE

Thököly 1

harmadik

 

PRIMA SE

Thököly 2.

harmadik

 

PRIMA SE

Thököly 3.

harmadik

 

Nyíregyházi Spoertcentr.

Nyíregyházi Sportcentrum

harmadik

 

Nyíregyházi Élsport

Görögös Kékcápák

harmadik

 

 

 

 

 

Nyíregyházi Élsport

Bethlenes Kékcápák

negyedik

 

Nyírpazonyi KE

Nyírpazony KE U10

negyedik

 

Tokaji Futball Klub

Tokaj 3-4

negyedik

 

PRIMA SE

Bárdos 1.

negyedik

 

PRIMA SE

Bárdos 2.

negyedik

 

 

Időpont és helszín: 2019. február 3. Nyíregyháza

10.00 2. osztályosok versenye

11.30 3. és 4. osztályosok versenye




Észak-nyugati régió


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

Soproni Tigrisek

Tigrisek Deák tér

első

 

Soproni Tigrisek

Tigrisek Fenyő

első

 

Soproni Tigrisek

Tigrisek Orsolya

első

 

Soproni Sportiskola

Nagycenk Gepárdok

első

 

Soproni Sportiskola

Deákos Elefántok

első

 

Soproni Sportiskola

Lackneros Farkasok

első

 

Soproni Sportiskola

Hunyadis Párducok

első

 

Soproni Sportiskola

Gárdonyis Zsiráfok

első

 

Soproni Darazsak

Fenyőtéri Kosárpalánták

első

 

Soproni Darazsak

Gárdonyis Kosárpalánták

első

 

Soproni Darazsak

Lackneros Kosárpalánták

első

 

Soproni Darazsak

Hunyadis Kosárpalánták

első

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 2 - Novomatic Aréna, Sopron

10.00 1. osztályosok versenye




Közép- nyugati régió


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 1

első

 

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 1

első

 

Thury Sport

Várpalota Vitézek

első

 

Alba Fehérvár

Pázmándi Kempelen 1

első

 

Alba Fehérvár

Vasvári

első

 

Alba Fehérvár

Zentai

első

 

 

 

 

 

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 2

második

 

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 2

második

 

Dávid Kornél KA

DKKA Kossuth 2

második

 

Thury Sport

Várpalota Kiscicák

második

 

Thury Sport

Várpalota Vásárhelyi tagiskola 2

második

 

Alba Fehérvár

Székesfehérvári Táncsics 2

második

 

Alba Fehérvár

Agárdi Chernel 2

második

 

Alba Fehérvár

Velencei Zöldliget 2

második

 

Alba Fehérvár

Pázmándi Kempelen 2

második

 

Alba Fehérvár

Zantai

második

 

 

 

 

 

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 3

harmadik

 

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 3

harmadik

 

Dávid Kornél KA

DKKA Kossuth 3

harmadik

 

Alba Fehérvár

Velencei Zöldliget 3

harmadik

 

 

 

 

 

Thury Sport

Várpalota Bán Aladár

negyedik

 

Thury Sport

Várpalota Vásárhelyi tagiskola 1

negyedik

 

 

Időpont és helyszín: 2019. február 9. szombat, MKOSZ Csarnok – Székesfehérvár

09.30 1. osztályosok versenye

10.30 2. osztályosok versenye

12.00 3. osztályosok versenye

13.30 4. osztályosok versenye