1. forduló - december 2.
2. forduló - február 2-3.
3. forduló - április 6-7.
Jamboree 2019
Bajnokság versenyfeladatok


Budapest régió 1.


Egyesület

Csapat

osztály

09.00 perc

 

 

Törekvés

Törekvés Mókusok

első

Hegyvidék

HSE 1

első

Hegyvidék

HSE Gepárdok

első

UMT

Németh Iskola

első

Hajló DSE

Karinthy 1a

első

Hajló DSE

Karinthy 1b

első

10.00 perc

 

 

FKE

Kőrösi palánta

második

Törekvés

Törekvés Macskák

második

Megyeri Tigrisek

MT Megyeri suli

második

Kőbányai Diákok

Kőbánya Kada

második

UMT Sport

UMT Németh 2B

második

Hajló DSE

Hajló Karinthy 2B

második

BKGDSE

BKGDSE

második

PAFC

PAFC Áldás

második

11.30 perc

Ziccer KS

Ziccer Kiscápák

második

Kőbányai Diákok

Kőbánya Harmat lányok

második

Kőbányai Diákok

Kőbánya Pannónia B

második

PAFC

PAFC 2

második

Hegyvidék

HSE 2

második

Hegyvidék

HSE Sasok

második

Angyalföldi Vizisport

AISB

második

UMT Sport

Bajza Iskola

második

13.00 perc

 

 

Törekvés

Törekvés Mackók

harmadik

Kőbányai Diákok

Kőbánya Pannónia A

harmadik

Kőbányai Diákok

Kőbánya Kereszthury

harmadik

Kőbányai Diákok

Kőbánya Harmat fiúk

harmadik

UMT Sport

UMT Karinthy 3b

harmadik

14.30

   

PAFC

PAFC 3

harmadik

Ziccer Kosársuli

Ziccer Pandák

harmadik

BKGDSE

Kardos 3.

harmadik

Angyalföldi Vizisport

AISB

harmadik

FKE

Lobogó Palánta

harmadik

16.00 perc

 

 

Törekvés

Törekvés Mormoták

negyedik

Vasas

Vasas Fillér

negyedik

Vasas

Vasas ÖKU

negyedik

UMT Sport

UMT Karinthy 4b

negyedik

 

Időpont és helyszín: 2019. április 7.- Karinthy Iskola 1048 Bp Hajló utca 2.

09.00 1. osztályos verseny

10.00 2. osztályos verseny

11.30 2. osztályos verseny

13.00 3. osztályos verseny

14.30 3.osztályos verseny

16.00 4. osztályos verseny




Budapest régió 2.


Egyesület

Csapat

osztály

17.00 perc

Budafok KK

Budafok Rózsakert 1

első

Budafok KK

Budafok Kolonics 1

első

BSC

BSC Budajenői Gézengúzok

első

BSC

Telki Baglyok

első

09.30 perc

 

 

Vasas

Vasas Csík

második

Budafok KK

Budafok Bartók 2

második

Budafok KK

Budafok Rózsakert 2

második

Budafok KK

Budafok Kolonics 2

második

Sport Division

Sport Div Budajenői Mókusok

második

BSC

BSC Budajenői Darazsak

második

BSC

BSC Herman Lángoló

második

BSC

BSC Herman Hurrikánok

második

11.00 perc

BSC

BSC Pipacs

második

Pátyi SE

Pátyi medvék

második

BEAC

BEAC Petőfi

második

BKGDSE

Érd Bólyai 2.

második

BKGDSE

Érd Teleki 2.

második

BKGDSE

Szigetszentmiklós 2.

második

BKGDSE

Szigethalom 2.

második

12.30 perc

 

 

Vasas

Vasas Batthyany

harmadik

Vasas

Vasas Nagykovácsi

harmadik

Budafok KK

Budafok Kolonics 3

harmadik

Vasas

Vasas Pannónia

harmadik

Vasas

Vasas Fenyves

harmadik

BSC

BSC Herman Unikornisok

harmadik

BSC

BSC Herman Sólymok

harmadik

Pátyi SE

Pátyi Oroszlánok

harmadik

BEAC

BEAC Budai Vizslák

harmadik

14.00 perc

 

 

BSC

BSC Németvölgyi

negyedik

Pátyi SE

Pátyi Tigrisek

negyedik

BEAC

BEAC Domonkos Tappancsok

negyedik

BKGDSE

Érd Bólyai 4.

negyedik

BKGDSE

Érd Marianum 4.

negyedik

BKGDSE

Szigetszentmiklós 4.

negyedik

BKGDSE

Szigethalom 4.

negyedik

 

Időpont és helyszín:

2019. április 6. szombat – Telki Általános Iskola

17.00 1.osztályosok versenye

2019. április 7. vasárnap Budaörs Herman Iskola

09.30 2. osztályosok versenye I:

11.00 2. osztályosok versenye II.

12.30 3. osztályosok versenye

14.00 4. osztályosok versenye




Dél-keleti régió


 

Egyesület

Csapat

osztály

08.30 perc

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Béke 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Szt. Imre 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét II. Rákóczi 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Zrinyi 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Vásárhelyi 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Református 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Petőfi Gyakorló 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Szechenyivárosi 3

harmadik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Arany 3

harmadik

10.00 perc

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 1

első

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 1

első

BKGDSE Csongrád

Csongrád 1A

első

BKGDSE Csongrád

Csongrád 1B

első

KKC

KKC Ménteleki

negyedik

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 4

negyedik

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Kodály ÉZI 4

negyedik

BKGDSE Csongrád

Csongrád 4

negyedik

11.30

KKC

KKC Ménteleki

második

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 2

második

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 2

második

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Petőfi Gyakorló 2

második

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Arany 2

második

SZEDEÁK

SZEDEÁK Bikák

második

SZEDEÁK

SZEDEÁK SG

második

SZEDEÁK

SZEDEÁK Villámok

második

SZEDEÁK

SZEDEÁK Béke

második

SZEDEÁK

SZEDEÁK Csikók

második

Mezőberényi KK

Mezőberény 2

második

BKGDSE Csongrád

Csongrád 2

második

13.00

KKC

KKC Mátyás

harmadik

Kisújszállás SE

Kisújszállás SE

harmadik

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 3

harmadik

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 3

harmadik

SZEDEÁK

SZEDEÁK Villámok

harmadik

SZEDEÁK

SZEDEÁK Tabán A

harmadik

SZEDEÁK

SZEDEÁK Tabán B

harmadik

SZEDEÁK

SZEDEÁK Bonifert

harmadik

SZEDEÁK

SZEDEÁK Csikók

harmadik

Mezőberényi KK

Mezőberény 3

harmadik

BKGDSE Csongrád

Csongrád 3

harmadik

 

Időpont és helyszín: 2019. március 30. - Kecskemét, Mrecedes Akadémia, Izsáki út 1.

08.30. 3. osztályosokok versenye 1.

10.00. 1. osztályosok versenye és 4. osztályosok versenye

11.30. 2. osztályosok versenye

13.00. 3. osztályosok versenye 2.




Dél-nyugati régió


Egyesület

Csapat

osztály

Hévíz SK

Hévíz SK 1

első

Marcali VSZSE

Marcali 1

első

Ricsilla

Becsehely

első

Ricsilla

Zalalövő

első

 

 

 

Monok SE

Monok SE

második

Hévíz SK

Hévíz SK 2

második

Marcali VSZSE

Marcali 2

második

Ricsilla Sport

Ricsilla Lenti

második

Tapolcai VSE

Tapolcai Törpikék

második

Ricsilla

Becsehely

második

Ricsilla

Zalalövő

második

Ricsilla

Lenti Petőfi

második

PVSK

PVSK Deák 2.o

második

PVSK

Árpád TVT

második

 

 

 

Ricsilla

Becsehely

harmadik

Ricsilla

Lenti

harmadik

Ricsilla

Zalalövő

harmadik

PVSK

Szt.Margit Mezőszél

harmadik

 

 

 

Tapolcai VSE

Tapolcai Rakéták

negyedik

KASI

KASI A

negyedik

PVSK

Szent Mór 4.

negyedik

 

Végleges időpont és helyszín: 2019. április 6, szombat - Kaposvár, Csokonay Gyakorló Iskola, 7400 kaposvár Béke utca 75.

10.00 1. osztályos verseny

11.00 2. osztályos verseny

12.30 3. osztályos verseny

14.00 4. osztályos verseny




Észak-keleti régió


Egyesület

Csapat

osztály

09.30 perc

MEAFC

MEAFC Diósgyőri Nagy Lajos

második

MEAFC

MEAFC 2010

második

MEAFC

MEAFC Bársony

második

Nyíregyházi Élsport

Zelkes Kék cápák

második

Nyíregyházi Élsport

Jókais Kék cápák

második

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK Szt. Imre

második

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK. Eötvös A

második

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK. Eötvös B

második

Nyíregyházi Élsport

Görögos Kékcápák

második

Nyíregyházi Élsport

Bethlenes Kékcápák

második

MITEKA

MITEKA Diósgyőri Nagy Lajos

második

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 3

második

Nyírpazonyi KE

Nyírpazony A

második

11.00 perc

 

 

PRIMA SE

Thököly 1

harmadik

PRIMA SE

Thököly 2.

harmadik

PRIMA SE

Thököly 3.

harmadik

PRIMA SE

Ebes

harmadik

Nyíregyházi Spoertcentr.

Nyíregyházi Sportcentrum

harmadik

Nyíregyházi Élsport

Görögös Kékcápák

harmadik

Beszterce KK

Bolyki Kenguruk

harmadik

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 3

harmadik

12.30 perc

 

 

MITEKA

MITEKA Sátoraljaújhelyi Petőfi

harmadik

MITEKA

MITEKA Kazinczy Miskolctapolca tag.

harmadik

MITEKA

MITEKA Sátoraljaújhely Árpádházi Szt. Margit

harmadik

MITEKA

MITEKA Hermann

harmadik

MITEKA

MITEKA Bársony

harmadik

MITEKA

MITEKA Szirmai Református

harmadik

Nyíregyházi Kosársuli UKE

Nyírteleki Zsiráfok

harmadik

Nyíregyházi Kosársuli UKE

Rakamazi Zsiráfok

harmadik

Nyíregyházi Kosársuli UKE

Apáczais zsiráfok

harmadik

Nyíregyházi Kosársuli UKE

Nyks Zsiráfok

harmadik

14.00 perc

 

 

Nyíregyházi Élsport

Bethlenes Kékcápák

negyedik

Nyírpazonyi KE

Nyírpazony KE U10

negyedik

Tokaji Futball Klub

Tokaj 3-4

negyedik

PRIMA SE

Bárdos 1.

negyedik

PRIMA SE

Bárdos 2.

negyedik

MEAFC

MEAFC Fazekas

negyedik

MITEKA

MITEKA Fazekas

negyedik

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 4

negyedik

MITEKA

MITEKA Edelényi Szt. Miklós

negyedik

 

Végleges időpont és helyszín: 2019. április 6 - Debrecen, Gizella utca 4/b

09.30 2. osztályosok versenye

11.00 3. osztályosok versenye

12.30 3. osztályosok versenye

14.00 4. osztályosok versenye




Észak-nyugati régió


Egyesület

Csapat

osztály

Soproni Tigrisek

Tigrisek Deák tér

első

Soproni Tigrisek

Tigrisek Fenyő

első

Soproni Tigrisek

Tigrisek Orsolya

első

Soproni Sportiskola

Nagycenk Gepárdok

első

Soproni Sportiskola

Deákos Elefántok

első

Soproni Sportiskola

Lackneros Farkasok

első

Soproni Sportiskola

Hunyadis Párducok

első

Soproni Sportiskola

Gárdonyis Zsiráfok

első

Soproni Darazsak

Fenyőtéri Kosárpalánták

első

Soproni Darazsak

Gárdonyis Kosárpalánták

első

Soproni Darazsak

Lackneros Kosárpalánták

első

Soproni Darazsak

Hunyadis Kosárpalánták

első

 

Végleges időpont és helyszín: 2019 április 6. szombat

10.00 1. osztályosok versenye

11.00 1. osztályosok versenye




Közép- nyugati régió


Egyesület

Csapat

osztály

09.30 perc

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 1

első

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 1

első

Thury Sport

Várpalota Vitézek

első

Alba Fehérvár

Pázmándi Kempelen 1

első

Alba Fehérvár

Vasvári

első

Alba Fehérvár

Zentai

első

10.30 perc

 

 

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 2

második

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 2

második

Dávid Kornél KA

DKKA Kossuth 2

második

Thury Sport

Várpalota Kiscicák

második

Thury Sport

Várpalota Vásárhelyi tagiskola 2

második

Alba Fehérvár

Székesfehérvári Táncsics 2

második

Alba Fehérvár

Agárdi Chernel 2

második

Alba Fehérvár

Velencei Zöldliget 2

második

Alba Fehérvár

Pázmándi Kempelen 2

második

Alba Fehérvár

Zantai

második

12.00 perc

 

 

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 3

harmadik

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 3

harmadik

Dávid Kornél KA

DKKA Kossuth 3

harmadik

Alba Fehérvár

Velencei Zöldliget 3

harmadik

13.30 perc

 

 

Thury Sport

Várpalota Bán Aladár

negyedik

Thury Sport

Várpalota Vásárhelyi tagiskola 1

negyedik

 

Időpont és helyszín: 2019. április 6. szombat, MKOSZ Csarnok – Székesfehérvár

09.30 1. osztályosok versenye

10.30 2. osztályosok versenye

12.00 3. osztályosok versenye

13.30 4. osztályosok versenye