2020 - 2021
Észak-kelet, Nyíregyháza
2021-02-06
Dátum: 2021-02-06
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2021. 02. 06. 9.00 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi KK | NYKK Bethlen 1. | első |
Nyíregyházi KK | NYKK Eötvös B | első |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Nagykállói Zsiráfok | első |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Nagykállói Zsiráfok 2. | első |
2021. 02. 06. 10.15 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi KK | NYKK Bethlen | második |
Nyíregyházi KK | NYKK Eötvös A | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Szakolyi Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Szent Imrés Zsiráfok | második |
2021. 02. 06. 11.30 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Alma utcai Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Máriapócsi Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Nagykállói Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Újfehértói Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Záhonyi Zsiráfok | második |
2021. 02. 06. 12.45 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Apáczais Zsiráfok | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Nagykállói Zsiráfok | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Záhonyi Zsiráfok 3.o. | harmadik |
2021. 02. 06. 12.45 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi KK | NYKK Bethlen 4. | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Evangélikus Zsiráfok | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KE | Máriapócsi Zsiráfok | negyedik |
Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza Ungvár stny. 19.
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Keleti régió - Szolnok
2021-02-06
Dátum: 2021-02-06
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2021.02.06. 13.00. | Jegyzőkönyv | |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák I. | első |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB | Mezőberényi Kosárlabda Klub | második |
Szolnoki Sportcentrum | Szandaszőlősi Általános | második |
Szolnoki Sportcentrum | Szegő | második |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák II. | második |
2021.02.06. 14.30. | Jegyzőkönyv | |
Civis Kosárlabda Klub Kft. | Civis KK Kunszentmárton | harmadik |
Mezőberényi Kosárlabda Klub | Mezőberényi Kosárlabda Klub | harmadik |
Szolnoki Sportcentrum | Szolnoki Sportcentrum Kosárpalánták | harmadik |
Szolnoki Sportcentrum | Tószeg-Tiszavárkony | harmadik |
Civis Kosárlabda Klub Kft. | Civis KK Kunszemtmárton | második |
2021.02.06. 16.00. | Jegyzőkönyv | |
Civis Kosárlabda Klub Kft. | Civis KK Kunszentmárton | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum | SZKA Kőrösi | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum | SZKA Piros | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum | SZKA Szanda | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum | SZKA Szent-György | negyedik |
Helyszín:
Zöld Ház - 5000 Szolnok, Karczag László utca 2.
Versenybíró:
Rádi Dezső
Budapesti régió - Kőbánya
2021-02-06
Dátum: 2021-02-06
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
10:00 | Jegyzőkönyv | |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak / Harmat Fiúk | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak / Pannónia | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Harmat lányok | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Kada | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Keresztury | harmadik |
Helyszín:
Budapesti régió Kőbánya
Versenybíró:
Borsányi Zoltán
Budapesti régió -Budakeszi
2021-02-06
Dátum: 2021-02-06
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
10:30 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Vizslák | első |
BSC | Kosárlabda Angyalai | első |
BSC | Lángoló Kosárlabdák | első |
BSC | Telki Batman | első |
BSC | Telki Villámok | első |
12:00 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Vizslák | második |
BSC | Budajenői Gézengúzok | második |
BSC | Kis Torpedók | második |
Pátyi SE | Pátyi SE | második |
13:30 | Jegyzőkönyv | |
BSC | BJCS | harmadik |
BSC | SZIA Tigrisek | harmadik |
Diósdi Sasok Kosárlabda Egyesület | Diósdi Sasok KE | harmadik |
BEAC Női Kosárlabdáért Utánpótlás Alapítvány | BEAC Törökugrató | második |
15:00 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | Domonkos Bocsok | negyedik |
BSC | Budajenői Mókusok | negyedik |
BSC | Egy Kosárnyi Pipacs | negyedik |
Latorca Sport Kft. | Villám Manók | negyedik |
Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem Tér 1.
Versenybíró:
Trepák Zoltán
Dél-nyugat Pécs
2021-02-06
Dátum: 2021-02-06
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Mezőszél I. | első |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Bóly | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Hobol | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa I. | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa II. | második |
10.30 | Jegyzőkönyv | |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Miroslav Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | PTE Deák Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Sellye | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Deák | második |
12.00 | Jegyzőkönyv | |
Bonyhádi Kosárlabdázók Egyesülete | Bonyhádi KSE | második |
Bonyhádi Kosárlabdázók Egyesülete | Bonyhádi KSE | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szászvár | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Mezőszél II. | második |
13.30 | Jegyzőkönyv | |
Bonyhádi Kosárlabdázók Egyesülete | Bonyhádi KSE | negyedik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Cserepka Pécs | negyedik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa | negyedik |
PVSK-Marketing Kft. | PVSK-Szent Margit | negyedik |
15.00 | Jegyzőkönyv | |
Komló Sport Kft. | Komló Sport KK Kosárpalánta | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Belvárosi Pécs | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Református Pécs | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Sztárai Pécs | harmadik |
Helyszín:
PVSK Sportcsarnok - Pécs, Verseny utca 11.
Versenybíró:
Balogh Imre
Közép-nyugat - Székesfehérvár
2021-02-06
Dátum: 2021-02-06
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.30 | Jegyzőkönyv | |
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft. | Szent Gellért Ált. Isk. - Pázmánd | negyedik |
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft. | Táncsics Mihály Ált. Isk. - Székesfehérvár | negyedik |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Horváth István Ált. Isk | negyedik |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Vásárhelyi András II. | negyedik |
11.00 | Jegyzőkönyv | |
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vörösmarty Mihály Ált. Isk. - Káplnásnyék | második |
Balatonfüredi Utánpótlás Sport Club | BUSC | második |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Vásárhelyi András I. | második |
Veszprémi Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | VUKE Palánta | második |
12.30 | Jegyzőkönyv | |
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft. | Szent Gellért Ált. Isk. - Pázmánd | harmadik |
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vörösmarty Mihály Ált. Isk. - Káplnásnyék | harmadik |
Balatonfüredi Utánpótlás Sport Club | BUSC | harmadik |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | DKKA Rákóczi 3. | harmadik |
Helyszín:
Széna téri Sportcsarnok - Székesfehérvár, Széna tér 2.
Versenybíró:
Novák Judit
Budapesti régió - Vasas
2021-02-07
Dátum: 2021-02-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
Monori SE | Monori SE | első |
Vasas Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Delfinek | első |
10:30 | Jegyzőkönyv | |
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft. | Fillér Vasas | második |
Vasas-Pasarét Kft. | Áldás Vasas | második |
Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Tücskök | második |
12:00 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | BUDAFOK Bartók/3 | harmadik |
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft. | Batthyany Vasas | harmadik |
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft. | Virányos Vasas | harmadik |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Pandák | harmadik |
13:30 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | BUDAFOK Rózsakert/4 | negyedik |
Törekvés SE | Török Sascsibék | negyedik |
Vasas Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Szabó Magda nagyok | negyedik |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Kiscápák | negyedik |
Helyszín:
Vasas
Versenybíró:
Puskás Péter
Budapesti régió -Budakeszi
2021-02-07
Dátum: 2021-02-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | DMTK 2 | második |
KOKEC SE | Németvölgyi Bocsok | második |
PAFC BASKET | PILIS BASKET | második |
REAC | REAC Kosártanoda | második |
Városgazda Utánpótlás Akadémia Kft. | Városgazda Utánpótlás Akadémia | második |
10:30 | Jegyzőkönyv | |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | DMTK 3 | harmadik |
PAFC Basket | Pilis Basket | harmadik |
12:00 | Jegyzőkönyv | |
KOKEC SE | Németvölgyi Bocsok | negyedik |
Parthus Sportegyesület | Parthus SE | negyedik |
Parthus Sportegyesület | Parthus SE/B | negyedik |
Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem Tér 1.
Versenybíró:
Trepák Zoltán
Észak-kelet, Miskolc
2021-02-07
Dátum: 2021-02-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2021. 02. 07. 9.00 | Jegyzőkönyv | |
Beszterce Kosárlabda Klub | Beszterce KK - Bolyky | első |
MEAFC | MEAFC Kossuth 1. | első |
MEAFC | MEAFC Kossuth 2. | első |
MEAFC | MEAFC Nagy Lajos Kir. Isk. | első |
MITEKA | DVTK - Szabó Lőrinc 1. | első |
2021. 02. 07. 10.15 | Jegyzőkönyv | |
MEAFC | MEAFC | második |
MEAFC | MEAFC Bársony | második |
MEAFC | MEAFC Fazekas Ált. Isk. | második |
MEAFC | MEAFC Kossuth3. | második |
2021. 02. 07. 11.30 | Jegyzőkönyv | |
Fürge Gyík DSE | Fürge Gyík Zempléni Vadmacs | második |
MEAFC | MEAFC Nagy Lajos Kir. Isk. 2. | második |
MEAFC | MEAFC Petőfi 2. | második |
MITEKA | DVTK - Bársony János | második |
2021. 02. 07. 12.45 | Jegyzőkönyv | |
MITEKA | DVTK - Fazekas | második |
MITEKA | DVTK - Kazinczy Ferenc | második |
MITEKA | DVTK - Szabó Lőrinc 2. | második |
MITEKA | DVTK - Szirma | második |
2021. 02. 07. 14.00 | Jegyzőkönyv | |
MEAFC | MEAFC Petőfi 3. | harmadik |
MITEKA | DVTK - Sátoraljaújhely Kazinczy Ferenc | harmadik |
MITEKA | DVTK - Szabó Lőrinc 3. | harmadik |
MITEKA | DVTK - Szilágyi Dezső | harmadik |
2021. 02. 07. 15.15 | Jegyzőkönyv | |
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft. | DVTK Törpördögök | negyedik |
Fürge Gyík DSE | Fürge Gyík Zempléni Farkasok | negyedik |
MITEKA | DVTK - Diósgyőri Nagy Lajos | negyedik |
Helyszín:
Generali Arena, Miskolc, Görgey Artúr utca 19.
Versenybíró:
Keszthelyi László
Dél-nyugati régió - Marcali
2021-02-07
Dátum: 2021-02-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
10.00 | Jegyzőkönyv | |
Marcali Városi Szabadidősport Egyesület | Marcali Noszlopy I. | első |
Marcali Városi Szabadidősport Egyesület | Marcali VSZSE - Mikszáth Iskola | első |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 1.o. | első |
11.30 | Jegyzőkönyv | |
Hévizi Sportkör | Hévíz SK | második |
Marcali Városi Szabadidősport Egyesület | Marcali Noszlopy II. | második |
Marcali Városi Szabadidősport Egyesület | Marcali VSZSE - Mikszáth Iskola | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 2.o. | második |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 1-2 | második |
13.00 | Jegyzőkönyv | |
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola | KASI Delfinek | harmadik |
Monok SE | Monok SE Palánták 2. | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 3.o. | harmadik |
13.00 | Jegyzőkönyv | |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 4.o. | negyedik |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 3-4 | negyedik |
Helyszín:
Városi Sportcsarnok - Marcali
Versenybíró:
Tiringer László
Észak-nyugati régió - Sopron
2021-02-07
Dátum: 2021-02-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Darazsak SE | Fenyőtéris Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak SE | Gárdonyis Kosárpaláták | első |
Soproni Darazsak SE | Hunyadis Kossárpalánták | első |
Sportdarázs Kft. | Lackneros Kosárpalánták | első |
10.30 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Sportiskola Egyesület | SSI Deák Palánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | SSI Gárdonyi Palánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | SSI Hunyadis Palánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | SSI Lackneros Palánták | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigriskölykök Ágfalva | első |
12.00 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Darazsak SE | Deákos Palánták | második |
Soproni Darazsak SE | Fenyőtéris Palánták | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Gárdonyis Palánták 2. | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Hunyadis Palánták 2. | második |
13.30 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Lackneros Palánták 2. | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Ágfalva | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Deák tér | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fenyőtér | második |
15.00 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fertőd | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Orsolya | második |
Tigrisek Kosárlabda Kft. | Soproni Tigrisek Kópháza | második |
Helyszín:
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok, 9400 Sopron, Ady Endre út 5.
Versenybíró:
Salamon Endre
Észak-kelet, Debrecen
2021-02-14
Dátum: 2021-02-14
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2021. 02. 14. 9.00 | Jegyzőkönyv | |
Mátészalka VULE | Mátészalka VULE "A" | első |
Mátészalka VULE | Mátészalka VULE "B" | második |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS A | második |
2021. 02. 14. 10.15 | Jegyzőkönyv | |
Hajdúböszörményi Te | Hajdúböszörményi Te | harmadik |
Mátészalka VULE | Mátészalka VULE "C" | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS B | harmadik |
Tiszavasvári Sportklub | TSK - Magiszter U9 | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY C | negyedik |
Helyszín:
G 4 Fitness, Debrecen, Gizella u. 4/b
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Észak-Kelet, Hajdúszoboszló
2021-02-16
Dátum: 2021-02-16
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2021. 02. 16. 12.30 | Jegyzőkönyv | |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY A | első |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY B | első |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY D | első |
Helyszín:
Thököly Iskola, Hajdúszoboszló, Kölcsey utc 2-4.
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
KELETI RÉGIÓ - KECSKEMÉT
2021-02-27
Dátum: 2021-02-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2021.02.27. 09.30. | ||
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Halas | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Hetény | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Mátyás | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Méntelek | második |
Helyszín:
Kecskemét, Olimpia u. 1, 6000
Versenybíró:
Rádi Dezső
Dél-nyugati régió - Szombathely
2021-03-07
Dátum: 2021-03-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
15.20 | Jegyzőkönyv | |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 1-2 | második |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Zrinyis Sólymok | második |
16.40 | Jegyzőkönyv | |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Dési Sólymok | negyedik |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 3-4 | negyedik |
Helyszín:
9700 Szombathely Sugár út 18. - Aréna Savaria munkacsarnoka
Versenybíró:
Balogh Imre