2023 - 2024
Budakeszi
Dátum: -
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
BSC | SZIA Gumimacik | második |
Pátyi SE | Pátyi Tigrisek | második |
BSC | Budajenői Gézengúzok | harmadik |
BSC | Telki Villámok | harmadik |
Helyszín:
Budakeszi Széchenyi Ált Isk, Árpád Fej. tér 1, 2092
Versenybíró:
Bicske
2024-03-20
Dátum: 2024-03-20
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
14:00 | ||
Budafoki Kosárlabda Klub | BUDAFOKI EGÉRKÉK | első |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | Bicskei Mókusok 1. osztály | első |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | Bicskei Pilóták 1. osztály | első |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG DSE | első |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG DSE-Zámor | első |
TSE Basket Korlátolt Felelősségű Társaság | TSE Basket Vértesszőlős | második |
15:00 | ||
Budafoki Kosárlabda Klub | BUDAFOK-BARTÓK | második |
Budafoki Kosárlabda Klub | BUDAFOKI MÓKUSOK | második |
Budafoki Kosárlabda Klub | BUDAFOKI RÓKÁK | második |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | Bicskei Mókusok 2. osztály | második |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | Bicskei Pilóták 2. osztály | második |
16:00 | ||
“Tehetség 11” Alapítvány | Tehetség 11- Szákszend | harmadik |
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLET | Diósdi Sasok KE | harmadik |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | Bicskei Pilóták 3. osztály | harmadik |
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport Egyesület | VMG DSE | harmadik |
17:30 | ||
“Tehetség 11” Alapítvány | Tehetség 11 Ráckeresztúr | negyedik |
“Tehetség 11” Alapítvány | Tehetség 11- Kaskantyú | negyedik |
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft. | Bicskei Pilóták 4. osztály | negyedik |
MIZSE-Sport Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | Mizse Palánták | negyedik |
Helyszín:
Csokonai Isk. - 2060 Bicske, Szent István u. 42.
Versenybíró:
Mészáros Dániel
Kecskemét
2024-03-22
Dátum: 2024-03-22
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
16.00 | ||
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Hetény | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Mátyás | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Ménteleki Méhecskék | második |
Helyszín:
Hetényegyháza, Iskola utca 1
Versenybíró:
Rádi Dezső
Pécs
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
08.45 | ||
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete | Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és AMI | első |
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete | Hidas, Pécsi Ref.Koll. Benedek Elek Német Nemz.Ált.Isk. | első |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa I. | első |
PVSK-Marketing Kft. | PVSK-Árpád | első |
09:45 | ||
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete | Hidas, Pécsi Ref.Koll. Benedek Elek Német Nemz.Ált.Isk. | második |
Komló Sport Kft. | Komló Sport KK Kosárpalánta | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Belvárosi | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Jókai Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Református | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Deák | második |
11:00 | ||
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Koch Valéria | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Köztér Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Miroslav | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | PTE Deák Pécs (fiú) | második |
Monok SE | Monok SE | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Kovács Béla II. | második |
12:15 | ||
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola | Kosárpalánta - Zrínyi | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Bóly | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szászvár | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szent Margit | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Mátyás-Mezőszél-Szent Mór | második |
13:30 | ||
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete | Bonyhádi Petõfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola | harmadik |
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola | Kosárpalánta - Honvéd | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | ANK I. Pécs | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szigetvár I. | harmadik |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE-Mikszáth | harmadik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa III. | harmadik |
14:45 | ||
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Hobol | negyedik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szigetvár II. | negyedik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Jurisics | negyedik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Kovács Béla IV. | negyedik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK TVT | negyedik |
Helyszín:
PVSK Sportcsarnok, Pécs Verseny u.11.
Versenybíró:
Bátori Gábor
Körmend
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
12:00 | ||
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 4.o. | negyedik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 4.o./1. | negyedik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 4.o./2. | negyedik |
13:00 | ||
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú Egyesület | Körmendi Törpördögök | harmadik |
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú Egyesület | KWBC Körmend | harmadik |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE-Mikszáth | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 3.o. | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Salomvár 3.o. | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 3.o. | harmadik |
14:15 | ||
“Tehetség 11” Alapítvány | Tehetség 11 - Szentpéterfa | második |
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú Egyesület | Körmendi Törpördögök | második |
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú Egyesület | KWBC Körmend | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Becsehely 2.o. | második |
Ricsilla Sport Kft. | RICSILLA Teskánd 2.o. | második |
Helyszín:
Sportcsarnok, Körmend 9900 Kossuth L u 36
Versenybíró:
Mészáros Áron
Szeged
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | ||
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Madách | első |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Szikra 1. | első |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Ságvári 1. | második |
10.00 | ||
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Bonifert | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Gregor | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Ságvári 2. | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Szikra 2. | második |
11.00 | ||
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Ságvári 3. | harmadik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Tigrisek | harmadik |
Helyszín:
Bonifert Domonkos Ált. Isk. Szeged Ortutay u. 3.
Versenybíró:
Nyíregyháza, NYKS
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9.00 | ||
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Apáczais Zsiráfok 2.o. | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Kertvárosi Zsiráfok 2.o. | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Korányis Zsiráfok 2.o. | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Rakamazi Zsiráfok 2.o. | második |
10.15 | ||
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Hermannos Zsiráfok 3.o. | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Újfehértói Zsiráfok 3.o. | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Záhonyi Zsiráfok 3.o. | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Záhonyi Korányi Zsiráfok 3.o | második |
11.30 | ||
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Apáczais Zsiráfok 4.o. | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Kertvárosi Zsiráfok 4.o. | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Korányis Zsiráfok 4.o. | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Petőfis Zsiráfok 4.o. | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Újfehértói Zsiráfok 4.o. | negyedik |
Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza, Ungvár stny.
Versenybíró:
Borsányi Zoltán
Miskolc-MEAFC
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9.00 | ||
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Diósgyőri Nagy Lajos Király Ált. Isk. 1. | első |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 1. | első |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Kossuthos Fürge Gyíkok | első |
MITEKA | DVTK Gyarmati ’’A’’ | első |
10.00 | ||
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Kossuthos Szélvészek | második |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Kossuthos Villámok | második |
MITEKA | DVTK Gyarmati ’’B’’ | második |
MITEKA | DVTK Rákóczi Zsigmond Református Iskola | második |
MITEKA | DVTK Szabó Lőrinc | második |
11.15 | ||
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Rónai 3. | harmadik |
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. | Miskolci Sportiskola - Fazekas | harmadik |
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. | Miskolci Sportiskola - Kossuth | harmadik |
MITEKA | DVTK Könyves Kálmán Iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK Vörösmarty Mihály Katolikus iskola | harmadik |
12.30 | ||
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club | Eszterházy SC Tinódi | harmadik |
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC) | MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 3. | harmadik |
MITEKA | DVTK Bolyai János Katolikus iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK Kazinczy Ferenc iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK Ózd | harmadik |
MITEKA | DVTK Petőfi Sándor Református iskola | harmadik |
13.45 | ||
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft. | DVTK Törpördögök | negyedik |
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club | Eszterházy SC Kövesd | negyedik |
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club | Eszterházy SC Tinódi | negyedik |
Helyszín:
Miskolc Egyetemi Körcsarnok
Versenybíró:
Novák Judit
Soproni Tigrisek
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09:30 | ||
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Ágfalva 1. osztály | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Deák tér 1. osztály | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fenyő tér 1. osztály | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Orsolya 1. osztály | első |
10:30 | ||
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Ágfalva 2. osztály | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Deák tér 2. osztály | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fenyő tér 2. osztály | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fertőd 2. osztály | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Orsolya 2. osztály | második |
TIGRISEK Kosárlabda Kft. | Soproni Tigrisek Kőszeg 2. osztály | második |
12:00 | ||
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Ágfalva 3. osztály | harmadik |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Kópháza 3. osztály | harmadik |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Orsolya 3. osztály | harmadik |
TIGRISEK Kosárlabda Kft. | Soproni Tigrisek Kőszeg 3. osztály | harmadik |
12:00 | ||
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fertőd 4. osztály | negyedik |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Kópháza 4. osztály | negyedik |
Helyszín:
Német Nemz Ált Isk, Sopron, Fenyő tér 1.
Versenybíró:
Salamon Endre
Újpest Fót
2024-03-23
Dátum: 2024-03-23
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
15:30 | ||
Megyeri Tigrisek Sportegyesület | Megyeri Tigrisek 1.1 | első |
Megyeri Tigrisek Sportegyesület | Megyeri Tigrisek 1.2 | első |
16:30 | ||
Fót SE | Fóti Tigrisek | második |
Megyeri Tigrisek Sportegyesület | Megyeri Tigrisek 2.1 | második |
Megyeri Tigrisek Sportegyesület | Megyeri Tigrisek 2.2 | második |
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft. | ÚMT Tigrisek | második |
Helyszín:
2151 Fót, Sport u. 10. Phoenix Sportcsarnok
Versenybíró:
Gáspárné Kolozs Jutka
Kőbánya
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | ||
Keresztúri Sportegyesület | Keresztúri Leopárdok | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Keresztury | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Pannónia A | második |
Mini Talent SE | Mini Talent SE | második |
10:00 | ||
Keresztúri Sportegyesület | Keresztúri Gepárdok | negyedik |
Mini Talent SE | Mini Talent SE | negyedik |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Kiscápák | negyedik |
11:15 | ||
BEAC Női Kosárlabda Szakosztály | BEAC Grosics | harmadik |
Computerbontó KK | Csepel-Bontó | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Harmat Fiúk | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Harmat Lányok | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Kada | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak/Pannónia F | harmadik |
Helyszín:
Budapest, Harmat Általános Isk, Harmat utca 88.
Versenybíró:
Mészáros Áron
Solymár
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
13:30 | ||
Parthus Sportegyesület | Parthus SE | harmadik |
Parthus Sportegyesület | Parthus SE/B | harmadik |
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. | Városgazda Utánpótlás Akadémia | harmadik |
Waldorfia Sportkör | WSK Kosárpalánta 3.o | harmadik |
15:00 | ||
BSC | Telki Batman | negyedik |
KOKEC SE | Németvölgyi Bocsok | negyedik |
Parthus Sportegyesület | Parthus SE A | negyedik |
Parthus Sportegyesület | Parthus SE Ö | negyedik |
Waldorfia Sportkör | WSK Kosárpalánta 4.o | negyedik |
Helyszín:
Fészek csarnok 2083 Solymár Váralja utca 4.
Versenybíró:
Mészáros Áron
Dunaharaszti
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | ||
DMTK Kosárlabda Szakosztály | Dunaharaszti MTK | második |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | Dunaharaszti MTK - Dunavarsány | második |
Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület | Százhalombattai KSE | második |
Törekvés SE | Török Sasbébik | második |
10:00 | ||
DMTK Kosárlabda Szakosztály | Dunaharaszti MTK | harmadik |
Törekvés SE | Török Sastojások | harmadik |
11:00 | ||
DMTK Kosárlabda Szakosztály | Dunaharaszti MTK | negyedik |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | Dunaharaszti MTK - Dunavarsány I. | negyedik |
DMTK Kosárlabda Szakosztály | Dunaharaszti MTK - Dunavarsány II. | negyedik |
Helyszín:
Kőrösi Ált. Iskola, Dunaharaszti, Eötvös u. 52, 2330
Versenybíró:
Trepák Zoltán
VASAS
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | ||
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Virányos | második |
VASAS-Pasarét Kft. | Vasas Áldás | második |
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Csík | második |
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Fillér Kisdelfinek | második |
10:00 | ||
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Batthyány | harmadik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Fillér | harmadik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Kós Károly | harmadik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Zugliget | harmadik |
11:30 | ||
Latorca Sport Kft. | Villámmanók | negyedik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Vasas Virányos | negyedik |
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Szabó Magda | negyedik |
Helyszín:
Pasaréti Sportcentrum - 1026 Bp. Pasaréti út 11-13
Versenybíró:
Nagyné Pesa Kata
KLKS
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | ||
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE. | KLKA-ANgoltagozatos | második |
Optofit Sport Egyesület | Optofit VKB Vác - Palánta | második |
REAC | REAC Kosártanoda 2 | második |
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Városi Sportegyesület Dunakeszi | második |
10:00 | ||
REAC | REAC Kosártanoda 3 A | harmadik |
REAC | REAC Kosártanoda 3 B | harmadik |
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. | Városgazda Utánpótlás Akadémia | harmadik |
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Városi Sportegyesület Dunakeszi | harmadik |
11:30 | ||
Józsefvárosi Kosárlabda Club | Józsefvárosi KC - Deák Diák Ált. Isk. | negyedik |
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE. | KLKA-Károlyi | negyedik |
KLKS Basketball Kft. | Homoktövis | negyedik |
KLKS Palánta Kft. | KLKS Szob | negyedik |
MTK Budapest | MTK-Julianna | negyedik |
REAC | RAEC Kosártanoda 4 | negyedik |
Helyszín:
KLKS Budapest, Fóti út 66, 1046
Versenybíró:
Gáspárné Kolozs Jutka
Székesfehérvár ALBA
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09:30 | ||
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola | első |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola | első |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Kossuth 1. | első |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | MVSZSE- Mikszáth | első |
10.30 | ||
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk. | második |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi 2. | második |
Marcali Város Szabadidő Sportegyesület | Marcali VSZSE- Mikszáth | második |
12:00 | ||
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Kossuth 3. | harmadik |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi 3. | harmadik |
12:00 | ||
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Németh László Általános Iskola | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola | negyedik |
Helyszín:
Alba Sportcsarnok, 8000 Szfvár, Gáz utca 19.
Versenybíró:
Balogh Imre
Sopron - Darazsak
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09:30 | ||
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Fenyőtéris Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Gárdonyis Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Hunyadis Kosárpalánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Hunyadis Palánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Lackneros Palánták | első |
10:30 | ||
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Fenyőtéris Palánták | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Deákos Palánták | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Gárdonyis Palánták | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Hunyadis Palánták | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskolás Lackneros Palánták | második |
Sportdarázs Kft. | Lackneros Palánták | második |
Helyszín:
Novomatic Aréna, Sopron Lackner K. 48.
Versenybíró:
Salamon Endre
Szolnok
2024-03-24
Dátum: 2024-03-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
13.00 | ||
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Piros 1. | első |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | SzentGyörgyi 1. | első |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák I | első |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Kőrösi 1. | második |
14.00 | ||
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB | Mezőberényi KK | második |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Tószeg | második |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák II | második |
15.00 | ||
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Szegő | első |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Kőrösi 1. | második |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Piros 2. | második |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Szanda | második |
16.00 | ||
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Kőrösi 2. | harmadik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | Piros 3. | harmadik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft | SzentGyörgyi 2. | harmadik |
Helyszín:
Zöld Ház, Szolnok Karczag László utca 2.
Versenybíró:
Rádi Dezső
Gyula
2024-03-26
Dátum: 2024-03-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
16.00 | ||
Magic Carpet Kft. | Szarvas GFF Gyakorló | első |
Gyulasport Nonprofit Kft | Gyulasport Kft. Karácsonyi | második |
Gyulasport Nonprofit Kft | Gyulasport NKFT Dürer | második |
Gyulasport Nonprofit Kft | Gyulasport NKFT Implom | második |
Magic Carpet Kft. | Szarvas GFF Gyakorló | második |
17.00 | ||
Magic Carpet Kft. | Szarvas GFF Gyakorló | harmadik |
Magic Carpet Kft. | Szarvas GFF Gyakorló | negyedik |
Helyszín:
Dürer Albert Általános Iskola, Gyula, Szent István utca 29.
Versenybíró:
Rádi Dezső
Győr
2024-03-27
Dátum: 2024-03-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|
Helyszín:
Versenybíró:
TF
2024-04-07
Dátum: 2024-04-07
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | ||
Játszva Sportolva Megelőzni Alapítvány | Németvölgyi Bocsok | második |
Optofit Sport Egyesület | Optofit VKB Vác - Palánta | második |
PEKOSI Sportegyesület | PEKOSI- POLIPOK | második |
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS Sportegyesület | TF-JAK-Goldik | második |
Tehetséges Fiatalok Kft. | TF - Sünik | második |
10:00 | ||
PEKOSI Sportegyesület | PEKOSI - MACSKÁK | harmadik |
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS Sportegyesület | TF-JAK-Bikák | harmadik |
Tehetséges Fiatalok Kft. | TF - Macik | harmadik |
11:30 | ||
Hegyvidék Sportjáért Alapítvány | HSE - Juhuu | negyedik |
PEKOSI Sportegyesület | PEKOSI - Bolhák | negyedik |
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS Sportegyesület | TF-JAK-Bubik | negyedik |
12:00 | ||
Műegyetemi Atlétikai és Football Club | MAFC-DPP | negyedik |
Műegyetemi Atlétikai és Football Club | MAFC-II.János Pál | negyedik |
Műegyetemi Atlétikai és Football Club | MAFC-Petőfi | negyedik |
Helyszín:
Ludovika Arena: Budapest, Diószegi Sámuel utca 25, 1089
Versenybíró:
Dunaalmás
2024-04-10
Dátum: 2024-04-10
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
14:00 | ||
KLKS Palánta Kft. | KLKS Dunaalmás 2. | második |
KLKS Palánta Kft. | KLKS Dunaamás 1. | második |
KLKS Palánta Kft. | KLKS Kemence | második |
KLKS Palánta Kft. | KLKS Szomód | második |
Helyszín:
Dunaalmás, Csokonai út 22.
Versenybíró:
Szombathely
2024-04-14
Dátum: 2024-04-14
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|
Helyszín:
Versenybíró:
Nyíregyháza, NYKK
2024-04-20
Dátum: 2024-04-20
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|
Helyszín:
Versenybíró:
Ferenczi Tamás