Budapest régió - Bicske 2019.11.30


Dátum: 2019-11-30

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákelső
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Rózsakert/1első
DMTK Kosárlabda SzakosztályDMTK Haraszti Sasokelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.BerepülőPilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.JumboPilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.ŰrhajóPilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.VadászPilótákelső
10:00-11:30Jegyzőkönyv
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLETDiósdi Sasok KE 2Amásodik
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLETDiósdi Sasok KE 2Bmásodik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDMTK Haraszti Sasok 2második
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságHelikopterPilótákmásodik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Kiscápákmásodik
11:30-13:00Jegyzőkönyv
BEACBEAC Pandákmásodik
BEACBEAC Vizslákmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Bartók/2második
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Kolonics/2második
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Rózsakert/2második
Törekvés SETÖRÖK SASTOJÁSOKmásodik
13:00-14:30Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákharmadik
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Kolonics/3harmadik
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Rózsakert/3harmadik
Törekvés SETÖRÖK SASBÉBIKharmadik
14:30-16:00Jegyzőkönyv
BEACBEAC Domokos Tappancsoknegyedik
BEACBEAC Vizsláknegyedik
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Kolonics/4negyedik
Törekvés SETÖRÖK SASCSIBÉKnegyedik

Helyszín:
Bicske, Szent István út 42.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Bicske, Szent István út 42.

Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Szent István úti épület (felső tagozat)

2019.11.30.

Versenybíró: Rádi Dezső


Budapest régió - Budakeszi - 2019.12.01


Dátum: 2019-12-01

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
BSCBudajenői Csipet-Csapatelső
BSCKis torpedókelső
BSCSZIA Dalmatákelső
BUDAÖRSI DSEBDSE Bleyer 1első
Pátyi SEBocskai Békákelső
Pátyi SEBocskai Bolhákelső
10:00-11:30Jegyzőkönyv
BSCBajnok jelöltekmásodik
BUDAÖRSI DSEBDSE Bleyer 2második
Játszva Sportolva Megelőzni AlapítványGrozsics Vizslákmásodik
PAFC BASKETPILIS BASKETmásodik
PAFC BASKETPILIS BASKET ÁLDÁSmásodik
11:30-13:00Jegyzőkönyv
BUDAÖRSI DSEBDSE Bleyer 3harmadik
Pátyi SELabdászókharmadik
RADO KSERadobasket BDSE 3harmadik
Sport Division Kft.Budajenői Mókusokharmadik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Oroszlánokmásodik
13:00-14:30Jegyzőkönyv
BSCEgy kosárnyi Pipacsharmadik
BSCHerman Hurrikánokharmadik
BSCLángoló Kosárlabdákharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKETharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKET ÁLDÁSharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKET PADUAIharmadik
14:30-16:30Jegyzőkönyv
BSCCsontdarálóknegyedik
BUDAÖRSI DSEBDSE Bleyer 4negyedik
Pátyi SEBocskai Kosaras Kuktáknegyedik
Pátyi SEBocskai Nokedliknegyedik
Pátyi SEVadlámáknegyedik
RADO KSERadobasket BDSE 4negyedik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Gárdonyi negyedik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Kőrösinegyedik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Oroszlánkölyköknegyedik

Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem tér 1.

Versenybíró:
Balogh Imre


Budakeszi, Árpád Fejedelem tér 1.

Széchenyi István Általános Iskola Budakeszi

2019.12.01.

Versenybíró: Balogh Imre

 


Budapest régió - Újpest - 2019.11.30


Dátum: 2019-11-30

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
Budapesti Kosárlabdázók SzövetségeBKSZ Békák - 1első
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 1.2első
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft.ÚMT Tigrisekelső
10:00-11:30Jegyzőkönyv
Angyalföldi Vizisport EgyesületBudapest Blazersharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Fiúkharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kadaharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kereszturyharmadik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 3.1harmadik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 3.2harmadik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 3.3harmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftBatthyány Vasasharmadik

Helyszín:
1046 Budapest, Bajza József utca 2.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


1046 Budapest, Bajza József utca 2.

Bajza József Általános Iskola

2019.11.30.

Versenybíró: Trepák Zoltán


Budapest régió - Újpest - 2019.12.01


Dátum: 2019-12-01

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:30Jegyzőkönyv
Budapesti Kosárlabdázók SzövetségeBKSZ Békák - 2második
Hárompontos Sport Szolgáltató Kft.Hárompontos Tigrisekmásodik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 2.2második
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 2.3második
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.Városgazda Utánpótlás Akadémiamásodik
10:30-12:00Jegyzőkönyv
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Lányokmásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannóniamásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftCsík Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftFenyves Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftFillér Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányosmásodik
12:00-13:30Jegyzőkönyv
Hajló DSEHajló Tigriseknegyedik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 4.1negyedik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 4.2negyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftNagykovácsi Vasasnegyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftÖKU Vasasnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillérnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Klébinegyedik

Helyszín:
1046 Budapest, Bajza József utca 2.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


1046 Budapest, Bajza József utca 2.

Bajza József Általános Iskola

2019.12.01.

Versenybíró: Trepák Zoltán


Dél-Kelet - Kecskemét - 2019.12.01


Dátum: 2019-12-01

EgyesületCsapatOsztály
2019.12.01. 12.30Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftPetőfi Sándor Általános Iskola - 1.osztály - vegyeselső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 1.oelső
Tiszakécske Város SportegyesületeKécske Kisvidrák I.első
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftÉZI - 4.osztály - fiúnegyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 4.onegyedik
2019.12.01. 13.30Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftPetőfi Sándor Általános Iskola - 2.osztály - vegyesmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Halasmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 2.omásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák II.második
2019.12.01. 14.45Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftArany János Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftSzent Imre Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftZrínyi Ilona Általános Iskola - 3.osztály - fiúharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 3.oharmadik
2019.12.01. 13,30/2Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftArany János Általános Iskola - 2.osztály - vegyesmásodik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftVásárhelyi Pál Általános Iskola - 2.osztály - lánymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Méhecskék második
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KKmásodik
2019.12.01. 14.45/2Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftBéke Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftPetőfi Sándor Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftVásárhelyi Pál Általános Iskola - 3.osztály - lányharmadik
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KKharmadik

Helyszín:
6000 Kecskemét, Izsáki út 1.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Kedves Kollégák!

Az időpont: 2019.12.01. vasárnap.

Helyszín: Mercédes Kosárakadémia Sportcsarnoka

Cím: 6000 Kecskemét, Izsáki út 1.

Versenybíró: Rádi Dezső


Dél-Kelet - Szeged - 2019.12.01


Dátum: 2019-12-01

EgyesületCsapatOsztály
2019.12.01. 09.00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 1.oelső
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Fókák 1.oszt.első
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport - Karácsonyiharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ 3.oharmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ezüstrókák 3.oszt.harmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Pacsirták 3.oszt.harmadik
2019.12.01. 10.30.Jegyzőkönyv
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport - Implommásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 2.omásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 2.o/2második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bocsok 2.oszt.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bolhák 2.oszt.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Kiscsikók 2.oszt.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Picurok 2.oszt.második
2019.12.01. 12.00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 4.onegyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bonifert 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Csikók 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Kisbikák 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Pokemon 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Vadócok 4.oszt.negyedik

Helyszín:
6723 Szeged, Űrhajós utca 4.

Versenybíró:
Keszthelyi László


Kedves Kollégák!

Az időpont: 2019.12.01.   vasárnap

Helyszín: Szeged és Térsége Eötvös József Ginnázium, Általános Iskola Weöre Sándor Általános Isk.

Cím: 6723 Szeged, Űrhajós utca 4.

Versenybíró: Keszthelyi László


Dél-nyugat régió - Pécs - 2019.12.01


Dátum: 2019-12-01

EgyesületCsapatOsztály
09.00-10.30Jegyzőkönyv
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa IV.negyedik
PVSK-Marketing Kft.Szent Margit-Mátyás-Szent Mórnegyedik
PVSK-Marketing Kft.TVT-Árpádnegyedik
10.30-12.00Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi KSEelső
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI - Honvéd második
Monok SEMonok SEmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa II.második
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszélmásodik
PVSK-Marketing Kft.Mátyás- Szent Mórmásodik
12.00-13.30Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi KSEharmadik
Monok SEMonok SEharmadik

Helyszín:
Pécs PVSK Csarnok Verseny u. 11.

Versenybíró:
Mészáros Áron


Pécs PVSK Csarnok Verseny u. 11.

2019.12.01.

Versenybíró: Mészáros Áron


Dél-nyugat régió - Zalaegerszeg - 2019.11.30


Dátum: 2019-11-30

EgyesületCsapatOsztály
10.00-11.00Jegyzőkönyv
Hévízi SportkörHévíz SKelső
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Mikszáthelső
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Noszlopyelső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 1.oelső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 1.oelső
11.00-12.30Jegyzőkönyv
Hévízi SportkörHévíz SKmásodik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Mikszáthmásodik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Noszlopymásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 2.omásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Zalalövő 2.omásodik
12.30-14.00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.oharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 3.oharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Zalalövő 3.oharmadik
14.00-15.30Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.onegyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.onegyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Zalalövő 4.onegyedik

Helyszín:
Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimnázium Rákóczi u. 30.

Versenybíró:
Balogh Imre


Zalaegerszeg Zrínyi Miklós Gimnázium Rákóczi u. 30.

2019.11.30.

Versenybíró: Balogh Imre


Észak-Kelet, Miskolc 2019. 12. 14.


Dátum: 2019-12-14

EgyesületCsapatOsztály
Tervezett időpont: 2019. 12. 14. 9.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Bársony 1.első
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthelső
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Nagy Lajoselső
MITEKADVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskolaelső
Tervezett időpont: 2019. 12. 14. 10.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFCmásodik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuth 2.második
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Petőfimásodik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola Törpillákmásodik
Tervezett időpont: 2019. 12. 14. 10.00Jegyzőkönyv
MITEKADVTK-ÉLKSK Bársony János Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Kazinczy F. (Tapolcai) Általános Iskola második
MITEKADVTK-ÉLKSK Miskolc-Szirmai Református Általános Isklamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szilágyi Dezső Általános Iskolamásodik
Tervezett időpont: 2019. 12. 14. 11.00Jegyzőkönyv
Fürge Gyík DSEFürge Gyík DSE Zemplénharmadik
MITEKADVTK-ÉLKSK Diósgyőri Nagy Lajos K. Általános Iskolaharmadik
MITEKADVTK-ÉLKSK Kazinczy F. (Középszeri) Általános Iskolaharmadik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskolaharmadik
Tervezett időpont: 2019. 12. 14. 11.00Jegyzőkönyv
Beszterce Kosárlabda KlubBeszterce KK negyedik
Fürge Gyík DSEZempléni Vadmacsnegyedik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Fazekasnegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Fazekas Általános Iskolanegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Herman O. Általános Iskolanegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Petőfi Református Általános Iskolanegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolanegyedik

Helyszín:
Miskolci Egyetem Körcsarnok, Miskolc, Egyetem út 5.

Versenybíró:
Puskás Péter


Miskolci Egyetem Körcsarnok, Miskolc, Egyetem út 5.

Versenybíró: Puskás Péter


Észak-Kelet, Nyíregyháza I. 2019.11.30


Dátum: 2019-11-30

EgyesületCsapatOsztály
2019. 11. 30. 9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Korányis Kék Cápák ’’B’’első
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfokelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfokelső
2019. 11. 30. 10.30Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEVULE U7 ’A’első
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Korányis Kék Cápák ’’A’’második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületAlma Utcai Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKertvárosi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfokmásodik
2019. 11. 30. 12.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfokharmadik
Tiszavasvári Sport KlubTSK-Magiszter Kosárpalánta U9harmadik
2019. 11. 30. 13.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNyírtelki Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfoknegyedik

Helyszín:
Nyíregyháza, Ungvár Stny. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


NYKS EDZÉSKÖZPONT Nyíregyháza, Ungvár Stny. 19.

Versenybíró: Ferenczi Tamás


Észak-Kelet, Nyíregyháza II. 2019. 12. 08.


Dátum: 2019-12-08

EgyesületCsapatOsztály
Tervezett időpont: 2019. 12. 08. 9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös Aelső
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Kertváros ’’B’’első
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE Belső
Tervezett időpont: 2019. 12. 08. 10.15Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Bethlenes Kék Cápákmásodik
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Jókais Kék Cápákmásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös Bmásodik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum ’’B’’második
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Kertváros ’’A’’második
Tervezett időpont 2019. 12. 08. 11.45Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Zelkes Kék Cápákharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imreharmadik
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE Aharmadik
Tervezett időpont 2019. 12. 08. 13.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlennegyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrumnegyedik
Tokaji Futball ClubTokaji FCnegyedik

Helyszín:
Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Nyíregyházi Egyetem T2 tornaterem, Nyíregyháza, Sóstói út 31/b.

Versenybíró: Ferenczi Tamás


Észak-nyugati régió - Sopron - 2019.11.30


Dátum: 2019-11-30

EgyesületCsapatOsztály
10.15Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Gárdonyis Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Hunyadis Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Lackneros Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Petőfis Palántaelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák Térelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyaelső
11.30Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületGárdonyis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületHunyadis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületLackneros Kosárpalántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Deákos Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Nagycenki Palántaelső

Helyszín:
Sopron,Novomatic aréna - Kisterem

Versenybíró:
Salamon Endre


Helyszín: Sopron,Novomatic aréna - Kisterem 

Időpont: 2019. november 30.

Versenybíró: Salamon Endre


Közép- nyugati régió - Székesfehérvár - 2019.12.01


Dátum: 2019-12-01

EgyesületCsapatOsztály
12.15Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Alba Fehérvárnegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kempelen Farkas Általános Iskola Pázmándnegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vasvári Pál Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskolanegyedik
13.30Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kossuth Lajos Általános Iskolaelső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi Ielső
14.45Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Alba Fehérvár második
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Chernel István Általános Iskola és Gimnáziummásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Általános Iskolamásodik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi IImásodik
16.00Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kempelen Farkas Általános Iskola Pázmándmásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Németh László Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskolamásodik
Balatonfüredi Utánpótlás Sport ClubBalatonfüredmásodik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Bory IImásodik
17.15Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskolaharmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Bory IIIharmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi IIIharmadik

Helyszín:
MKOSZ Csarnok Székesfehérvár - Liget sor 50.

Versenybíró:
Puskás Péter


Helyszín: MKOSZ Csarnok Székesfehérvár - Liget sor 50.

Időpont: 2019.12.01

Versenybíró: Puskás Péter


Budapest régió - Budakeszi 2020-02-02


Dátum: 2020-02-02

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákelső
BSCBudajenői Csipet-Csapatelső
BSCKis torpedókelső
BSCSZIA Dalmatákelső
Pátyi SEBocskai Békákelső
Pátyi SEBocskai Bolhákelső
10:00-11:30Jegyzőkönyv
BSCBajnok jelöltekmásodik
PAFC BASKETPILIS BASKET ÁLDÁSmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftCsík Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftFenyves Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftFillér Vasasmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányosmásodik
11:30-13:00Jegyzőkönyv
BSCEgy kosárnyi Pipacsharmadik
BSCHerman Hurrikánokharmadik
BSCLángoló Kosárlabdákharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKET ÁLDÁSharmadik
Pátyi SELabdászókharmadik
Sport Division Kft.Budajenői Mókusokharmadik
13:00-14:30Jegyzőkönyv
BSCCsontdarálóknegyedik
Pátyi SEBocskai Kosaras Kuktáknegyedik
Pátyi SEBocskai Nokedliknegyedik
Pátyi SEVadlámáknegyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftNagykovácsi Vasasnegyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftÖKU Vasasnegyedik

Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem tér 1. Széchenyi István Általános Iskola

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Budapest régió - Újpest 2020-02-01


Dátum: 2020-02-01

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
Budapesti Kosárlabdázók SzövetségeBKSZ Békák - 1első
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 1.2első
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft.ÚMT Tigrisekelső
10:00-11:30Jegyzőkönyv
Budapesti Kosárlabdázók SzövetségeBKSZ Békák - 2második
Hárompontos Sport Szolgáltató Kft.Hárompontos Tigrisekmásodik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 2.2második
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 2.3második
11:30-13:00Jegyzőkönyv
Játszva Sportolva Megelőzni AlapítványGrozsics Vizslákmásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Lányokmásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannóniamásodik
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.Városgazda Utánpótlás Akadémiamásodik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Kiscápákmásodik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Pandákmásodik
13:00-14:30Jegyzőkönyv
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia SZSZM U9/4negyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Budenznegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillérnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Klébinegyedik

Helyszín:
1046 Budapest, Bajza József utca 2. Bajza József Általános Iskola

Versenybíró:
Novák Judit


Budapest régió - Újpest 2020-02-02


Dátum: 2020-02-02

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:30Jegyzőkönyv
Ferencvárosi Kosárlabda EgyesületFKE Erdőlakókharmadik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 3.1harmadik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 3.2harmadik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 3.3harmadik
10:30-12:00Jegyzőkönyv
Angyalföldi Vizisport EgyesületBudapest Blazersharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Fiúkharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kadaharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kereszturyharmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftBatthyány Vasasharmadik
12:00-13:30Jegyzőkönyv
Hajló DSEHajló Tigriseknegyedik
KOKEC SENémetvölgyinegyedik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 4.1negyedik
Megyeri Tigrisek Kosárlabda KlubMegyeri Tigrisek 4.2negyedik
Parthus SportegyesületParthus SEnegyedik
Parthus SportegyesületPartus SEnegyedik

Helyszín:
1046 Budapest, Bajza József utca 2. Bajza József Általános Iskola

Versenybíró:
Salamon Endre


Budapest régió Érd 2020-02-01


Dátum: 2020-02-01

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:30Jegyzőkönyv
BEACBEAC Pandákmásodik
BEACBEAC Vizslákmásodik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságHelikopterPilótákmásodik
PAFC BASKETPILIS BASKETmásodik
Törekvés SETÖRÖK SASTOJÁSOKmásodik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Oroszlánokmásodik
10:00-11:30Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKETharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKET PADUAIharmadik
Törekvés SETÖRÖK SASBÉBIKharmadik
11:30-13:00Jegyzőkönyv
BEACBEAC Domokos Tappancsoknegyedik
BEACBEAC Vizsláknegyedik
Törekvés SETÖRÖK SASCSIBÉKnegyedik
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG - Bolyai/Anegyedik
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG - Bolyai/Bnegyedik
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG Bolyai/Cnegyedik

Helyszín:
2030 Érd, Széchenyi tér 1. Vörösmarty Mihály Gimnázium

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Budapest régió Érd 2020-02-02


Dátum: 2020-02-02

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia SZSZM U9/1első
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Rózsakert/1első
DMTK Kosárlabda SzakosztályDMTK Haraszti Sasokelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.BerepülőPilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.JumboPilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.ŰrhajóPilótákelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.VadászPilótákelső
10:00-11:30Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Bartók/2második
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Kolonics/2második
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Rózsakert/2második
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLETDiósdi Sasok KE 2Amásodik
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLETDiósdi Sasok KE 2Bmásodik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDMTK Haraszti Sasok 2második
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG - Bolyai 1második
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG - Bolyai 2második
11:30-13:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Kolonics/3harmadik
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Rózsakert/3harmadik
RADO KSERadobasket BDSE 3harmadik
13:00-14:30Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBudafok-Kolonics/4negyedik
RADO KSERadobasket BDSE 4negyedik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Gárdonyi negyedik
Tripla R Basket Kft.Radobasket Oroszlánkölyköknegyedik

Helyszín:
2030 Érd, Széchenyi tér 1. Vörösmarty Mihály Gimnázium

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-Kelet, Kecskemét 2020-02-01


Dátum: 2020-02-01

EgyesületCsapatOsztály
2020.02.01. 9.00 Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftPetőfi Sándor Általános Iskola - 1.osztály - vegyeselső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 1.oelső
Tiszakécske Város SportegyesületeKécske Kisvidrák I.első
2020.02.01. 09.00 Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftÉZI - 4.osztály - fiúnegyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 4.onegyedik
2020.02.01. 10.00 Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftPetőfi Sándor Általános Iskola - 2.osztály - vegyesmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Halasmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik
Kisújszállási Sport EgyesületKisújszállási SEmásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 2.omásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák II.második
2020.02.01. 10.00Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftArany János Általános Iskola - 2.osztály - vegyesmásodik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftVásárhelyi Pál Általános Iskola - 2.osztály - lánymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Méhecskék második
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KKmásodik
2020.02.01. 11.15 Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftBéke Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftPetőfi Sándor Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftVásárhelyi Pál Általános Iskola - 3.osztály - lányharmadik
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KKharmadik
2020.02.01 11.15Jegyzőkönyv
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftArany János Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftSzent Imre Általános Iskola - 3.osztály - vegyesharmadik
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KftZrínyi Ilona Általános Iskola - 3.osztály - fiúharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Kunszentmárton 3.oharmadik

Helyszín:
Mercédes Kosárakadémia Sportcsarnoka 6000 Kecskemét Izsáki Út 1.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-Kelet, Szeged 2020-02-01


Dátum: 2020-02-01

EgyesületCsapatOsztály
09.00 - 10.30Jegyzőkönyv
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/2második
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/2Bmásodik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport - Implommásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 2.omásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 2.o/2második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bocsok 2.oszt.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bolhák 2.oszt.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Kiscsikók 2.oszt.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Picurok 2.oszt.második
10.30 - 12.00Jegyzőkönyv
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/1első
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 1.oelső
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Fókák 1.oszt.első
10.30 - 12.00Jegyzőkönyv
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/3harmadik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport - Karácsonyiharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ 3.oharmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ezüstrókák 3.oszt.harmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Pacsirták 3.oszt.harmadik
12.00 - 13.30Jegyzőkönyv
Batthyány Kázmér Gimnázium Diáksport EgyesületBKG PRIMA Akadémia Csongrád U9/4negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA-GFF GYAKORLÓ SZARVAS 4.onegyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bonifert 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Csikók 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Kisbikák 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Pokemon 4.oszt.negyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Vadócok 4.oszt.negyedik

Helyszín:
Weöres Sándor ált. Isk terme, Szeged, Űrhajós utca 4.

Versenybíró:
Keszthelyi László


Ideje: 2020. 02.01. szombat 
Helye: Weöres Sándor ált. Isk terme, Szeged, Űrhajós utca 4.
 
 
A vidéki csapatoknál próbálunk egy terembe kényelmes elhelyezést biztosítani a pihenő korosztálynak.

Dél-nyugat régió - Marcali- 2020.02.01


Dátum: 2020-02-01

EgyesületCsapatOsztály
10:00-11.00Jegyzőkönyv
Hévízi SportkörHévíz SKelső
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Mikszáthelső
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Noszlopyelső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 1.oelső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 1.oelső
11:00-12:30Jegyzőkönyv
Hévízi SportkörHévíz SKmásodik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Mikszáthmásodik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE Noszlopymásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 2.omásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Zalalövő 2.omásodik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1-2második
Tapolca VSE Kosárlabda SzakosztályTapolcai Szöcskékmásodik
Tapolca VSE Kosárlabda SzakosztályTapolcai Tücskökmásodik
12:30-14:00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.oharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 3.oharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Zalalövő 3.oharmadik
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.Sportiskola Désiharmadik
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.Sportiskolás Palántákharmadik
14:00-15.30Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.onegyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.onegyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Zalalövő 4.onegyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrínyinegyedik
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.Paragvári 3-4negyedik

Helyszín:
Marcali, Kiss László Sportcsarnok Park utca 16.

Versenybíró:
Balogh Imre


Dél-nyugat régió - Pécs - 2020.02.02.


Dátum: 2020-02-02

EgyesületCsapatOsztály
9:00-10:00Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi KSEelső
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszél I.első
10:00-11:30Jegyzőkönyv
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI - Honvéd második
Monok SEMonok SEmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa II.második
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszélmásodik
PVSK-Marketing Kft.Mátyás- Szent Mórmásodik
11.30-13.00Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi KSEharmadik
Monok SEMonok SEharmadik
11.30 - 13.00Jegyzőkönyv
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa IV.negyedik
PVSK-Marketing Kft.Szent Margit-Mátyás-Szent Mórnegyedik
PVSK-Marketing Kft.TVT-Árpádnegyedik

Helyszín:
Pécs, PVSK csarnok, Versenyu. 11.

Versenybíró:
Balogh Imre


Észak-Kelet, Debrecen, 2020. 02. 09.


Dátum: 2020-02-09

EgyesületCsapatOsztály
2020. 02. 09. 9.00Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEVULE U7 ’A’első
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE)NYÍKSE Tűzgolyók K1első
2020. 02. 09. 10.15Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEVULE U7 ’B’második
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Bethlenes Kék Cápákmásodik
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Jókais Kék Cápákmásodik
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE)NYÍKSE Tűzgolyók K2második
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS Amásodik
2020. 02. 09. 11.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE)NYÍKSE Tűzgolyók K3harmadik
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE)NYÍKSE Tűzgolyók M3harmadik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA EBESharmadik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Charmadik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Dharmadik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Eharmadik
2020. 02. 09. 12.45Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrumnegyedik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS Anegyedik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Anegyedik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Bnegyedik

Helyszín:
G4 Fitness, Debrecen, Gizella utca 4/b

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-Kelet, Miskolc, 2020. 02. 22.


Dátum: 2020-02-22

EgyesületCsapatOsztály
2020. 02. 22. 9.30Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Bársony 1.első
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthelső
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Nagy Lajoselső
MITEKADVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskolaelső
2020. 02. 22. 10.30Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFCmásodik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuth 2.második
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Petőfimásodik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola Törpillákmásodik
2020. 02. 22. 10.30Jegyzőkönyv
MITEKADVTK-ÉLKSK Bársony János Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Kazinczy F. (Tapolcai) Általános Iskola második
MITEKADVTK-ÉLKSK Miskolc-Szirmai Református Általános Isklamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szilágyi Dezső Általános Iskolamásodik
2020. 02. 22. 10.50Jegyzőkönyv
Fürge Gyík DSEFürge Gyík DSE Zemplénharmadik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Bársony 3.harmadik
MITEKADVTK-ÉLKSK Diósgyőri Nagy Lajos K. Általános Iskolaharmadik
MITEKADVTK-ÉLKSK Kazinczy F. (Középszeri) Általános Iskolaharmadik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szabó Lőrinc Általános Iskolaharmadik
2020. 02. 22. 11.10Jegyzőkönyv
Beszterce Kosárlabda KlubBeszterce KK negyedik
Fürge Gyík DSEZempléni Vadmacsnegyedik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Fazekasnegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Fazekas Általános Iskolanegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Herman O. Általános Iskolanegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Petőfi Református Általános Iskolanegyedik
MITEKADVTK-ÉLKSK Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolanegyedik

Helyszín:
Miskolc Városi Szabadidőközpont, Generali Aréna

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-Kelet, Nyíregyháza, 2020. 02. 01.


Dátum: 2020-02-01

EgyesületCsapatOsztály
2020. 02. 01. 9.00
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Korányis Kék Cápák ’’B’’első
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös Aelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfokelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfokelső
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE Belső
2020. 02. 01. 10.15
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Korányis Kék Cápák ’’A’’második
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös Bmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületAlma Utcai Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKertvárosi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfokmásodik
2020. 02. 01. 11.30
Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft.Zelkes Kék Cápákharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imreharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfokharmadik
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE Aharmadik
Tiszavasvári Sport KlubTSK-Magiszter Kosárpalánta U9harmadik
2020. 02. 01. 13.00
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlennegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNyírtelki Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZsákoló Zsiráfoknegyedik
Tokaji Futball ClubTokaji FCnegyedik

Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza, Ungvár Stny. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-nyugati régió - Sopron 2020 02.02.


Dátum: 2020-02-02

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületGárdonyis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületHunyadis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületLackneros Kosárpalántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Deákos Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Nagycenki Palántaelső
10.15Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Gárdonyis Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Hunyadis Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Lackneros Palántaelső
Soproni Sportiskola EgyesületSportiskolás Petőfis Palántaelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák Térelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyaelső
11.30Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalvamásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertődmásodik
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Ifjú Tigrisek Fenyő térmásodik

Helyszín:
Sopron Novomatic Aréna Kis terem - 9400 Sopron Lackner K. u. 48.

Versenybíró:
Mészáros Áron


Közép-nyugati régió - Székesfehérvár 2020-02-02


Dátum: 2020-02-02

EgyesületCsapatOsztály
11.00Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Alba Fehérvárnegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kempelen Farkas Általános Iskola Pázmándnegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vasvári Pál Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskolanegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Horváth István Általános Iskolanegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András Tagiskola 2negyedik
12.30Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kossuth Lajos Általános Iskolaelső
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskolaelső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi Ielső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Széna tér Ielső
13.45Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Alba Fehérvár második
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Németh László Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskolamásodik
Balatonfüredi Utánpótlás Sport ClubBalatonfüredmásodik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi IImásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András Tagiskola 1második
15.15Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Chernel István Általános Iskola és Gimnáziummásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kempelen Farkas Általános Iskola Pázmándmásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskolamásodik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Bory IImásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Várpalota Vitézekmásodik
16.45Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskolaharmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Bory IIIharmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi IIIharmadik

Helyszín:
Tóvárosi Általános Iskola - 8000 Székesfehérvár, Iskola tér 1.

Versenybíró:
Puskás Péter