2023 - 2024


Kőbánya
2023-11-25


Dátum: 2023-11-25

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kereszturymásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannónia Amásodik
Mini Talent SEMini Talent SEmásodik
10:00Jegyzőkönyv
Computerbontó KKCsepel-Bontóharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Fiúkharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Lányokharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kada harmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannónia Fharmadik
Mini Talent SEMini Talent SEnegyedik

Helyszín:
Budapest, Harmat 88 Általános Iskola, Harmat utca

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Bicske
2023-11-25


Dátum: 2023-11-25

EgyesületCsapatOsztály
14:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI EGÉRKÉKelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Mókusok 1. osztályelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 1. osztályelső
15:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK-BARTÓKmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI MÓKUSOKmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI RÓKÁKmásodik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Mókusok 2. osztálymásodik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 2. osztálymásodik
Százhalombattai Kosárlabda SportegyesületSzázhalombattai KSEmásodik
16:00Jegyzőkönyv
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Szákszendharmadik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 3. osztályharmadik
16:00Jegyzőkönyv
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11 Ráckeresztúrnegyedik
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Kaskantyúnegyedik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 4. osztálynegyedik

Helyszín:
Csokonai Isk. - 2060 Bicske, Szent István u. 42.

Versenybíró:
Bátori Gábor


Nyíregyháza-NYKK
2023-11-25


Dátum: 2023-11-25

EgyesületCsapatOsztály
8.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 1aelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 1belső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabő Lőrinc 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 1.oelső
9.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 2.amásodik
10.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Magy 1-2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 2.omásodik
NYIKSENYÍKSE Kazinczy 2.omásodik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Móra 2.második
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE 1-2.omásodik
11.45Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 3.oharmadik
Tiszavasvári Sport KlubTSK-Magiszter Kosárpalántaharmadik
13.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE)NYÍKSE Görög 1.harmadik
NYIKSENYÍKSE Kazinczy 3.oharmadik
NYIKSENYÍKSE Nyírbogdányharmadik
14.15Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Magy 3-4.onegyedik
NYIKSENYÍKSE Görög 1.negyedik
NYIKSENYÍKSE Kertváros 4.onegyedik
NYIKSENYÍKSE Szakolynegyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Apáczai 4.negyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Móra 4.negyedik

Helyszín:
Bem József Ált. Iskola, Nyíregyháza, Epreskert u. 10.

Versenybíró:
Mészáros Áron


Szolnok
2023-11-25


Dátum: 2023-11-25

EgyesületCsapatOsztály
09:00 Jegyzőkönyv
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 1.első
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzegőelső
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzentGyörgyi 1.első
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák Ielső
10:00Jegyzőkönyv
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Ménteleki Méhecskékmásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák IImásodik
11:00Jegyzőkönyv
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftKőrösi 1.második
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 2.második
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzandamásodik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftTószegmásodik
12:00Jegyzőkönyv
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlóharmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftKőrösi 2.harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 3.harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzentGyörgyi 2.harmadik

Helyszín:
Zöld ház, Szolnok, Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Pécs
2023-11-25


Dátum: 2023-11-25

EgyesületCsapatOsztály
09:00Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és AMIelső
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeHidas, Pécsi Ref.Koll. Benedek Elek Német Nemz.Ált.Isk.első
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa I.első
10:15Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeHidas, Pécsi Ref.Koll. Benedek Elek Német Nemz.Ált.Isk.második
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Kosárpalántamásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Bólymásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvármásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
11:30Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Jókai Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Koch Valériamásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Köztér Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslavmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Béla II.második
12:45Jegyzőkönyv
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKosárpalánta - Zrínyimásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécs (fiú)második
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Reformátusmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szent Margitmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mátyás-Mezőszél-Szent Mórmásodik
14:00Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi Petõfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskolaharmadik
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKosárpalánta - Honvéd harmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.ANK I. Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szigetvár I.harmadik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa III.harmadik
15:15Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Hobolnegyedik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szigetvár II.negyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Jurisics negyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Béla IV.negyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK TVTnegyedik

Helyszín:
PVSK Sportcsarnok, Pécs Verseny u. 11.

Versenybíró:
Mészáros Dániel


Dunaharaszti
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKmásodik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTK - Dunavarsánymásodik
Pátyi SEPátyi Tigrisekmásodik
REACREAC Kosártanoda 2második
Törekvés SETörök Sasbébikmásodik
10:00Jegyzőkönyv
BEAC Női Kosárlabda SzakosztályBEAC Grosicsharmadik
REACREAC Kosártanoda 3 Aharmadik
REACREAC Kosártanoda 3 Bharmadik
Törekvés SETörök Sastojásokharmadik
11:30Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKnegyedik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTK - Dunavarsány I.negyedik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTK - Dunavarsány II.negyedik
Keresztúri SportegyesületKeresztúri Gepárdok negyedik
MTK BudapestMTK-Juliannanegyedik
REACRAEC Kosártanoda 4negyedik

Helyszín:
Kőrösi Ált. Iskola, Dunaharaszti, Eötvös u. 52, 2330

Versenybíró:
Rádi Dezső


Solymár
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
13:00
BSCBudajenői Gézengúzokharmadik
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.Városgazda Utánpótlás Akadémiaharmadik
Pátyi SEPátyi Tigrisekmásodik
14:30
Parthus SportegyesületParthus SE Anegyedik
Parthus SportegyesületParthus SE Önegyedik
Waldorfia Sportkör WSK Kosárpalánta 4.onegyedik

Helyszín:
Fészek csarnok 2083 Solymár Váralja utca 4.

Versenybíró:
Novák Judit


Székesfehérvár
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09:30Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolaelső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Kossuth 1.első
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMVSZSE- Mikszáthelső
11:00Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.második
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi 2.második
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE- Mikszáth második
UNI Győr Nemzeti Kosárlabda Akadémia SportegyesületFeketés Darázskákmásodik
UNI Győr Nemzeti Kosárlabda Akadémia SportegyesületNádoros Tigrisekmásodik
12:30Jegyzőkönyv
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi 3.harmadik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Németh László Általános Iskolanegyedik

Helyszín:
Tóvárosi Ált. Isk., Székesfehérvár Iskola tér 1.

Versenybíró:
Keszthelyi László


Soproni Darazsak
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09:30Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületGárdonyis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületHunyadis Kosárpalántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Lackneros Palántákelső
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
10:45Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Deákos Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Gárdonyis Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Lackneros Palántákmásodik
Sportdarázs Kft.Lackneros Palántákmásodik

Helyszín:
Novomatic Aréna, Lackner K. u 48. Sopron

Versenybíró:
Salamon Endre


Fót
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
10:00Jegyzőkönyv
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.2első
11:00Jegyzőkönyv
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.2második
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft.ÚMT Tigrisekmásodik

Helyszín:
2151 Fót, Sport u. 10. Phoenix Sportcsarnok

Versenybíró:
Kolozs Jutka


Vasas
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányosmásodik
VASAS-Pasarét Kft.Vasas Áldásmásodik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Csíkmásodik
10:00Jegyzőkönyv
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Fillérharmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányosnegyedik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Kiscápáknegyedik
11:30Jegyzőkönyv
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Baár-Madasnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Budenznegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillérnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Lisznyainegyedik

Helyszín:
Pasaréti Sportcentrum - 1026 Bp. Pasaréti út 11-13

Versenybíró:
Mészáros Áron


Szombathely
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
14:00Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEBrenner 1. 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1. 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 2. 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrínyi 1-2.második
15.30Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEBrenner 2. 3-4 negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 3. 3-4negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 3-4negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrínyi 3-4.negyedik

Helyszín:
Sugár út 18 Szombathely, Kiscsarnok

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Körmend
2023-11-26


Dátum: 2023-11-26

EgyesületCsapatOsztály
09:00Jegyzőkönyv
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11 - Szentpéterfamásodik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKörmendi Törpördögökmásodik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKWBC Körmendmásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 2.o.második
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 2.o.második
10:30Jegyzőkönyv
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKörmendi Törpördögökharmadik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKWBC Körmendharmadik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE-Mikszáthharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.o.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Salomvár 3.o.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 3.o.harmadik
12:00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.o.negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.o./1.negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.o./2.negyedik

Helyszín:
Körmend, Somogyi Ált Isk. Kossuth Lajos u. 29.

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Ópályi
2023-11-28


Dátum: 2023-11-28

EgyesületCsapatOsztály
10.00Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEVULE Palánta ’A’negyedik
Mátészalkai VULEVULE Palánta ’B’ negyedik
Mátészalkai VULEVULE Palánta ’C’ negyedik

Helyszín:
Ópályi, Jókai Mór Általános Iskola, Kálvin tér 10.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Gyula
2023-12-01


Dátum: 2023-12-01

EgyesületCsapatOsztály
16.00 - 17.00Jegyzőkönyv
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlóelső
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport Kft. Karácsonyimásodik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport NKFT Dürermásodik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport NKFT Implommásodik
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlómásodik

Helyszín:
Gyula, Dürer Albert Általános Iskola, Szent István utca 29.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Nyíregyháza-NYKS
2023-12-02


Dátum: 2023-12-02

EgyesületCsapatOsztály
9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKorányis Zsiráfok 1.o.első
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKertvárosi Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKorányis Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Korányi Zsiráfok 3.omásodik
10.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületHermannos Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfok 3.o.harmadik
12.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKertvárosi Zsiráfok 4.o. negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKorányis Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületPetőfis Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 4.o.negyedik

Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza, Ungvár stny. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Sopron Tigrisek
2023-12-10


Dátum: 2023-12-10

EgyesületCsapatOsztály
09:30Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 1. osztályelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák tér 1. osztályelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyő tér 1. osztályelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 1. osztályelső
10:45Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák tér 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyő tér 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertőd 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 2. osztálymásodik
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kőszeg 2. osztálymásodik
12:00Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 3. osztályharmadik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Kópháza 3. osztályharmadik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 3. osztályharmadik
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kőszeg 3. osztályharmadik
13:30Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertőd 4. osztálynegyedik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Kópháza 4. osztálynegyedik

Helyszín:
BECSA

Versenybíró:
Tiringer László


Miskolc-MEAFC
2023-12-10


Dátum: 2023-12-10

EgyesületCsapatOsztály
9.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Diósgyőri Nagy Lajos Király Ált. Isk. 1.első
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 1.első
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthos Fürge Gyíkokelső
MITEKADVTK Gyarmati ’’A’’első
10.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthos Szélvészekmásodik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthos Villámok második
MITEKADVTK Gyarmati ’’B’’második
MITEKADVTK Rákóczi Zsigmond Református Iskolamásodik
MITEKADVTK Szabó Lőrincmásodik
11.15Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Rónai 3.harmadik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola - Fazekasharmadik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola - Kossuthharmadik
MITEKADVTK Könyves Kálmán Iskolaharmadik
MITEKADVTK Vörösmarty Mihály Katolikus iskolaharmadik
12.30Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 3.harmadik
MITEKADVTK Bolyai János Katolikus iskolaharmadik
MITEKADVTK Kazinczy Ferenc iskolaharmadik
MITEKADVTK Ózdharmadik
MITEKADVTK Petőfi Sándor Református iskolaharmadik
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft.DVTK Törpördögöknegyedik

Helyszín:
Miskolc, Miskolci Egyetem, Körcsarnok

Versenybíró:
Ferenczi Tamás