Bajnokság

2020 - 2021


Budapesti régió - Bicske
2020-12-02


Dátum: 2020-12-02

EgyesületCsapatOsztály
13.30Jegyzőkönyv
BSCBicskei Tornádókelső
BSCBicskei Villámokelső
13.30Jegyzőkönyv
ICTŰrhajó Pilótákharmadik
ICTBerepülő Pilótákmásodik
ICTVadász Pilótákmásodik

Helyszín:
Szent István utca 42. (Kisfaludy utca rendőrség mellett)

Versenybíró:
Puskás Péter


Budapesti régió - Vasas
2020-11-29


Dátum: 2020-11-29

EgyesületCsapatOsztály
12.00Jegyzőkönyv
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Pannóniaharmadik
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft.Batthyany Vasasharmadik
Vasas Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Szabó Magda nagyoknegyedik
Törekvés SETörök Sascsibéknegyedik osztályos tanulók

Helyszín:
Pasaréti út 11-13

Versenybíró:
Novák Judit


  • A mérkőzés zártkapus, a csarnokba csak a mérkőzésre illetékes csapatok (edzők és a hivatalos személyzetük, előre egyeztetett lista alapján max. 12 fő játékos + 2 edző) léphetnek be, valamint a mérkőzések hivatalos személyzete (versenybíró, rendezői stáb...).
  • Belépéskor kötelező a testhőmérséklet mérés! 37.5 fokos testhőmérséklet felett senki nem léphet be a csarnok területére!
  • A Covid nyilatkozatot a mérkőzés előtt a zsűriasztalnál kérjük leadni!
  • Az érvényben lévő kormányrendelet értelmében, a létesítmény területén a maszk viselése kötelező, kivétel a küzdőtéren.
  • Kézfertőtlenítő lehetőség a bejáratnál, a zsűri asztalnál lesz.
  • A csarnokot a résztvevőknek a mérkőzés befejezése után gyorsan el kell hagyniuk. A következő mérkőzés résztvevői csak akkor léphetnek be a csarnokba, miután az előző mérkőzésről mindenki kiment.A rendezők nevében, egymás érdekében kérjük a fenti szabályok betartását!

 

 


Budapesti régió -Budakeszi
2020-11-28


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
BSCKosárlabda Angyalaielső
BSCLángoló Kosárlabdákelső
BEACBEAC Vizslákelső osztályos tanulók
10.30Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákmásodik
BSCKis Torpedókmásodik
12.00Jegyzőkönyv
BSCBJCSharmadik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Bartók/3harmadik
PAFC BasketPilis Basketharmadik osztályos tanulók
BEAC Női Kosárlabdáért Utánpótlás AlapítványBEAC Törökugratómásodik
13.30Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizsláknegyedik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Rózsakert/4negyedik

Helyszín:
Budakeszi SZIA Iskola - Budakeszi, Árpád fejedelem tér 1.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


  • érintés mentes lázmérés
  • kötelező kézfertőtlenítés
  • a létesítmény egész területén kötelező a maszk viselése, amit csak a küzdőtéren a versenyen lehet levenni
  • szülők NEM jöhetnek be
  • belépés csapatonként max. 12 játékos + 2 edző, erről névsort kérünk, amin az edzők is szerepelnek

Dél-keleti régió - Szeged
2020-11-28


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
SZEDEÁKSZEDEÁK Pattogókelső
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasmásodik
10.30Jegyzőkönyv
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE gyakorló Szarvas Aharmadik
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Szarvas Bharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bocsokharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bolhákharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Kiscsikókharmadik
12.00Jegyzőkönyv
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasnegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Ezüstrókáknegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Pacsirtáknegyedik

Helyszín:
Szeged

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-Nyugati régió - Pécs
2020-11-29


Dátum: 2020-11-29

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslav Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvármásodik
10.30Jegyzőkönyv
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Kosárpalántaharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosi Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Református Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Cserepka Pécsnegyedik

Helyszín:
Pécs 7632, Megyeri út 74.

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Észak-keleti régió - Miskolc
2020-12-20


Dátum: 2020-12-20

EgyesületCsapatOsztály
2020. 12. 20. 9.00Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFC Kossuth 1.első
MEAFCMEAFC Kossuth 2.első
MEAFCMEAFC Nagy Lajos Kir. Isk. első
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 1.első osztályos tanulók
2020. 12. 20. 10.15Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFCmásodik
MEAFCMEAFC Bársonymásodik
MEAFCMEAFC Fazekas Ált. Isk.második
MEAFCMEAFC Kossuth3.második
2020. 12. 20. 11.30Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFC Nagy Lajos Kir. Isk. 2.második
MEAFCMEAFC Petőfi 2.második
Fürge Gyík DSEFürge Gyík Zempléni Vadmacsmásodik osztályos tanulók
MITEKADVTK - Bársony Jánosmásodik osztályos tanulók
2020. 12. 20. 12.45Jegyzőkönyv
MITEKADVTK - Fazekasmásodik osztályos tanulók
MITEKADVTK - Kazinczy Ferencmásodik osztályos tanulók
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 2.második osztályos tanulók
MITEKADVTK - Szirmamásodik osztályos tanulók
2020. 12. 20. 14.00Jegyzőkönyv
Hajdúböszörményi TeHajdúböszörményi Teharmadik
MEAFCMEAFC Petőfi 3.harmadik
Tiszavasvári SportklubTSK - Magiszter U9harmadik
MITEKADVTK - Sátoraljaújhely Kazinczy Ferencharmadik osztályos tanulók
2020. 12. 20. 15.15Jegyzőkönyv
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 3.harmadik osztályos tanulók
MITEKADVTK - Szilágyi Dezsőharmadik osztályos tanulók
Fürge Gyík DSEFürge Gyík Zempléni Farkasoknegyedik osztályos tanulók
MITEKADVTK - Diósgyőri Nagy Lajosnegyedik osztályos tanulók

Helyszín:
Miskolci Egyetem, Körcsarnok, Egyetem út 5.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-keleti régió - Nyíregyháza
2020-12-06


Dátum: 2020-12-06

EgyesületCsapatOsztály
2020. 12. 06. 9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfok 2.első
Nyíregyházi KKNYKK Bethlen 1.első osztályos tanulók
2020. 12. 06. 10.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi KKNYKK Bethlenmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KESzent Imrés Zsiráfokmásodik
2020. 12. 06. 12.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEEvangélikus Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi KKNYKK Bethlen 4.negyedik osztályos tanulók

Helyszín:
Nyíregyháza, NYKS Edzésközpont, Ungvár Stny. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-Keleti régió Nagykálló
2020-12-17


Dátum: 2020-12-17

EgyesületCsapatOsztály
2020. 12. 17. 10.00
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfok 2.első

Helyszín:
Nagykálló, Városi Sportcsarnok

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-nyugati régió - Sopron
2020-11-28


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak SEGárdonyis Kosárpalátákelső
Soproni Darazsak SEHunyadis Kossárpalántákelső
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
10.30Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Gárdonyi Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Hunyadis Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Lackneros Palántákelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Ágfalvaelső
12.00Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Deák Palántákelső
Soproni Darazsak SEDeákos Palántákmásodik
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalvamásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák térmásodik
13.30Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Nagycenki Palántákmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertődmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyamásodik
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kópházamásodik

Helyszín:
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok, 9400 Sopron, Ady Endre út 5.

Versenybíró:
Balogh Imre


Keleti régió - Szolnok
2020-11-28


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
14.00Jegyzőkönyv
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák I.első osztályos tanulók
Szolnoki SportcentrumSzandaszőlősi Általánosmásodik
Szolnoki SportcentrumSzegőmásodik
15.30Jegyzőkönyv
Mezőberényi Kosárlabda KlubMezőberényi Kosárlabda Klubharmadik
Szolnoki SportcentrumSzolnoki Sportcentrum Kosárpalántákharmadik
Szolnoki SportcentrumTószeg-Tiszavárkonyharmadik
17.00Jegyzőkönyv
Szolnoki SportcentrumSZKA Kőrösinegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Pirosnegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szandanegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szent-Györgynegyedik

Helyszín:
Zöld Ház - 5000 Szolnok, Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső