Bajnokság

2020 - 2021


Budapesti régió - Budakeszi
2021-05-02


Dátum: 2021-05-02

EgyesületCsapatOsztály
9:00
BEACBEAC Vizslákelső
BSCTelki Batmanelső
BSCTelki Villámokelső
Monori SEMonori SEelső
MTKMTK-Csikihegyi Grizzlykelső
10:30
BEACBEAC Vizslákmásodik
BSCKis Torpedókmásodik
Pátyi SEPátyi SEmásodik
REACREAC Kosártanodamásodik
12:00
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Bartók/3harmadik
Diósdi Sasok Kosárlabda EgyesületDiósdi Sasok KEharmadik
Törekvés SETörök Sasbébikharmadik
13.30
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Rózsakert/4negyedik
Latorca Sport Kft.Villám Manóknegyedik
Törekvés SETörök Sascsibéknegyedik
15.00
BSCEgy Kosárnyi Pipacsnegyedik
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS Dunaalmás Bnegyedik
Parthus SportegyesületParthus SEnegyedik
Parthus SportegyesületParthus SE/Bnegyedik

Helyszín:
Budakeszi SZIA Iskola - Budakeszi, Árpád fejedelem tér 1.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Budapesti régió - Dunaalmás
2021-05-05


Dátum: 2021-05-05

EgyesületCsapatOsztály
15.00
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS Szobelső
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS Dunaalmás Amásodik
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS Szomódmásodik

Helyszín:
Csokonai Általános Isk. - 2545 Dunaalmás, Csokonai út 22.

Versenybíró:
Salamon Endre


Budapesti régió Kőbánya
2021-05-02


Dátum: 2021-05-02

EgyesületCsapatOsztály
11:00
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Harmat Fiúkharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat lányokharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kadaharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kereszturyharmadik

Helyszín:
Darázsfészek Csarnok, Harmat utca (bejárat a Kada köz felől)

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Dél-Keleti régió - Szeged
2021-05-15


Dátum: 2021-05-15

EgyesületCsapatOsztály
9.00
SZEDEÁKSZEDEÁK Pattogókelső
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Pokemonokelső
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasmásodik
Gyulasport Nonprofit Kft.Gyulasport-Implommásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Villámokmásodik
10.30.
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE gyakorló Szarvas Aharmadik
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Szarvas Bharmadik
Gyulasport Nonprofit Kft.Gyulasport-Karácsonyiharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bocsokharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Kiscsikókharmadik
12.00
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasnegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Ezüstrókáknegyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Aranysakáloknegyedik

Helyszín:
Szervezés alatt. Még a napi időpontok is változhatnak.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-Keleti régió - Szolnok
2021-05-02


Dátum: 2021-05-02

EgyesületCsapatOsztály
2021.05.02. 10.00
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák I.első
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi Kosárlabda Klubmásodik
Szolnoki SportcentrumSzandaszőlősi Általánosmásodik
Szolnoki SportcentrumSzegőmásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák II.második
2021.05.02. 11.30
Mezőberényi Kosárlabda KlubMezőberényi Kosárlabda Klubharmadik
Szolnoki SportcentrumSzolnoki Sportcentrum Kosárpalántákharmadik
Szolnoki SportcentrumTószeg-Tiszavárkonyharmadik
2021.05.02. 13.00.
Szolnoki SportcentrumSZKA Kőrösinegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Pirosnegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szandanegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szent-Györgynegyedik

Helyszín:
Zöld Ház - 5000 Szolnok, Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-Nyugati régió - Pécs
2021-05-01


Dátum: 2021-05-01

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszél I.első
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Bólymásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Hobolmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslav Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Sellyemásodik
10.30
Bonyhádi Kosárlabdázók EgyesületeBonyhádi KSEmásodik
Bonyhádi Kosárlabdázók EgyesületeBonyhádi KSEmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvármásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszél II.második
12.00
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosi Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Református Pécsharmadik
PVSK-Marketing Kft.PVSK-Szent Margitnegyedik
13.15
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI Delfinekharmadik
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Kosárpalántaharmadik
Monok SEMonok SE Palánták 2.harmadik

Helyszín:
PVSK Sportcsarnok - Pécs, Verseny utca 11.

Versenybíró:
Keszthelyi László


Dél-nyugati régió - Zalaegerszeg
2021-05-09


Dátum: 2021-05-09

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.o.negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.o.negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEDési Sólymoknegyedik
10.30
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.o.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 3.o.harmadik
Zalaegerszegi Kosárlabda Torna EgyletZalaegerszegi KTE Zergékharmadik
12.00
Tehetség 11második
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI Delfinekmásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA teskánd 2.o.második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrinyis Sólymokmásodik
13.30
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 1.o.első
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 1.o.első
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 1.o./2első

Helyszín:
Ostoros Károly Munkacsarnok 8900 Zalaegerszeg, Október 6. tér 16.

Versenybíró:
Balogh Imre


Észak- keleti régió, Mátészalka
2021-05-04


Dátum: 2021-05-04

EgyesületCsapatOsztály
9.00
Mátészalka VULEMátészalka VULE "A"első
Mátészalka VULEMátészalka VULE "B"második
10.15
Mátészalka VULEMátészalka VULE "C"harmadik
Tiszavasvári SportklubTSK - Magiszter U9harmadik

Helyszín:
Márészalka, Képes Géza Általános Iskola, Szokolay Örs utca 2-4.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-Kelet, Miskolc
2021-05-02


Dátum: 2021-05-02

EgyesületCsapatOsztály
2021. 05. 02. 9.00
MEAFCMEAFC Kossuth 1.első
MEAFCMEAFC Kossuth 2.első
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 1.első
2021. 05. 02. 10.15
MEAFCMEAFCmásodik
MEAFCMEAFC Bársonymásodik
MEAFCMEAFC Fazekas Ált. Isk.második
MEAFCMEAFC Kossuth3.második
2021. 05. 02. 11.30
MITEKADVTK - Bársony Jánosmásodik
MITEKADVTK - Fazekasmásodik
MITEKADVTK - Kazinczy Ferencmásodik
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 2.második
MITEKADVTK - Szirmamásodik
2021. 05. 02. 12.45
Hajdúböszörményi TeHajdúböszörményi Teharmadik
MEAFCMEAFC Petőfi 3.harmadik
MITEKADVTK - Sátoraljaújhely Kazinczy Ferencharmadik
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 3.harmadik
MITEKADVTK - Szilágyi Dezsőharmadik
2021. 05. 02. 14.00
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft.DVTK Törpördögöknegyedik
Fürge Gyík DSEFürge Gyík Zempléni Farkasoknegyedik

Helyszín:
Miskolci Egyetem, Körcsarnok

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-kelet, Nyíregyháza
2021-05-15


Dátum: 2021-05-15

EgyesületCsapatOsztály
2021. 02. 15. 9.00
Nyíregyházi KKNYKK Bethlen 1.első
Nyíregyházi KKNYKK Eötvös Belső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfok 2.első
2021. 02. 15. 10.15
Nyíregyházi KKNYKK Bethlenmásodik
Nyíregyházi KKNYKK Eötvös Amásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEAlma utcai Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEMáriapócsi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokmásodik
2021. 02. 15. 11.30
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KESzakolyi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KESzent Imrés Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEÚjfehértói Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEZáhonyi Zsiráfokmásodik
2021. 02. 15. 12.45
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEApáczais Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEZáhonyi Zsiráfok 3.o.harmadik
2021. 02. 15. 14.00
Nyíregyházi KKNYKK Bethlen 4.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEEvangélikus Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEMáriapócsi Zsiráfoknegyedik

Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza

Versenybíró:
Balogh Imre


Észek-nyugati régió - Sopron
2021-05-02


Dátum: 2021-05-02

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak SEGárdonyis Kosárpalátákelső
Soproni Darazsak SEHunyadis Kossárpalántákelső
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
10.30
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Gárdonyi Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Hunyadis Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Lackneros Palántákelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Ágfalvaelső
12.00
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Deák Palántákelső
Soproni Darazsak SEDeákos Palántákmásodik
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Gárdonyis Palánták 2.második
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Lackneros Palánták 2.második
13.30
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palánták 2.második
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalvamásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák térmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérmásodik
15.00
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertődmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyamásodik
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kópházamásodik

Helyszín:
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok, 9400 Sopron, Ady Endre út 5.

Versenybíró:
Salamon Endre


Közép-nyugati régió - Székesfehérvár
2021-05-02


Dátum: 2021-05-02

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Dávid Kornél Kosárlabda AkadémiaDKKA Rákóczi 3.harmadik
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Ált. Isk. - Székesfehérvárnegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Horváth István Ált. Isknegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András II.negyedik
10.30
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Ált. Isk. - Székesfehérvármásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András I.második

Helyszín:
Széna téri Sportcsarnok - Székesfehérvár, Széna tér 2.

Versenybíró:
Novák Judit