Bajnokság

2020 - 2021


Budapesti régió - Bicske


Dátum: 2020-12-02

EgyesületCsapatOsztály
13.30
BSCBicskei Tornádókelső
BSCBicskei Villámokelső
13.30
ICTŰrhajó Pilótákharmadik
ICTBerepülő Pilótákmásodik
ICTVadász Pilótákmásodik

Helyszín:
Szent István utca 42. (Kisfaludy utca rendőrség mellett)

Versenybíró:
Puskás Péter


Budapesti régió - Megyeri Tigrisek


Dátum: 0000-00-00

EgyesületCsapatOsztály

Helyszín:

Versenybíró:


Budapesti régió - Vasas


Dátum: 2020-11-29

EgyesületCsapatOsztály
12.00
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Pannóniaharmadik
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft.Batthyany Vasasharmadik
Vasas Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Szabó Magda nagyoknegyedik
Törekvés SETörök Sascsibéknegyedik osztályos tanulók

Helyszín:
Pasaréti út 11-13

Versenybíró:
Novák Judit


  • A mérkőzés zártkapus, a csarnokba csak a mérkőzésre illetékes csapatok (edzők és a hivatalos személyzetük, előre egyeztetett lista alapján max. 12 fő játékos + 2 edző) léphetnek be, valamint a mérkőzések hivatalos személyzete (versenybíró, rendezői stáb...).
  • Belépéskor kötelező a testhőmérséklet mérés! 37.5 fokos testhőmérséklet felett senki nem léphet be a csarnok területére!
  • A Covid nyilatkozatot a mérkőzés előtt a zsűriasztalnál kérjük leadni!
  • Az érvényben lévő kormányrendelet értelmében, a létesítmény területén a maszk viselése kötelező, kivétel a küzdőtéren.
  • Kézfertőtlenítő lehetőség a bejáratnál, a zsűri asztalnál lesz.
  • A csarnokot a résztvevőknek a mérkőzés befejezése után gyorsan el kell hagyniuk. A következő mérkőzés résztvevői csak akkor léphetnek be a csarnokba, miután az előző mérkőzésről mindenki kiment.A rendezők nevében, egymás érdekében kérjük a fenti szabályok betartását!

 

 


Budapesti régió -Budakeszi


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
09.00
BSCKosárlabda Angyalaielső
BSCLángoló Kosárlabdákelső
BEACBEAC Vizslákelső osztályos tanulók
10.30
BEACBEAC Vizslákmásodik
BSCKis Torpedókmásodik
12.00
BSCBJCSharmadik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Bartók/3harmadik
PAFC BasketPilis Basketharmadik osztályos tanulók
BEAC Női Kosárlabdáért Utánpótlás AlapítványBEAC Törökugratómásodik
13.30
BEACBEAC Vizsláknegyedik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Rózsakert/4negyedik

Helyszín:
Budakeszi SZIA Iskola - Budakeszi, Árpád fejedelem tér 1.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


  • érintés mentes lázmérés
  • kötelező kézfertőtlenítés
  • a létesítmény egész területén kötelező a maszk viselése, amit csak a küzdőtéren a versenyen lehet levenni
  • szülők NEM jöhetnek be
  • belépés csapatonként max. 12 játékos + 2 edző, erről névsort kérünk, amin az edzők is szerepelnek

Dél-keleti régió - Szeged


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
09.00
SZEDEÁKSZEDEÁK Pattogókelső
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasmásodik
10.30
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE gyakorló Szarvas Aharmadik
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Szarvas Bharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bocsokharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bolhákharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Kiscsikókharmadik
12.00
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasnegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Ezüstrókáknegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Pacsirtáknegyedik

Helyszín:
Szeged

Versenybíró:
Rádi Dezső


Keleti régió - Kecskemét


Dátum: 0000-00-00

EgyesületCsapatOsztály
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Halasmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Méntelekmásodik

Helyszín:
Kecskemét

Versenybíró:


Keleti régió - Szolnok


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
14.00
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák I.első osztályos tanulók
Szolnoki SportcentrumSzandaszőlősi Általánosmásodik
Szolnoki SportcentrumSzegőmásodik
15.30
Mezőberényi Kosárlabda KlubMezőberényi Kosárlabda Klubharmadik
Szolnoki SportcentrumSzolnoki Sportcentrum Kosárpalántákharmadik
Szolnoki SportcentrumTószeg-Tiszavárkonyharmadik
17.00
Szolnoki SportcentrumSZKA Kőrösinegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Pirosnegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szandanegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szent-Györgynegyedik

Helyszín:
Zöld Ház - 5000 Szolnok, Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-Nyugati régió - Pécs


Dátum: 2020-11-29

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslav Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvármásodik
10.30
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Kosárpalántaharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosi Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Református Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Cserepka Pécsnegyedik

Helyszín:
Pécs 7632, Megyeri út 74.

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Észak-keleti régió - Miskolc


Dátum: 2020-12-12

EgyesületCsapatOsztály

Helyszín:
Miskolc

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-keleti régió - Nyíregyháza


Dátum: 2020-12-06

EgyesületCsapatOsztály

Helyszín:
Nyíregyháza

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-nyugati régió - Sopron


Dátum: 2020-11-28

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak SEGárdonyis Kosárpalátákelső
Soproni Darazsak SEHunyadis Kossárpalántákelső
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
10.30
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Gárdonyi Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Hunyadis Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Lackneros Palántákelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Ágfalvaelső
12.00
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Deák Palántákelső
Soproni Darazsak SEDeákos Palántákmásodik
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalvamásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák térmásodik
13.30
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Nagycenki Palántákmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertődmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyamásodik
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kópházamásodik

Helyszín:
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok, 9400 Sopron, Ady Endre út 5.

Versenybíró:
Balogh Imre