Bajnokság

2020 - 2021


Budapesti régió - Kőbánya
2021-02-06


Dátum: 2021-02-06

EgyesületCsapatOsztály
10:00Jegyzőkönyv
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Harmat Fiúkharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Pannóniaharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat lányokharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kadaharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kereszturyharmadik

Helyszín:
Budapesti régió Kőbánya

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Budapesti régió - Újpest
2021-02-04


Dátum: 2021-02-04

EgyesületCsapatOsztály
8:00Jegyzőkönyv
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri Tigrisek Sportegyesületmegyeri Tigrisek 1.2első
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.3első
9:00Jegyzőkönyv
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri tigrisek 2.2második
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.3második
UMTUMT Tigrisekmásodik

Helyszín:
Karinthy Frigyes Általános Iskola (1046 Budapest, Hajló u. 2.)

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Budapesti régió - Vasas
2021-02-07


Dátum: 2021-02-07

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
Monori SEMonori SEelső
Vasas Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Delfinekelső
10:30Jegyzőkönyv
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft.Fillér Vasasmásodik
Vasas-Pasarét Ffi Kosárlabda Kft.Áldás Vasasmásodik
Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Tücskökmásodik
12:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Bartók/3harmadik
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft.Batthyany Vasasharmadik
Vasas Pasarét Ffi Kosárlabda Kft.Virányos Vasasharmadik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Pandákharmadik
13:30Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK Rózsakert/4negyedik
Törekvés SETörök Sascsibéknegyedik
Vasas Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Szabó Magda nagyoknegyedik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Kiscápáknegyedik

Helyszín:
Vasas

Versenybíró:
Puskás Péter


Budapesti régió -Budakeszi
2021-02-06


Dátum: 2021-02-06

EgyesületCsapatOsztály
10:30Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákelső
BSCKosárlabda Angyalaielső
BSCLángoló Kosárlabdákelső
BSCTelki Batmanelső
BSCTelki Villámokelső
12:00Jegyzőkönyv
BEACBEAC Vizslákmásodik
BSCBudajenői Gézengúzokmásodik
BSCKis Torpedókmásodik
Pátyi SEPátyi SEmásodik
13:30Jegyzőkönyv
BSCBJCSharmadik
BSCSZIA Tigrisekharmadik
Diósdi Sasok Kosárlabda EgyesületDiósdi Sasok KEharmadik
BEAC Női Kosárlabdáért Utánpótlás AlapítványBEAC Törökugratómásodik
15:00Jegyzőkönyv
BEACDomonkos Bocsoknegyedik
BSCBudajenői Mókusoknegyedik
BSCEgy Kosárnyi Pipacsnegyedik
Latorca Sport Kft.Villám Manóknegyedik

Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem Tér 1.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


A Kosárpalánta bajnokság második fordulójában megrendezendő versenyek beosztása megtalálható a www.hunbasket.hu vagy a www.kosarpalanta.hu honlap Bajnokság menüpontjában.
Felhívjuk a figyelmet, hogy játékengedély és érvényes sportorvosi engedély hiányában nem lehet versenyezni!
 
Kérünk mindenkit, versenyzőt és szervezőt egyaránt, hogy a versenyfeladatokból készüljön fel, hogy a helyszínen gördülékenyen menjen a lebonyolítás.
A versenyfeladatok megtalálhatóak a www.hunbasket.hu oldalon az MKOSZ/Versenykiírások meüpont alatt vagy a www.kosarpalanta.hu oldalon a Bajnokság menüpont alatt.
A járvány helyzetre való tekintettel a versenyfeladatok tekintetében minimális módosítással élünk: elhagyjuk a páros kézfogással járó gyakorlatokat, a harmadik és negyedik korcsoportban is több sorverseny feladat lesz illetve ugyanitt a kisjátékok száma is minimalizálva lesz.



Budapesti régió -Budakeszi
2021-02-07


Dátum: 2021-02-07

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDMTK 2második
KOKEC SENémetvölgyi Bocsokmásodik
PAFC BASKETPILIS BASKETmásodik
REACREAC Kosártanodamásodik
Városgazda Utánpótlás Akadémia Kft.Városgazda Utánpótlás Akadémiamásodik
10:30Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDMTK 3harmadik
PAFC BasketPilis Basketharmadik
12:00Jegyzőkönyv
KOKEC SENémetvölgyi Bocsoknegyedik
Parthus SportegyesületParthus SEnegyedik
Parthus SportegyesületParthus SE/Bnegyedik

Helyszín:
Budakeszi, Árpád Fejedelem Tér 1.

Versenybíró:
Trepák Zoltán


A Kosárpalánta bajnokság második fordulójában megrendezendő versenyek beosztása megtalálható a www.hunbasket.hu vagy a www.kosarpalanta.hu honlap Bajnokság menüpontjában.
Felhívjuk a figyelmet, hogy játékengedély és érvényes sportorvosi engedély hiányában nem lehet versenyezni!
 
Kérünk mindenkit, versenyzőt és szervezőt egyaránt, hogy a versenyfeladatokból készüljön fel, hogy a helyszínen gördülékenyen menjen a lebonyolítás.
A versenyfeladatok megtalálhatóak a www.hunbasket.hu oldalon az MKOSZ/Versenykiírások meüpont alatt vagy a www.kosarpalanta.hu oldalon a Bajnokság menüpont alatt.
A járvány helyzetre való tekintettel a versenyfeladatok tekintetében minimális módosítással élünk: elhagyjuk a páros kézfogással járó gyakorlatokat, a harmadik és negyedik korcsoportban is több sorverseny feladat lesz illetve ugyanitt a kisjátékok száma is minimalizálva lesz.




Dél-keleti régió - Szeged
2021-02-07


Dátum: 2021-02-07

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
SZEDEÁKSZEDEÁK Pattogókelső
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Pokemonokelső
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasmásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Villámokmásodik
10.30.Jegyzőkönyv
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE gyakorló Szarvas Aharmadik
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Szarvas Bharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bocsokharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Kiscsikókharmadik
12.00Jegyzőkönyv
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK - GFE Gyakorló Szarvasnegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Ezüstrókáknegyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Aranysakáloknegyedik

Helyszín:
Móricz Tornacsarnok Szeged, Déryné u. 7. / Újszeged/

Versenybíró:
Rádi Dezső


Dél-nyugat Pécs
2021-02-06


Dátum: 2021-02-06

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszél I.első
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Bólymásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Hobolmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa I.második
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa II.második
10.30Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslav Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Sellyemásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
12.00Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók EgyesületeBonyhádi KSEmásodik
Bonyhádi Kosárlabdázók EgyesületeBonyhádi KSEmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvármásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mezőszél II.második
13.30Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók EgyesületeBonyhádi KSEnegyedik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Cserepka Pécsnegyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfanegyedik
PVSK-Marketing Kft.PVSK-Szent Margitnegyedik
15.00Jegyzőkönyv
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Kosárpalántaharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosi Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Református Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Sztárai Pécsharmadik

Helyszín:
PVSK Sportcsarnok - Pécs, Verseny utca 11.

Versenybíró:
Balogh Imre


Dél-nyugati régió - Marcali
2021-02-07


Dátum: 2021-02-07

EgyesületCsapatOsztály
10.00Jegyzőkönyv
Marcali Városi Szabadidősport EgyesületMarcali Noszlopy I.első
Marcali Városi Szabadidősport EgyesületMarcali VSZSE - Mikszáth Iskolaelső
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 1.o.első
11.30Jegyzőkönyv
Hévizi SportkörHévíz SKmásodik
Marcali Városi Szabadidősport EgyesületMarcali Noszlopy II.második
Marcali Városi Szabadidősport EgyesületMarcali VSZSE - Mikszáth Iskolamásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 2.o.második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1-2második
13.00Jegyzőkönyv
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI Delfinekharmadik
Monok SEMonok SE Palánták 2.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.o.harmadik
13.00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.o.negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 3-4negyedik

Helyszín:
Városi Sportcsarnok - Marcali

Versenybíró:
Tiringer László


Dél-nyugati régió - Szombathely
2021-03-07


Dátum: 2021-03-07

EgyesületCsapatOsztály
15.20Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrinyis Sólymokmásodik
16.40Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEDési Sólymoknegyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 3-4negyedik

Helyszín:
9700 Szombathely Sugár út 18. - Aréna Savaria munkacsarnoka

Versenybíró:
Balogh Imre


Észak-kelet, Debrecen
2021-02-14


Dátum: 2021-02-14

EgyesületCsapatOsztály
2021. 02. 14. 9.00Jegyzőkönyv
Mátészalka VULEMátészalka VULE "A"első
Mátészalka VULEMátészalka VULE "B"második
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS Amásodik
2021. 02. 14. 10.15Jegyzőkönyv
Hajdúböszörményi TeHajdúböszörményi Teharmadik
Mátészalka VULEMátészalka VULE "C"harmadik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS Bharmadik
Tiszavasvári SportklubTSK - Magiszter U9harmadik
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Cnegyedik

Helyszín:
G 4 Fitness, Debrecen, Gizella u. 4/b

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-Kelet, Hajdúszoboszló
2021-02-16


Dátum: 2021-02-16

EgyesületCsapatOsztály
2021. 02. 16. 12.30Jegyzőkönyv
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Aelső
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Belső
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Delső

Helyszín:
Thököly Iskola, Hajdúszoboszló, Kölcsey utc 2-4.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-kelet, Miskolc
2021-02-07


Dátum: 2021-02-07

EgyesületCsapatOsztály
2021. 02. 07. 9.00Jegyzőkönyv
Beszterce Kosárlabda KlubBeszterce KK - Bolykyelső
MEAFCMEAFC Kossuth 1.első
MEAFCMEAFC Kossuth 2.első
MEAFCMEAFC Nagy Lajos Kir. Isk. első
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 1.első
2021. 02. 07. 10.15Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFCmásodik
MEAFCMEAFC Bársonymásodik
MEAFCMEAFC Fazekas Ált. Isk.második
MEAFCMEAFC Kossuth3.második
2021. 02. 07. 11.30Jegyzőkönyv
Fürge Gyík DSEFürge Gyík Zempléni Vadmacsmásodik
MEAFCMEAFC Nagy Lajos Kir. Isk. 2.második
MEAFCMEAFC Petőfi 2.második
MITEKADVTK - Bársony Jánosmásodik
2021. 02. 07. 12.45Jegyzőkönyv
MITEKADVTK - Fazekasmásodik
MITEKADVTK - Kazinczy Ferencmásodik
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 2.második
MITEKADVTK - Szirmamásodik
2021. 02. 07. 14.00Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFC Petőfi 3.harmadik
MITEKADVTK - Sátoraljaújhely Kazinczy Ferencharmadik
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc 3.harmadik
MITEKADVTK - Szilágyi Dezsőharmadik
2021. 02. 07. 15.15Jegyzőkönyv
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft.DVTK Törpördögöknegyedik
Fürge Gyík DSEFürge Gyík Zempléni Farkasoknegyedik
MITEKADVTK - Diósgyőri Nagy Lajosnegyedik

Helyszín:
Generali Arena, Miskolc, Görgey Artúr utca 19.

Versenybíró:
Keszthelyi László


Észak-kelet, Nyíregyháza
2021-02-06


Dátum: 2021-02-06

EgyesületCsapatOsztály
2021. 02. 06. 9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi KKNYKK Bethlen 1.első
Nyíregyházi KKNYKK Eötvös Belső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfok 2.első
2021. 02. 06. 10.15Jegyzőkönyv
Nyíregyházi KKNYKK Bethlenmásodik
Nyíregyházi KKNYKK Eötvös Amásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KESzakolyi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KESzent Imrés Zsiráfokmásodik
2021. 02. 06. 11.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEAlma utcai Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEMáriapócsi Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEÚjfehértói Zsiráfokmásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEZáhonyi Zsiráfokmásodik
2021. 02. 06. 12.45Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEApáczais Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KENagykállói Zsiráfokharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEZáhonyi Zsiráfok 3.o.harmadik
2021. 02. 06. 12.45Jegyzőkönyv
Nyíregyházi KKNYKK Bethlen 4.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEEvangélikus Zsiráfoknegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás KEMáriapócsi Zsiráfoknegyedik

Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza Ungvár stny. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Észak-nyugati régió - Sopron
2021-02-07


Dátum: 2021-02-07

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak SEGárdonyis Kosárpalátákelső
Soproni Darazsak SEHunyadis Kossárpalántákelső
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
10.30Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Deák Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Gárdonyi Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Hunyadis Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSSI Lackneros Palántákelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Ágfalvaelső
12.00Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak SEDeákos Palántákmásodik
Soproni Darazsak SEFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Gárdonyis Palánták 2.második
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palánták 2.második
13.30Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Lackneros Palánták 2.második
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalvamásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák térmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérmásodik
15.00Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertődmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyamásodik
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kópházamásodik

Helyszín:
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok, 9400 Sopron, Ady Endre út 5.

Versenybíró:
Salamon Endre


KELETI RÉGIÓ - KECSKEMÉT
2021-02-27


Dátum: 2021-02-27

EgyesületCsapatOsztály
2021.02.27. 09.30.
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Halasmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Méntelekmásodik

Helyszín:
Kecskemét, Olimpia u. 1, 6000

Versenybíró:
Rádi Dezső


Keleti régió - Szolnok
2021-02-06


Dátum: 2021-02-06

EgyesületCsapatOsztály
2021.02.06. 13.00.Jegyzőkönyv
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák I.első
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi Kosárlabda Klubmásodik
Szolnoki SportcentrumSzandaszőlősi Általánosmásodik
Szolnoki SportcentrumSzegőmásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák II.második
2021.02.06. 14.30.Jegyzőkönyv
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK Kunszentmártonharmadik
Mezőberényi Kosárlabda KlubMezőberényi Kosárlabda Klubharmadik
Szolnoki SportcentrumSzolnoki Sportcentrum Kosárpalántákharmadik
Szolnoki SportcentrumTószeg-Tiszavárkonyharmadik
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK Kunszemtmártonmásodik
2021.02.06. 16.00.Jegyzőkönyv
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK Kunszentmártonnegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Kőrösinegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Pirosnegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szandanegyedik
Szolnoki SportcentrumSZKA Szent-Györgynegyedik

Helyszín:
Zöld Ház - 5000 Szolnok, Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Közép-nyugat - Székesfehérvár
2021-02-06


Dátum: 2021-02-06

EgyesületCsapatOsztály
09.30Jegyzőkönyv
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Szent Gellért Ált. Isk. - Pázmándnegyedik
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Ált. Isk. - Székesfehérvárnegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Horváth István Ált. Isknegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András II.negyedik
11.00Jegyzőkönyv
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Vörösmarty Mihály Ált. Isk. - Káplnásnyékmásodik
Balatonfüredi Utánpótlás Sport ClubBUSCmásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András I.második
Veszprémi Utánpótlás Kosárlabda EgyesületVUKE Palántamásodik
12.30Jegyzőkönyv
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Szent Gellért Ált. Isk. - Pázmándharmadik
Alba Fehérvár Kosárlabda Kft.Vörösmarty Mihály Ált. Isk. - Káplnásnyékharmadik
Balatonfüredi Utánpótlás Sport ClubBUSCharmadik
Dávid Kornél Kosárlabda AkadémiaDKKA Rákóczi 3.harmadik

Helyszín:
Széna téri Sportcsarnok - Székesfehérvár, Széna tér 2.

Versenybíró:
Novák Judit