2023 - 2024


Kecskemét
2024-01-26


Dátum: 2024-01-26

EgyesületCsapatOsztály
16.00
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Ménteleki Méhecskékmásodik

Helyszín:
Hetényegyháza, Iskola utca 1.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Pécs-PVSK
2024-01-27


Dátum: 2024-01-27

EgyesületCsapatOsztály
08:45Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és AMIelső
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeHidas, Pécsi Ref.Koll. Benedek Elek Német Nemz.Ált.Isk.első
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa I.első
PVSK-Marketing Kft.PVSK-Árpádelső
09:45Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeHidas, Pécsi Ref.Koll. Benedek Elek Német Nemz.Ált.Isk.második
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Kosárpalántamásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosimásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Jókai Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Reformátusmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
11:00Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Koch Valériamásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Köztér Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslavmásodik
Monok SEMonok SEmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Béla II.második
12.15Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Bólymásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szászvármásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szent Margitmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Mátyás-Mezőszél-Szent Mórmásodik
13:30Jegyzőkönyv
Bonyhádi Kosárlabdázók SportegyesületeBonyhádi Petõfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskolaharmadik
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKosárpalánta - Honvéd harmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.ANK I. Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szigetvár I.harmadik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa III.harmadik
14:45Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Hobolnegyedik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szigetvár II.negyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Jurisics negyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Béla IV.negyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK TVTnegyedik

Helyszín:
PVSK Sportcsarnok, Verseny utca 11.

Versenybíró:
Mészáros Dániel


Nyíregyháza-Sportcentrum
2024-01-27


Dátum: 2024-01-27

EgyesületCsapatOsztály
8.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 1aelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 1belső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabő Lőrinc 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 1.oelső
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Korányi 1.első
9.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 2.amásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 2.omásodik
10.30Jegyzőkönyv
NYIKSENYÍKSE Kazinczy 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Magy 1-2.omásodik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Apáczai 2.második
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Jókai 2.második
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Korányi 2.második
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Móra 2.második
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazonyi KE 1-2.omásodik
11.45Jegyzőkönyv
NYIKSENYÍKSE Kazinczy 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesülete (NYIKSE)NYÍKSE Görög 1.harmadik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Korányi 3.harmadik
13.00Jegyzőkönyv
NYIKSENYÍKSE Nyírbogdányharmadik
PRIMA SEBKG PRIMA AKADÉMIA Charmadik
Tiszavasvári Sport KlubTSK-Magiszter Kosárpalántaharmadik
14.15Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEVULE Palánta ’A’negyedik
Mátészalkai VULEVULE Palánta ’B’ negyedik
Mátészalkai VULEVULE Palánta ’C’ negyedik
NYIKSENYÍKSE Görög 1.negyedik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Magy 3-4.onegyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Túróczy 4.negyedik
PRIMA SEBKG PRIMA AKADÉMIA Dnegyedik
15.30Jegyzőkönyv
NYIKSENYÍKSE Görög 2.negyedik
NYIKSENYÍKSE Kertváros 4.onegyedik
NYIKSENYÍKSE Szakolynegyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Apáczai 4.negyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Jókai 4.negyedik
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.Nyíregyházi Sportcentrum Móra 4.negyedik

Helyszín:
Bencs terem, Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Versenybíró:
Mészáros Áron


Bicske
2024-01-27


Dátum: 2024-01-27

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI EGÉRKÉKelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Mókusok 1. osztályelső
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 1. osztályelső
TSE Basket Korlátolt Felelősségű TársaságTSE Basket Vértesszőlősmásodik
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG DSEelső
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG DSE-Zámorelső
10:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOK-BARTÓKmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI MÓKUSOKmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBUDAFOKI RÓKÁKmásodik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Mókusok 2. osztálymásodik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 2. osztálymásodik
11:00Jegyzőkönyv
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Szákszendharmadik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 3. osztályharmadik
Vörösmarty Mihály Gimnázium Diáksport EgyesületVMG DSEharmadik
11:00Jegyzőkönyv
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11 Ráckeresztúrnegyedik
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11- Kaskantyúnegyedik
ICT Europe Sportmanagement Szolgáltató Kft.Bicskei Pilóták 4. osztálynegyedik
MIZSE-Sport Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságMizse Palántáknegyedik

Helyszín:
Csokonai Isk. - 2060 Bicske, Szent István u. 42.

Versenybíró:
Tiringer László


Újpest
2024-01-27


Dátum: 2024-01-27

EgyesületCsapatOsztály
9:30Jegyzőkönyv
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 1.2első
10:30Jegyzőkönyv
Fót SEFóti Tigrisekmásodik
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri Tigrisek SportegyesületMegyeri Tigrisek 2.2második
ÚMT Sport Management Szolgáltató Kft.ÚMT Tigrisekmásodik
Városi Sportegyesület DunakesziVárosi Sportegyesület Dunakeszimásodik

Helyszín:
Karinthy Iskola 1048 Budapest, Hajló u. 2-8.

Versenybíró:
Gáspárné Kolozs Jutka


Szolnok
2024-01-27


Dátum: 2024-01-27

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 1.első
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzegőelső
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzentGyörgyi 1.első
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák Ielső
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftKőrösi 1.második
10.00Jegyzőkönyv
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUBMezőberényi KKmásodik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 2.második
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzandamásodik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftTószegmásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák IImásodik
11.00Jegyzőkönyv
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftKőrösi 2.harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftPiros 3.harmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit KftSzentGyörgyi 2.harmadik

Helyszín:
Zöld Ház, Szolnok Karczag László utca 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Szeged
2024-01-27


Dátum: 2024-01-27

EgyesületCsapatOsztály
08.30Jegyzőkönyv
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Madáchelső
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Szikra 1.első
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ságvári 1.második
09.30Jegyzőkönyv
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Bonifertmásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Gregormásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ságvári 2.második
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Szikra 2.második
10.30Jegyzőkönyv
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlóharmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ságvári 3.harmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Tigrisekharmadik
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlónegyedik

Helyszín:
Szeged, SZTE Kossuth Szakképző Isk. Kodály tér 1

Versenybíró:
Keszthelyi László


Miskolc-DVTK
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
9.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Diósgyőri Nagy Lajos Király Ált. Isk. 1.első
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 1.első
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthos Fürge Gyíkokelső
MITEKADVTK Gyarmati ’’A’’első
10.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthos Szélvészekmásodik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Kossuthos Villámok második
MITEKADVTK Gyarmati ’’B’’második
MITEKADVTK Rákóczi Zsigmond Református Iskolamásodik
MITEKADVTK Szabó Lőrincmásodik
11.00Jegyzőkönyv
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Gyarmati Dezső Ált. Isk. 3.harmadik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola - Fazekasharmadik
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.Miskolci Sportiskola - Kossuthharmadik
MITEKADVTK Könyves Kálmán Iskolaharmadik
MITEKADVTK Vörösmarty Mihály Katolikus iskolaharmadik
12.00Jegyzőkönyv
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport ClubEszterházy SC Tinódi harmadik
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (rövidítve: MEAFC)MEAFC Rónai 3.harmadik
MITEKADVTK Bolyai János Katolikus iskolaharmadik
MITEKADVTK Kazinczy Ferenc iskolaharmadik
MITEKADVTK Ózdharmadik
MITEKADVTK Petőfi Sándor Református iskolaharmadik
13.00Jegyzőkönyv
DVTK Kosárlabda Akadémia Kft.DVTK Törpördögöknegyedik
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport ClubEszterházy SC Kövesdnegyedik
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport ClubEszterházy SC Tinódinegyedik

Helyszín:
DVTK Aréna, Miskolc, Vanger Vilmos utca 6/a

Versenybíró:
Puskás Péter


Kőbánya
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
14:00Jegyzőkönyv
Keresztúri SportegyesületKeresztúri Leopárdok második
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kereszturymásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannónia Amásodik
Mini Talent SEMini Talent SEmásodik
15:00Jegyzőkönyv
Keresztúri SportegyesületKeresztúri Gepárdok negyedik
Mini Talent SEMini Talent SEnegyedik
16:30Jegyzőkönyv
Computerbontó KKCsepel-Bontóharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Fiúkharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Harmat Lányokharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Kada harmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak/Pannónia Fharmadik

Helyszín:
Budapest, Harmat Általános Isk, Harmat utca 88.

Versenybíró:
Pesa Kata


Vasas
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
8:00Jegyzőkönyv
Játszva Sportolva Megelőzni AlapítványNémetvölgyi Bocsokmásodik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányosmásodik
VASAS-Pasarét Kft.Vasas Áldásmásodik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Csíkmásodik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillér Kisdelfinekmásodik
9:00Jegyzőkönyv
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Batthyány harmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Fillérharmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Kós Károlyharmadik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Zugligetharmadik
10:30Jegyzőkönyv
Latorca Sport Kft.Villámmanóknegyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftVasas Virányosnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Baár-Madasnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Budenznegyedik
12:00Jegyzőkönyv
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Fillérnegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Lisznyainegyedik
VASAS-Pasarét Női Kosárlabda Kft.Vasas Szabó Magdanegyedik

Helyszín:
Pasaréti Sportcentrum - 1026 Bp. Pasaréti út 11-13

Versenybíró:
Pesa Kata


Dunaharaszti
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKmásodik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTK - Dunavarsánymásodik
Százhalombattai Kosárlabda SportegyesületSzázhalombattai KSEmásodik
Törekvés SETörök Sasbébikmásodik
10:00Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKharmadik
Törekvés SETörök Sastojásokharmadik
11:00Jegyzőkönyv
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTKnegyedik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTK - Dunavarsány I.negyedik
DMTK Kosárlabda SzakosztályDunaharaszti MTK - Dunavarsány II.negyedik

Helyszín:
Kőrösi Ált. Iskola, Dunaharaszti, Eötvös u. 52, 2330

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Soproni Tigrisek
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
09:00Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 1. osztályelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák tér 1. osztályelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyő tér 1. osztályelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 1. osztályelső
10:00Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák tér 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyő tér 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertőd 2. osztálymásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 2. osztálymásodik
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kőszeg 2. osztálymásodik
11:15Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalva 3. osztályharmadik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Kópháza 3. osztályharmadik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolya 3. osztályharmadik
TIGRISEK Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kőszeg 3. osztályharmadik
12:30Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertőd 4. osztálynegyedik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Kópháza 4. osztálynegyedik

Helyszín:
BECSA, Sopron 9400 Csengery u. 30

Versenybíró:
Bátori Gábor


KLKS
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE.KLKA-ANgoltagozatosmásodik
Optofit Sport EgyesületOptofit VKB Vác - Palántamásodik
REACREAC Kosártanoda 2második
10:00Jegyzőkönyv
REACREAC Kosártanoda 3 Aharmadik
REACREAC Kosártanoda 3 Bharmadik
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.Városgazda Utánpótlás Akadémiaharmadik
Városi Sportegyesület DunakesziVárosi Sportegyesület Dunakesziharmadik
11:30Jegyzőkönyv
Józsefvárosi Kosárlabda ClubJózsefvárosi KC - Deák Diák Ált. Isk.negyedik
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE.KLKA-Károlyinegyedik
KLKS Basketball Kft.Homoktövisnegyedik
KLKS Palánta Kft.KLKS Szobnegyedik
MTK BudapestMTK-Juliannanegyedik
REACRAEC Kosártanoda 4negyedik

Helyszín:
KLKS Budapest, Fóti út 66, 1046

Versenybíró:
Gáspárné Kolozs Jutka


Székesfehérvár
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
09:00Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Németh László Általános Iskolanegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskolanegyedik
09:00Jegyzőkönyv
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Kossuth 3.harmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi 3.harmadik
10:20Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskolamásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.második
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE- Mikszáth második
Thury Sport Nonprofit Kft.Bán Alis Tigrisekmásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Rákóczis Oroszlánokmásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Várkertis Gepárdokmásodik
11:40Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolaelső
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskolaelső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Kossuth 1.első
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMVSZSE- Mikszáthelső
13:00Jegyzőkönyv
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi 2.második
UNI Győr Nemzeti Kosárlabda Akadémia SportegyesületFeketés Darázskákmásodik
UNI Győr Nemzeti Kosárlabda Akadémia SportegyesületKovácsos Palántákmásodik
UNI Győr Nemzeti Kosárlabda Akadémia SportegyesületNádoros Tigrisekmásodik

Helyszín:
Tóvárosi Ált. Iskola, 8000 Szfv. Iskola tér 1.

Versenybíró:
Balogh Imre


Budakeszi
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
BSCSZIA Gumimacikmásodik
Pátyi SEPátyi Tigrisekmásodik
10:00Jegyzőkönyv
BEAC Női Kosárlabda SzakosztályBEAC Grosicsharmadik
BSCBudajenői Gézengúzokharmadik
BSCTelki Villámokharmadik
DIÓSDI SASOK KOSÁRLABDA EGYESÜLETDiósdi Sasok KEharmadik
11:30Jegyzőkönyv
BSCTelki Batmannegyedik
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubMAFC-DPPnegyedik
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubMAFC-II.János Pálnegyedik
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubMAFC-Petőfinegyedik

Helyszín:
Budakeszi Széchenyi Ált Isk, Árpád Fej. tér 1, 2092

Versenybíró:
Rádi Dezső


Szombathely
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
09:30Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEBrenner 1. 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1. 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 2. 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrínyi 1-2.második
11:00Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEBrenner 2. 3-4 negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 3. 3-4negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 3-4negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrínyi 3-4.negyedik

Helyszín:
Sugár úti Kiscsarnok, 9700 Szhely Sugár u 18

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Soproni Sportiskola
2024-01-28


Dátum: 2024-01-28

EgyesületCsapatOsztály
09:00
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületGárdonyis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületHunyadis Kosárpalántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Lackneros Palántákelső
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
10:00
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Deákos Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Gárdonyis Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Hunyadis Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskolás Lackneros Palántákmásodik
Sportdarázs Kft.Lackneros Palántákmásodik

Helyszín:
Novomatic Arena, 9400 Sopron, Lackner K u. 48

Versenybíró:
Salamon Endre


Dunaalmás
2024-01-31


Dátum: 2024-01-31

EgyesületCsapatOsztály
14:00
KLKS Palánta Kft.KLKS Dunaamás 1.második
KLKS Palánta Kft.KLKS Kemencemásodik
KLKS Palánta Kft.KLKS Szomódmásodik

Helyszín:
Dunaalmás, Csokonai út 22.

Versenybíró:
Salamon Endre


Komárom
2024-01-31


Dátum: 2024-01-31

EgyesületCsapatOsztály
11:30
Abda-Projekt kft.Abda Palántákmásodik
PÉR Sport Szolgáltató Korlátolt Felelősségű TársaságPéri Palántákmásodik
Sopronkövesdi Sport Kft.Kövesdi Palántákmásodik

Helyszín:
Petőfi Ált. Iskola

Versenybíró:
Salamon Endre


Nyíregyháza-NYKS
2024-02-03


Dátum: 2024-02-03

EgyesületCsapatOsztály
9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKorányis Zsiráfok 1.o.első
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKertvárosi Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKorányis Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfok 2.o.második
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Korányi Zsiráfok 3.omásodik
10.15Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületHermannos Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 3.o.harmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfok 3.o.harmadik
11.30Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKertvárosi Zsiráfok 4.o. negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületKorányis Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületPetőfis Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 4.o.negyedik

Helyszín:
NYKS Edzésközpont, Nyíregyháza Ungvár stny. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Solymár
2024-02-04


Dátum: 2024-02-04

EgyesületCsapatOsztály
13:00Jegyzőkönyv
BSCBudajenői Gézengúzokharmadik
Parthus SportegyesületParthus SEharmadik
Parthus SportegyesületParthus SE/Bharmadik
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft.Városgazda Utánpótlás Akadémiaharmadik
Waldorfia Sportkör WSK Kosárpalánta 3.oharmadik
14:30Jegyzőkönyv
KOKEC SENémetvölgyi Bocsoknegyedik
Parthus SportegyesületParthus SE Anegyedik
Parthus SportegyesületParthus SE Önegyedik
Waldorfia Sportkör WSK Kosárpalánta 4.onegyedik

Helyszín:
Fészek csarnok 2083 Solymár Váralja utca 4.

Versenybíró:
Novák Judit


Gyula
2024-02-09


Dátum: 2024-02-09

EgyesületCsapatOsztály
16.00Jegyzőkönyv
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlóelső
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport Kft. Karácsonyimásodik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport NKFT Dürermásodik
Gyulasport Nonprofit KftGyulasport NKFT Implommásodik
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlómásodik
16.00
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlóharmadik
Magic Carpet Kft.Szarvas GFF Gyakorlónegyedik

Helyszín:
Dürer Albert Általános Iskola, Gyula, Szent István utca 29.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Körmend
2024-02-11


Dátum: 2024-02-11

EgyesületCsapatOsztály
09:00Jegyzőkönyv
“Tehetség 11” AlapítványTehetség 11 - Szentpéterfamásodik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKörmendi Törpördögökmásodik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKWBC Körmendmásodik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 2.o.második
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 2.o.második
10:30Jegyzőkönyv
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKörmendi Törpördögökharmadik
A Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú EgyesületKWBC Körmendharmadik
Marcali Város Szabadidő SportegyesületMarcali VSZSE-Mikszáthharmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 3.o.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Salomvár 3.o.harmadik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 3.o.harmadik
12:00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Becsehely 4.o.negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.o./1.negyedik
Ricsilla Sport Kft.RICSILLA Teskánd 4.o./2.negyedik

Helyszín:

Versenybíró:
Mészáros Dani


TF
2024-02-11


Dátum: 2024-02-11

EgyesületCsapatOsztály
9:00
Hegyvidék Sportjáért AlapítványHSE - Makikmásodik
PEKOSI SportegyesületPEKOSI- POLIPOKmásodik
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS SportegyesületTF-JAK-Goldikmásodik
Tehetséges Fiatalok Kft.TF - Sünikmásodik
TSE Basket Korlátolt Felelősségű TársaságTSE Basket Vértesszőlősmásodik
10:00
PEKOSI SportegyesületPEKOSI - MACSKÁKharmadik
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS SportegyesületTF-JAK-Bikákharmadik
Tehetséges Fiatalok Kft.TF - Macikharmadik
11:30
Hegyvidék Sportjáért AlapítványHSE - Juhuunegyedik
PEKOSI SportegyesületPEKOSI - Bolháknegyedik
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS SportegyesületTF-JAK-Bubiknegyedik
Tehetséges Fiatalok Kft.TF - Csacsiknegyedik

Helyszín:
Ludovika Arena

Versenybíró:
Novák Judit