1. forduló - december 2.
2. forduló - február 2-3.
3. forduló - április 6-7.
Jamboree 2019
Bajnokság versenyfeladatok


Budapest régió 1.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

UMT Sport

UMT Németh 1A

első

 

Hajló DSE

Hajló Karinthy 1A

első

 

Hajló DSE

Hajló Karinthy 1B

első

 

 

Törekvés

Törekvés Macskák

második

 

Megyeri Tigrisek

MT Megyeri suli

második

 

Ziccer KS

Ziccer Kiscápák

második

 

UMT Sport

UMT Németh 2B

második

 

Hajló DSE

Hajló Karinthy 2B

második

 

BKGDSE

BKGDSE

második

 

FKE

FKE Kőrösi palánta

második

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Harmat lányok

második

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Kada

második

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Pannónia B

második

 

PAFC

PAFC Áldás

második

 

PAFC

PAFC 2

második

 
 

Törekvés

Törekvés Mackók

harmadik

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Pannónia A

harmadik

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Kereszthury

harmadik

 

Kőbányai Diákok

Kőbánya Harmat fiúk

harmadik

 

UMT Sport

UMT Karinthy 3b

harmadik

 

PAFC

PAFC 3

harmadik

 

FKE

FKE Lobogó Palánta

harmadik

 


Végleges időpont és helyszín:
 2018. december 2. vasárnap – Megyeri Tigrisek - Karinthy F. Ált. Isk. (1048 Bp., Hajló u. 2-8.)
10.00 3. osztályos verseny
12.00 2. osztályos verseny I.
14.00 2. osztályos verseny II.




Budapest régió 2.


Egyesület

Csapat

osztály

Eredmény

Budafok KK

Budafok Rózsakert 1

első

 

Budafok KK

Budafok Kolonics 1

első

 

BSC

BSC Budajenői Gézengúzok

első

 

BSC

Telki Baglyok

első

 

 

Vasas

Vasas Csík

második

 

Budafok KK

Budafok Bartók 2

második

 

Budafok KK

Budafok Rózsakert 2

második

 

Budafok KK

Budafok Kolonics 2

második

 

Sport Division

Sport Div Budajenői Mókusok

második

 

BSC

BSC Budajenői Darazsak

második

 

BSC

BSC Herman Lángoló

második

 

BSC

BSC Herman Hurrikánok

második

 

BSC

BSC Pipacs

második

 

Pátyi SE

Pátyi medvék

második

 

BEAC

BEAC Petőfi

második

 
 

Vasas

Vasas Batthyany

harmadik

 

Vasas

Vasas Nagykovácsi

harmadik

 

Budafok KK

Budafok Kolonics 3

harmadik

 

Vasas

Vasas Pannónia

harmadik

 

Vasas

Vasas Fenyves

harmadik

 

BSC

BSC Herman Unikornisok

harmadik

 

BSC

BSC Herman Sólymok

harmadik

 

Pátyi SE

Pátyi Oroszlánok

harmadik

 

BEAC

BEAC Budai Vizslák

harmadik

 
 

Vasas

Vasas Fillér

negyedik

 

Vasas

Vasas ÖKU

negyedik

 

BSC

BSC Németvölgyi

negyedik

 

Pátyi SE

Pátyi Tigrisek

negyedik

 

BEAC

BEAC Domonkos Tappancsok

negyedik

 

UMT Sport

UMT Karinthy 4b

negyedik

 


Végleges időpont és helyszín:

2018. december 1. szombat – Telki Általános Iskola
17.00 1. osztályosok versenye - Telki általános iskola

2018. december 2. vasárnap – Budaörs Hermann Iskola
09.00 3. osztályosok versenye
10.30 4. osztályosok versenye
12.00 2. osztályosok versenye I.
13.30 2. osztályosok versenye II.




Dél-keleti régió 1.


Egyesület

Csapat

osztály

Eredmény

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 1

első

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 1

első

 
 

KKC

KKC Ménteleki

második

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 2

második

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 2

második

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Petőfi Gyakorló 2

második

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Arany 2

második

 
 

KKC

KKC Mátyás

harmadik

 

Kisújszállás SE

Kisújszállás SE

harmadik

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 3

harmadik

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Szarvas 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Zrinyi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Vásárhelyi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Református 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Béke 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Szt. Imre 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét II. Rákóczi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Petőfi Gyakorló 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Szechenyivárosi 3

harmadik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Arany 3

harmadik

 
 

KKC

KKC Ménteleki

negyedik

 

Ricsilla Sport

Ricsilla Kunszentmárton 4

negyedik

 

Kecskeméti Junior Sport

Kecskemét Kodály ÉZI 4

negyedik

 

 

Végleges időpont és helyszín: 2018. december 2. vasárnap – Kecskemét, Mercedes Akadémia
10.00 1. osztályos verseny
11.00 2. osztályos verseny
12.30 3. osztályos verseny I.
14.00 3. osztályos verseny II.
15.30 4. osztályos verseny




Dél-keleti régió 2.


Egyesület

Csapat

Osztály

Eredmény

SZEDEÁK

SZEDEÁK Bikák

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK SG

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Villámok

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Béke

második

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Csikók

második

 

Mezőberényi KK

Mezőberény 2

második

 
 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Villámok

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Tabán A

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Tabán B

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Bonifert

harmadik

 

SZEDEÁK

SZEDEÁK Csikók

harmadik

 

Mezőberényi KK

Mezőberény 3

harmadik

 

 

Végleges időpont és helyszín: 2018. december 2. szombat - Szeged 
09.00  2. osztályosok versenye
11.00 3.  osztályosok versenye




Dél-nyugati régió 1.


Egyesület

Csapat

osztály

régió

Hévíz SK

Hévíz SK 1

első

D-NY

Marcali VSZSE

Marcali 1

első

D-NY

 

Hévíz SK

Hévíz SK 2

második

D-NY

Marcali VSZSE

Marcali 2

második

D-NY

Monok SE

Monok SE

második

D-NY

Ricsilla Sport

Ricsilla Lenti

második

D-NY

Tapolcai VSE

Tapolcai Törpikék

második

D-NY

 

KASI

KASI A

negyedik

D-NY

Tapolcai VSE

Tapolcai Rakéták

negyedik

D-NY


Végleges időpont és helyszín: 2018. december 2. vasárnap - Marcali, Városi Sportcsarnok
10.00 1. osztályosok versenye
11.30 2. osztályosok versenye
13.00 3. osztályosok versenye




Észak-keleti régió 1.


Egyesület

Csapat

osztály

Eredmény

MEAFC

MEAFC Kossuth

első

 

MVSI

MVSI Törpillák

első

 

Tokaji Futball Klub

Tokaj 1

első

 
 

MEAFC

MEAFC Diósgyőri Nagy Lajos

második

 

MEAFC

MEAFC 2010

második

 

MEAFC

MEAFC Bársony

második

 

Tokaji Futball Klub

Tokaj 2

második

 
 

Beszterce KK

Bolyki Kenguruk

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 3

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Sátoraljaújhelyi Petőfi

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Kazinczy Miskolctapolca tag.

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Sátoraljaújhely Árpádházi Szt. Margit

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Hermann

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Bársony

harmadik

 

MITEKA

MITEKA Szirmai Református

harmadik

 

Tokaji Futball Klub

Tokaj 3

harmadik

 
 

MEAFC

MEAFC Fazekas

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Fazekas

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Diósgyőri Nagy Lajos

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Szabó Lőrinc 4

negyedik

 

MITEKA

MITEKA Edelényi Szt. Miklós

negyedik

 

Tokaji Futball Klub

Tokaj 4

negyedik

 


Végleges időpont és helyszín:
 2018. december 2. - Miskolc
9.30 1. osztályos verseny
10.30 2. osztályos verseny
10.50 3. osztályos verseny
11.20 4. osztályos verseny




Észak-keleti régió 2.


Egyesület

Csapat

osztály

Eredmény

 

Nyíregyházi Élsport

Zelkes Kék cápák

második

 

Nyíregyházi Élsport

Jókais Kék cápák

második

 

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK Szt. Imre

második

 

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK. Eötvös A

második

 

Nyíregyházi KK

Nyíregyházi KK. Eötvös B

második

 

Nyírpazonyi KE

Nyírpazony B

második

 
 

Nyíregyházi Spoertcentrum

Nyíregyházi Sportcentrum

harmadik

 

Nyírpazonyi KE

Nyírpazony A

harmadik

 


Végleges időpont és helyszín:
 2018. december 8. - Nyíregyháza
09.30 2. osztályos verseny
11.00 3. osztályos verseny




Észak-nyugati régió


Egyesület

Csapat

osztály

régió

Soproni Tigrisek

Tigrisek Deák tér

első

É-NY

Soproni Tigrisek

Tigrisek Fenyő

első

É-NY

Soproni Tigrisek

Tigrisek Orsolya

első

É-NY

Soproni Sportiskola

Nagycenk Gepárdok

első

É-NY

Soproni Sportiskola

Deákos Elefántok

első

É-NY

Soproni Sportiskola

Lackneros Farkasok

első

É-NY

Soproni Sportiskola

Hunyadis Párducok

első

É-NY

Soproni Sportiskola

Gárdonyis Zsiráfok

első

É-NY

Soproni Darazsak

Fenyőtéri Kosárpalánták

első

É-NY

Soproni Darazsak

Gárdonyis Kosárpalánták

első

É-NY

Soproni Darazsak

Lackneros Kosárpalánták

első

É-NY

Soproni Darazsak

Hunyadis Kosárpalánták

első

É-NY

 

Végleges időpont és helyszín: 2018. december 2. vasárnap - Sopron, Novomatic Aréna
09.00 1. osztályosok versenye




Közép- nyugati régió


Egyesület

Csapat

osztály

Eredmény

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 1

első

 

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 1

első

 

Thury Sport

Várpalota Vitézek

első

 

Alba Fehérvár

Pázmándi Kempelen 1

első

 
 

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 2

második

 

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 2

második

 

Dávid Kornél KA

DKKA Kossuth 2

második

 

Thury Sport

Várpalota Kiscicák

második

 

Thury Sport

Várpalota Vásárhelyi tagiskola 2

második

 

Alba Fehérvár

Székesfehérvári Táncsics 2

második

 

Alba Fehérvár

Agárdi Chernel 2

második

 

Alba Fehérvár

Velencei Zöldliget 2

második

 

Alba Fehérvár

Pázmándi Kempelen 2

második

 
 

Dávid Kornél KA

DKKA Rákóczi 3

harmadik

 

Dávid Kornél KA

DKKA Bory 3

harmadik

 

Dávid Kornél KA

DKKA Kossuth 3

harmadik

 

Alba Fehérvár

Velencei Zöldliget 3

harmadik

 
 

Thury Sport

Várpalota Bán Aladár

negyedik

 

Thury Sport

Várpalota Vásárhelyi tagiskola 1

negyedik

 


Végleges időpont és helyszín:
 2018. dec. 15. szombat – Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola
14.30 1. osztályosok versenye
15.30 2. osztályosok versenye
17.30 3. osztályosok versenye