2021 - 2022
Mátészalka
2022-02-24
Dátum: 2022-02-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
2022. 02. 24. 12.45 | Jegyzőkönyv | |
Mátészalkai VULE | Mátészalkai VULE "B" | harmadik |
Tiszavasvári Sportklub | TSK - Magiszter Kosárpalánta | harmadik |
Mátészalkai VULE | Mátészalkai VUEL "A" | második |
Mátészalkai VULE | Mátészalkai VULE "C" | negyedik |
Helyszín:
Mátészalka, Képes G. Ált. I. Szokolay Örs u. 2-4
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Újpest
2022-02-24
Dátum: 2022-02-24
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
8:00 | Jegyzőkönyv | |
Megyeri Tigrisek | Megyeri Tigrisek 1.1 | első |
Megyeri Tigrisek | Megyeri Tigrisek 1.2 | első |
9:00 | Jegyzőkönyv | |
Megyeri Tigrisek | Megyeri Tigrisek 2.1 | második |
Megyeri Tigrisek | Megyeri Tigrisek 2.2 | második |
Megyeri Tigrisek | Megyeri Tigrisek 2.3 | második |
Helyszín:
Karinthy Frigyes Ált. Isk. - Bp Hajló u. 2-8
Versenybíró:
Trepák Zoltán
Kőbánya
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
Kőbányai Diákok SE | Kőbánya Darazsak / Harmat Lányok | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak / Harmat Fiúk | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak / Keresztury | második |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak / Pannónia F | második |
10:00 | Jegyzőkönyv | |
Combuterbontó KK | Computerbontó KK | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Kőbányai Darazsak / Kada | harmadik |
Kőbányai Diákok SE | Köbányai Darazsak / Pannónia A | harmadik |
Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület | Százhalombattai KSE | harmadik |
Helyszín:
Kőbánya, Harmat utca 88. Kada Isk.
Versenybíró:
Puskás Péter
Újpest
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
12:30 | Jegyzőkönyv | |
Fót SE | Fóti Tigrisek 2.1 | második |
Fót SE | Fóti Tigrisek 2.2 | második |
UMT Sport Management Kft. | UMT Tigrisek | második |
Helyszín:
Bajza Isk. 1046 Bp, Bajza József utca 2.
Versenybíró:
1046 Budapest, Bajza József utca 2.
Bicske
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafoki Ebihalak | első |
ICT Europe | Helikopter Pilóták | első |
ICT Europe | Jumbo Pilóták | első |
10:00 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Bicskei Tornádók | második |
BSC | Bicskei Villámok | második |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafoki Makik | második |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafoki Mókusok | második |
11:30 | Jegyzőkönyv | |
Budafoki Kosárlabda Klub | Budafoki Hiúzok | harmadik |
DIÓSDI SASOK KE | Diósdi Sasok KE | harmadik |
ICT Europe | Berepülő Pilóták | harmadik |
ICT Europe | Űrhajó Pilóták | harmadik |
ICT Europe | Vadász Pilóták | negyedik |
Helyszín:
Bicske, Szent István u. 42. (Kisfaludy u-ról)
Versenybíró:
Balogh Imre
Pécs-PVSK
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9.00 | Jegyzőkönyv | |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szigetvár | első |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa I. | első |
Rátgéber Kosálabda Akadémia Alapítvány | NKA Pécs Mezőszél | első |
10.15 | Jegyzőkönyv | |
Bonyhádi Kosárlabdázók Egyesülete | Bonyhádi Általános Iskola Gimnázium és AMI | második |
Bonyhádi Kosárlabdázók Egyesülete | Bonyhádi Petőfi Gimn., Kollégium és Ált. Iskola | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Belvárosi Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Hobol | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Miroslav Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Református Pécs | második |
11.30 | Jegyzőkönyv | |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Jókai Pécs | második |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szászvár | második |
MONOK SE | Monok SE Kosárpalánta 2 | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Deák | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Jurisics | második |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Kovács Béla II. | második |
12.45 | Jegyzőkönyv | |
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola | KASI Delfinek/B (második o.) | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Bóly | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Koch Valéria Pécs | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Köztér Pécs | harmadik |
MONOK SE | Monok SE palánták 1. | harmadik |
14.00 | Jegyzőkönyv | |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | ANK II. Pécs | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | ANK Pécs | harmadik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Sellye | harmadik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Bártfa III. | harmadik |
Rátgéber Kosálabda Akadémia Alapítvány | NKA Pécs Mezőszél 2 | harmadik |
15.15 | Jegyzőkönyv | |
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola | KASI Delfinek/A | negyedik |
Komló Sport Kft. | Komló Sport KK Palánta | negyedik |
Kosárlabda Akadémia Sport Kft. | Szent Margit | negyedik |
Pécsi Vasutas Sportkör | PVSK Kovács Béla IV. | negyedik |
Helyszín:
PVSK Sportcsarnok - Pécs, Verseny utca 11.
Versenybíró:
Keszthelyi László
Nyíregyháza
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9.00 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Bethlen 1.o | első |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Eötvös 1.o | első |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Hermann 1.o | első |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Szabó Lőrinc 1.o | első |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Szent Imre | első |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Nagykállói Zsiráfok 1.o | első |
10.30 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Bethlen 1-2 o | második |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Eötvös 2.o | második |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Gárdonyi 2.o | második |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Herman 2.o | második |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Szabó Lőrinc 2.o | második |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Szent Imre 2.o | második |
Nyírpazonyi Kosárlabdázók Egyesülete | Nyírpazony KE 2.o | második |
12.00 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Alma utcai Zsiráfok 2.o | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Apáczais Zsíráfok 2.o | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Máriapócsi Zsiráfok 2.o | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Nagykállói Zsiráfok 2.o | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Rakamazi Zsiráfok | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Újfehértói Zsiráfok 2.o | második |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Záhonyi Zsiráfok 2.o | második |
13.30 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Alma utcai Zsiráfok 3.o | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Apáczais zsiráfok 3.o | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Szakolyi Zsiráfok 3.o | harmadik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Záhonyi Zsiráfok 3.o | harmadik |
15.00 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Bethlen 3.o | harmadik |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Eötvös 3.0 | harmadik |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Gárdonyi 3.o | harmadik |
Nyírpazonyi Kosárlabdázók Egyesülete | Nyírpazony KE 3.o | harmadik |
16.30 | Jegyzőkönyv | |
Nyíregyházi Kosárlabda Klub | NYKK Bethlen 3-4 o | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Apáczais Zsiráfok 4.o | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Evangélikus Zsiráfok 4.o. | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Máriapócsi Zsiráfok 4.o | negyedik |
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda Egyesület | Nagykállói Zsiráfok 4.o | negyedik |
Helyszín:
NYKS edzésközpont, Nyíregyháza, Ungvár Stny. 19.
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Szolnok
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Piros | első |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák I. | első |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Kőrösi | második |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Szanda | második |
10.00 | Jegyzőkönyv | |
Mezőberényi Kosárlabda Klub | Mezőberényi KK | második |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Szent-Györgyi | második |
Tiszakécske Város Sportegyesülete | Kécskei Kisvidrák II | második |
11.00 | Jegyzőkönyv | |
Mezőberényi Kosárlabda Klub | Mezőberényi KK | harmadik |
Szolnoki Olaj KK Kft. | Szolnoki Olaj KK | harmadik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Szegő | harmadik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Szent-Györgyi 2 | harmadik |
12.30 | Jegyzőkönyv | |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Kőrösi 2 | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Piros 2 | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Szanda | negyedik |
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. | Szolnok Tószeg | negyedik |
Helyszín:
Szolnok, Karczag László utca 2. / Zöld Ház /
Versenybíró:
Trepák Zoltán
KLKS
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
13:00 | Jegyzőkönyv | |
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE | KLKS-Számtech. | első |
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE | KLKS-Számtech. | második |
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE | KLKS-Szob | második |
KLKS Palánta Kft. | KLKS_Dunaalmás | második |
14:15 | Jegyzőkönyv | |
KLKS Palánta Kft. | KLKS-Lábatlan | harmadik |
MTK Budapest | MTK- Julianna | harmadik |
W Sport Egyesület | WSK Kosárpalánta | harmadik |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Pandák | harmadik |
15:30 | Jegyzőkönyv | |
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SE | KLKS-Kemence | negyedik |
KLKS Palánta Kft. | KLKS-Dunaalmás | negyedik |
W Sport Egyesület | WSK | negyedik |
Ziccer Kosársuli Sportegyesület | Ziccer Kiscápák | negyedik |
Helyszín:
Benkő István Ált. Isk, 1043 Bp, Nyár u. 4,
Versenybíró:
Novák Judit
Sopron - Soproni Tigrisek
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigriskölykök Deák tér "A" | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigriskölykök Deák tér "B" | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigriskölykök Orsolya | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fertőd | második |
10.15 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigriskölykök Ágfalva | első |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigriskölykök Fenyőtér | első |
Tigrisek Kosárlabda Kft. | Soproni Tigriskölykök Köszeg "A" | első |
Tigrisek Kosárlabda Kft. | Soproni Tigriskölykök Kőszeg | második |
11.30 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Ágfalva | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Orsolya | második |
Tigrisek Kosárlabda Kft. | Soproni Tigrisek Kópháza | második |
12.45 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fertőd 3. | harmadik |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Deák tér | második |
Soproni Tigrisek SE | Soproni Tigrisek Fenyőtér | második |
Helyszín:
Belvárosi Sportcsarnok 9400 Sopron Csengery 30-32
Versenybíró:
Salamon Endre
Szombathely
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
10.30 | Jegyzőkönyv | |
Marcali VSZSE | MVSZSE - Mikszáth 2.o. | második |
Marcali VSZSE | MVSZSE - Noszlopy | második |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 1-2 | második |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Reguly 1-2 | második |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Zrinyis Sólymok | második |
11.45 | Jegyzőkönyv | |
"Tehetség 11" Alapítvány | Tehetség 11 Szentpéterfa | harmadik |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Paragvári 3-4 | negyedik |
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE | Reguly 3-4 | negyedik |
Helyszín:
Szombathely, Sugár utca kiscsarnok
Versenybíró:
Borsányi Zoltán
Székesfehérvár
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Németh László Általános Iskola - Szfv | első |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Teleki Blanka G. és Ált. I. Sziget u Tagint. | első |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vörösmarty M. Ált. Isk. Farkasvermi úti tagisk. | első |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zentai Úti Általános Iskola - Szfv | első |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Kossuth I. | első |
10.15 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Chernel István Ált. Isk. és Gim. - Gárdony | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Kossuth Lajos Általános Iskola - Szfv | második |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Teleki Blanka G. és Ált. I. Sziget u Tagint. | második |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi II. | második |
11.30 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vasvári Pál Általános Iskola - Szfv | második |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Vásárhelyi András Általános Iskola 1. | második |
12.45 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Táncsics Mihály Általános Iskola - Szfv | harmadik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vörösmarty M. Ált. Isk. Farkasvermi úti tagisk. | harmadik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vörösmarty M. Ált. Isk., G. és AMI - Kápolnásnyék | harmadik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Zentai Úti Általános Iskola - Szfv | harmadik |
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia Alapítvány | DKKA Rákóczi III. | harmadik |
14.00 | Jegyzőkönyv | |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Németh László Általános Iskola - Szfv | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Teleki Blanka G. és Ált. I. Sziget u Tagint. | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vasvári Pál Általános Iskola - Szfv | negyedik |
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft. | Vörösmarty M. Ált. Isk., G. és AMI - Kápolnásnyék | negyedik |
Thury Sport Nonprofit Kft. | Vásárhelyi András Általános Iskola 2. | negyedik |
Helyszín:
Tóvárosi Á. Isk.- Székesfehérvár, Iskola tér 1.
Versenybíró:
Bátori Gábor
RICSILLA - Teskánd
2022-02-26
Dátum: 2022-02-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Becsehely 1.o | első |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Teskánd 1.o | első |
10.15 | Jegyzőkönyv | |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Becsehely 2.o | második |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Teskánd 2.o /1 | második |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Teskánd 2.o /2 | második |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Zalalövő 2.o | második |
11.30 | Jegyzőkönyv | |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Becsehely 3. | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Teskánd 3.o | harmadik |
Ricsilla Sport Kft. | Ricsilla Teskánd 4.o | negyedik |
Helyszín:
Csukás István NOK - Teskánd Rákóczi F. 22.
Versenybíró:
Mészáros Áron
Budakeszi
2022-02-27
Dátum: 2022-02-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Budajenői Csipet Csapat | első |
BSC | Herman Bajnokai | első |
BSC | Kosaras Bikák | első |
BSC | SZIA Gumimacik | első |
DMTK | DMTK 1 | első |
10:00 | Jegyzőkönyv | |
BEAC | BEAC Grosits | második |
BEAC | BEAC Grosits | második |
DMTK | DMTK 2 | második |
11:00 | Jegyzőkönyv | |
"Tehetség 11" Alapítvány | Tehetség 11 Ráckeresztúr | második |
BSC | SZIA Gumibékák | második |
BSC | Telki Batman | második |
BSC | Telki Villámok | második |
12:00 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Lángoló Kosárlabdák | második |
REAC Sportiskola Sportegyesület | REAC Kosártanoda 2/1 | második |
REAC Sportiskola Sportegyesület | REAC Kosártanoda 2/2 | második |
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Városgazda Utánpótlás Akadémia | második |
13:00 | Jegyzőkönyv | |
BSC | Kis Torpedók | harmadik |
Pátyi SE | Pátyi Tigrisek | harmadik |
REAC Sportiskola Sportegyesület | REAC Kosártanoda 3 | harmadik |
Helyszín:
Széchenyi Ált. I - Budakeszi, Fejedelem tér 1
Versenybíró:
Bátori Gábor
Vasas
2022-02-27
Dátum: 2022-02-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
Monor SE | Monori SE | második |
TÖREKVÉS SE | Török Sastojások | második |
Vasas-Pasarét Kft. | Áldás Vasas | második |
Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Fillér | második |
10:00 | Jegyzőkönyv | |
PAFC BASKET | PILIS BASKET Paduai | harmadik |
TÖREKVÉS SE | Török Sasbébik | harmadik |
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft. | Fenyves Vasas | harmadik |
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft. | Fillér Vasas | harmadik |
11:20 | Jegyzőkönyv | |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Nagykovácsi Vasas 4o | negyedik |
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft. | Batthyany Vasas | negyedik |
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft. | Virányos Vasas | negyedik |
12:40 | Jegyzőkönyv | |
Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Budenz | negyedik |
Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft. | Vasas Szabó Magda | negyedik |
14:00 | Jegyzőkönyv | |
Józsefvárosi Kosárlabda Club | Józsefvárosi KC - Losonci téri Ált. Isk. | negyedik |
PAFC BASKET | Pilis Basket Vásár tér | negyedik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | ÖKU Vasas | negyedik |
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft | Tamási Vasas | negyedik |
Helyszín:
Pasaréti Sportcentrum - Bp. Pasaréti út 11-13
Versenybíró:
Balogh Imre
Sopron - Soproni Sportiskola
2022-02-27
Dátum: 2022-02-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
08.30 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Fenyőtéris Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Gárdonyis Kosárpalánták | első |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Hunyadis Kosárpalánták | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Gárdonyis Bivalyok 1. | első |
09.30 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Hunyadis Bivalyok 1. | első |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Lackneros Bivalyok 1. | első |
Sportdarázs Kft. | Lackneros Kosárpalánták | első |
10.40 | Jegyzőkönyv | |
Soproni Darazsak Ifjúsági és Sportegyesület | Fenyőtéris Palánták | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Deákos Bivalyok 1-2 | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Gárdonyis Bivalyok 2. | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Hunyadis Bivalyok 2. | második |
11.50 | Jegyzőkönyv | |
D.U.N.K. | Lackner Palánta 2.o. | második |
Soproni Sportiskola Egyesület | Soproni Sportiskola Lackneros Bivaloyk 2. | második |
Sportdarázs Kft. | Deákos Kosárpalánták | második |
Sportdarázs Kft. | Lackneros Palánták | második |
Helyszín:
Krasznai F Sportcsarnok - Sopron, Ady Endre u. 5
Versenybíró:
Salamon Endre?
Szeged
2022-02-27
Dátum: 2022-02-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Civis Kosárlabda Klub Kft. | Civis KK GFE Gyakorló Szarvas | harmadik |
SZEDEÁK | SZEDEÁK Bocsok | harmadik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | Bonifert | harmadik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Pokemonok | harmadik |
10.00 | Jegyzőkönyv | |
Gyulasport Nonprofit Kft. | Gyulasport-Impom | első |
Gyulasport Nonprofit Kft. | Gyulasport-Karácsonyi | első |
Civis Kosárlabda Klub Kft. | Civis KK GFE Gyakorló Szarvas | második |
SZEDEÁK | SZEDEÁK Kisbikák | második |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Ördöghfiókák | második |
11.00 | Jegyzőkönyv | |
Civis Kosárlabda Klub Kft. | Civis KK GFE Gyakorló Szarvas | negyedik |
SZEDEÁK | SZEDEÁK Aranysakálok | negyedik |
SZEDEÁK | SZEDEÁK Ezüstrókák | negyedik |
SZEDEÁK | SZEDEÁK Kiscsikók | negyedik |
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft. | SZEDEÁK Ördöghfiókák | negyedik |
Helyszín:
Kossuth Zs. Iskola 6724 Szeged, Kodály tér 1.
Versenybíró:
Rádi Dezső
TF
2022-02-27
Dátum: 2022-02-27
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
9:00 | Jegyzőkönyv | |
Hegyvidék Sportjáért Alapítvány | HSE Paripák | második |
KOKEC SE | Németvölgyi Bocsok | második |
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS Sportegyesület | TF-BP Titánok | második |
Tehetséges Fiatalok Kft. | TF - Koalák | második |
10:15 | Jegyzőkönyv | |
Hegyvidék Sportjáért Alapítvány | HSE - Sárkányok | negyedik |
KOKEC SE | Németvölgyi Bocsok | negyedik |
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS Sportegyesület | TF-BP - Bolhák | negyedik |
Tehetséges Fiatalok Kft. | TF Kolibrik | negyedik |
Helyszín:
NKE Ludovika Aréna - Bp, Diószegi S. u. 25
Versenybíró:
Tiringer László
Kecskemét
2022-03-04
Dátum: 2022-03-04
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
14.30 | Jegyzőkönyv | |
Kecskeméti KC | KKC Kis Hetény | második |
Kecskeméti KC | KKC Kis Mátyás | második |
Kecskeméti KC | KKC Kis Méntelek | második |
Kecskeméti Kosárlabda Club | KKC Kis Mátyás | második |
Helyszín:
Versenybíró:
Hévíz
2022-03-05
Dátum: 2022-03-05
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
09.00 | Jegyzőkönyv | |
Hévízi Sportkör | Hévíz SK - H | második |
Hévízi Sportkör | Hévíz SK-A | második |
Helyszín:
Hévíz, Park utca 9. - Bibó Gimnázium
Versenybíró:
Balogh Imre
Hajdúszoboszló
2022-03-17
Dátum: 2022-03-17
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
7.45 | Jegyzőkönyv | |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY A | második |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY B | második |
8.30 | Jegyzőkönyv | |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY C | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY D | harmadik |
10.00 | Jegyzőkönyv | |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS A | harmadik |
PRIMA SE | BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS B | negyedik |
Helyszín:
Thököly Általános Iskola, Bárdos Általános Iskola
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Miskolc
2022-03-19
Dátum: 2022-03-19
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
8.30 | Jegyzőkönyv | |
MEAFC | MEAFC Bársony | első |
MEAFC | MEAFC Kossuth Agymanók | első |
MEAFC | MEAFC Nagy Lajos Király Ált Isk. 1. | első |
MITEKA | DVTK - Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola | első |
MITEKA | DVTK - Szabó Lőrinc Általános Iskola | első |
MITEKA | DVTK - Vörösmarty Katolikus Általános Iskola | első |
8.30 | Jegyzőkönyv | |
DVTK Kosálabda Akadémia Kft. | DVTK Törpördögök | harmadik |
MEAFC | MEAFC Fazekas Ált Isk. | harmadik |
MEAFC | MEAFC Rónai 3. | harmadik |
MITEKA | DVTK - Fazekas Általános Iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK - Kazinczy Miskolctapolcai Tagiskola | harmadik |
MITEKA | DVTK - Szabó Lőrinc Általános Iskola | harmadik |
MITEKA | DVTK - Szirmai Református Általános Iskola | harmadik |
10.00 | Jegyzőkönyv | |
MEAFC | MEAFC Kossuth Fürge Gyíkok | második |
MEAFC | MEAFC Kossuthos Legények | második |
MEAFC | MEAFC Nagy Lajos Király Ált Isk. 2. | második |
MITEKA | DVTK - Bársony Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK - Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK - Szabó Lőrinc Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK - Vörösmarty Katolikus Általános Iskola | második |
10.00 | Jegyzőkönyv | |
Fürge Gyík DSE | Zempléni Vadmacs | második |
MEAFC | MEAFC Rónai 2 | második |
MITEKA | DVTK - Gyarmati Sport Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK - Rónai Tagiskola A | második |
MITEKA | DVTK - Rónai Tagiskola B | második |
MITEKA | DVTK - Szilágyi Általános Iskola | második |
MITEKA | DVTK - Szirmai Református Általános Iskola | második |
Helyszín:
Miskolc, DVTK ARÉNA, Andrássy út 61.
Versenybíró:
Ferenczi Tamás
Marcali
2022-03-26
Dátum: 2022-03-26
Egyesület | Csapat | Osztály |
---|---|---|
10.30 | Jegyzőkönyv | |
Hévízi Sportkör | Hévíz SK | első |
Marcali VSZSE | MVSZSE - Mikszáth 1.o. | első |
Helyszín:
Marcali 8700 Mikszáth Iskola, Mikszáth u. 10.
Versenybíró: