2021 - 2022


Bicske
2022-04-06


Dátum: 2022-04-06

EgyesületCsapatOsztály
14:00Jegyzőkönyv
ICT Europe Helikopter Pilótákelső
ICT Europe Jumbo Pilótákelső
15:00Jegyzőkönyv
BSCBicskei Tornádókmásodik
BSCBicskei Villámokmásodik
16:00Jegyzőkönyv
DIÓSDI SASOK KEDiósdi Sasok KEharmadik
ICT Europe Berepülő Pilótákharmadik
ICT Europe Űrhajó Pilótákharmadik
17:30Jegyzőkönyv
DIÓSDI SASOK KEDiósdi Sasok KEnegyedik
ICT Europe Vadász Pilótáknegyedik

Helyszín:
Bicske, Szent István u. 42. (Kisfaludy u-ról)

Versenybíró:


 


Kecskemét
2022-04-06


Dátum: 2022-04-06

EgyesületCsapatOsztály
14.45Jegyzőkönyv
Kecskeméti KCKKC Kis Heténymásodik
Kecskeméti KCKKC Kis Mátyásmásodik
Kecskeméti KCKKC Kis Méntelekmásodik
Kecskeméti Kosárlabda ClubKKC Kis Mátyásmásodik

Helyszín:
Hetényegyháza, Iskola utca 1.

Versenybíró:


Újpest
2022-04-07


Dátum: 2022-04-07

EgyesületCsapatOsztály
8:00Jegyzőkönyv
Megyeri TigrisekMegyeri Tigrisek 1.1első
Megyeri TigrisekMegyeri Tigrisek 1.2első
9:00Jegyzőkönyv
Megyeri TigrisekMegyeri Tigrisek 2.1második
Megyeri TigrisekMegyeri Tigrisek 2.2második
Megyeri TigrisekMegyeri Tigrisek 2.3második

Helyszín:
Karinthy Frigyes Általános Iskola (1048 Budapest, Hajló u. 2.)

Versenybíró:
Trepák Zoltán


Kőbánya
2022-04-08


Dátum: 2022-04-08

EgyesületCsapatOsztály
15:00Jegyzőkönyv
Kőbányai Diákok SEKőbánya Darazsak / Harmat Lányokmásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Harmat Fiúkmásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Kereszturymásodik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Pannónia Fmásodik
16:00Jegyzőkönyv
Combuterbontó KKComputerbontó KKharmadik
Kőbányai Diákok SEKőbányai Darazsak / Kadaharmadik
Kőbányai Diákok SEKöbányai Darazsak / Pannónia Aharmadik

Helyszín:
Zsíros Tibor Csarnok - 1103 Bp, Kada u. 27-29

Versenybíró:


KLKS
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
10:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBudafoki Egérkékelső
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS-Számtech.első
11:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBudafoki Makikmásodik
Budafoki Kosárlabda KlubBudafoki Mókusokmásodik
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS-Számtech.második
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS-Szobmásodik
KLKS Palánta Kft.KLKS_Dunaalmásmásodik
12:00Jegyzőkönyv
Budafoki Kosárlabda KlubBudafoki Hiúzokharmadik
KLKS Palánta Kft.KLKS-Lábatlanharmadik
KLKS Palánta Kft.KLKS-Szomódharmadik
MTK BudapestMTK- Juliannaharmadik
W Sport EgyesületWSK Kosárpalántaharmadik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Pandákharmadik
13:15Jegyzőkönyv
Kiss Lenke Kosárlabda Suli SEKLKS-Kemencenegyedik
KLKS Palánta Kft.KLKS-Dunaalmásnegyedik
W Sport Egyesület WSKnegyedik
Ziccer Kosársuli SportegyesületZiccer Kiscápáknegyedik

Helyszín:
Benkő István Ált. Isk, 1043 Bp, Nyár u. 4,

Versenybíró:
Pesáné Nagy Katalin


Újpest
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
10:30Jegyzőkönyv
Fót SEFóti Tigrisek 2.1második
Fót SEFóti Tigrisek 2.2második
Monor SEMonori SEmásodik
UMT Sport Management Kft.UMT Tigrisekmásodik

Helyszín:
Bajza József Általános Iskola

Versenybíró:
Trepák Zoltán


 


Pécs - PVSK
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szigetvár első
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa I.első
10.00Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Belvárosi Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Hobolmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Jókai Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Miroslav Pécsmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Deákmásodik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Jurisicsmásodik
PVSK-Marketing Kft.PVSK-Árpádmásodik
11.15Jegyzőkönyv
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI Delfinek/B (második o.)harmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.PTE Deák Pécsmásodik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Református Pécsmásodik
MONOK SEMonok SE Kosárpalánta 2második
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Béla II.második
PVSK-Marketing Kft.PVSK-TVTmásodik
12.30Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Bólyharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Koch Valéria Pécsharmadik
MONOK SEMonok SE palánták 1.harmadik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Bártfa III.harmadik
13.45Jegyzőkönyv
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.ANK II. Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.ANK Pécsharmadik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Köztér Pécsharmadik
15.00Jegyzőkönyv
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKASI Delfinek/Anegyedik
Komló Sport Kft.Komló Sport KK Palántanegyedik
Kosárlabda Akadémia Sport Kft.Szent Margitnegyedik
Pécsi Vasutas SportkörPVSK Kovács Béla IV.negyedik
PVSK-Marketing Kft.PVSK-Szent Mórnegyedik

Helyszín:
PVSK Sportcsarnok, Pécs Verseny u 11.

Versenybíró:
Balogh Imre


Sopron - Soproni Tigrisek
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertőd 3.harmadik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Deák térmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fenyőtérmásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Orsolyamásodik
10.15Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Deák tér "A"első
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Deák tér "B"első
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Fenyőtérelső
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Orsolyaelső
11.15Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigriskölykök Ágfalvaelső
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigriskölykök Köszeg "A"első
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigriskölykök Kőszeg "B"első
12.15Jegyzőkönyv
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Ágfalvamásodik
Soproni Tigrisek SESoproni Tigrisek Fertődmásodik
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigrisek Kópházamásodik
Tigrisek Kosárlabda Kft.Soproni Tigriskölykök Kőszeg második

Helyszín:
BECSA Csarnok, 9400 Sopron Csengery 30.

Versenybíró:
Salamon Endre


Hévíz
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Hévízi SportkörHévíz SK - Hmásodik
Hévízi SportkörHévíz SK-Amásodik
Marcali VSZSEMVSZSE - Noszlopy második
10.15Jegyzőkönyv
Hévízi SportkörHévíz SK első
Marcali VSZSEMVSZSE - Mikszáth 1.o.első

Helyszín:
Hévíz Városi Sportcsarnok, Széchenyi u 35

Versenybíró:
Mészáros Áron


Zalaegerszeg
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Becsehely 2.omásodik
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Teskánd 2.o /1második
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Teskánd 2.o /2második
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Zalalövő 2.omásodik
10.15Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Becsehely 1.oelső
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Teskánd 1.oelső
11.15Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Becsehely 3.harmadik
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Teskánd 3.oharmadik

Helyszín:
Zrinyi Gimn - 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u 30.

Versenybíró:
Borsányi Zoltán


Nyíregyháza-NYKS
2022-04-09


Dátum: 2022-04-09

EgyesületCsapatOsztály
9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 1.oelső
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületAlma utcai Zsiráfok 2.omásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsíráfok 2.omásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületRakamazi Zsiráfokmásodik
10.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületMáriapócsi Zsiráfok 2.omásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 2.omásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületÚjfehértói Zsiráfok 2.omásodik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfok 2.omásodik
11.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületAlma utcai Zsiráfok 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais zsiráfok 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületSzakolyi Zsiráfok 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületZáhonyi Zsiráfok 3.oharmadik
12.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületApáczais Zsiráfok 4.onegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületEvangélikus Zsiráfok 4.o.negyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületMáriapócsi Zsiráfok 4.onegyedik
Nyíregyházi Kosársuli Utánpótlás Kosárlabda EgyesületNagykállói Zsiráfok 4.onegyedik

Helyszín:
NYKS Edzésközpont Nyíregyháza, Ungvár Sét. 19.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Budakeszi
2022-04-10


Dátum: 2022-04-10

EgyesületCsapatOsztály
9:00Jegyzőkönyv
BSCBudajenői Csipet Csapatelső
BSCHerman Bajnokaielső
BSCKosaras Bikákelső
BSCSZIA Gumimacikelső
DMTKDMTK 1első
10:00Jegyzőkönyv
BSCLángoló Kosárlabdákmásodik
BSCSZIA Gumibékákmásodik
BSCTelki Batmanmásodik
BSCTelki Villámokmásodik
DMTKDMTK 2második
Városgazda Utánpótlás AkadémiaVárosgazda Utánpótlás Akadémiamásodik
11:00Jegyzőkönyv
KOKEC SENémetvölgyi Bocsokmásodik
REAC Sportiskola SportegyesületREAC Kosártanoda 2/1második
REAC Sportiskola SportegyesületREAC Kosártanoda 2/2második
TÖREKVÉS SETörök Sastojásokmásodik
Vasas-Pasarét Kft.Áldás Vasasmásodik
12:00Jegyzőkönyv
BSCKis Torpedókharmadik
PAFC BASKETPILIS BASKET Paduaiharmadik
Pátyi SEPátyi Medvékharmadik
Pátyi SEPátyi Tigrisekharmadik
REAC Sportiskola SportegyesületREAC Kosártanoda 3harmadik
TÖREKVÉS SETörök Sasbébikharmadik
13:30Jegyzőkönyv
KOKEC SENémetvölgyi Bocsoknegyedik
Latorca Sport Kft.Villámmanóknegyedik
PAFC BASKETPilis Basket Vásár térnegyedik
15:00Jegyzőkönyv
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftNagykovácsi Vasas 4onegyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftÖKU Vasasnegyedik
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda KftTamási Vasasnegyedik
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft.Batthyany Vasasnegyedik
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft.Virányos Vasasnegyedik
16:30Jegyzőkönyv
Százhalombattai Kosárlabda SportegyesületSzázhalombattai KSEharmadik
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft.Fillér Vasasharmadik
Vasas-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft.Nagykovácsi Vasas 3oharmadik

Helyszín:
Széchenyi Ált. I - Budakeszi, Fejedelem tér 1

Versenybíró:
Bátori Gábor


Székesfehérvár
2022-04-10


Dátum: 2022-04-10

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Németh László Általános Iskola - Szfvelső
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Teleki Blanka G. és Ált. I. Sziget u Tagint. első
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vörösmarty M. Ált. Isk. Farkasvermi úti tagisk.első
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskola - Szfvelső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Bory IV. - Kossuth IIelső
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Kossuth I.első
10.15Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Chernel István Ált. Isk. és Gim. - Gárdonymásodik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kossuth Lajos Általános Iskola - Szfvmásodik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Bory IImásodik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi II.második
11.30Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Teleki Blanka G. és Ált. I. Sziget u Tagint. második
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vasvári Pál Általános Iskola - Szfvmásodik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András Általános Iskola 1.második
12.45Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Kossuth Lajos Általános Iskola - Szfvharmadik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Táncsics Mihály Általános Iskola - Szfvharmadik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vörösmarty M. Ált. Isk. Farkasvermi úti tagisk. harmadik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vörösmarty M. Ált. Isk., G. és AMI - Kápolnásnyékharmadik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Zentai Úti Általános Iskola - Szfvharmadik
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia AlapítványDKKA Rákóczi III.harmadik
14.00Jegyzőkönyv
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Németh László Általános Iskola - Szfvnegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Teleki Blanka G. és Ált. I. Sziget u Tagint. negyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vasvári Pál Általános Iskola - Szfvnegyedik
Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.Vörösmarty M. Ált. Isk., G. és AMI - Kápolnásnyék negyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Horváth István Általános Iskolanegyedik
Thury Sport Nonprofit Kft.Vásárhelyi András Általános Iskola 2.negyedik

Helyszín:
Széna téri Isk. 8000 Székesfehérvár Széna tér 10

Versenybíró:
Keszthelyi László


Szolnok
2022-04-10


Dátum: 2022-04-10

EgyesületCsapatOsztály
13.00Jegyzőkönyv
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Piroselső
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák I.első
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Kőrösimásodik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Szandamásodik
14.00Jegyzőkönyv
Mezőberényi Kosárlabda KlubMezőberényi KKmásodik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Szent-Györgyimásodik
Tiszakécske Város SportegyesületeKécskei Kisvidrák IImásodik
15.00Jegyzőkönyv
Mezőberényi Kosárlabda KlubMezőberényi KKharmadik
Szolnoki Olaj KK Kft.Szolnoki Olaj KKharmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Szegőharmadik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Szent-Györgyi 2harmadik
16.15Jegyzőkönyv
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Kőrösi 2negyedik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Piros 2negyedik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Szandanegyedik
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.Szolnok Tószegnegyedik

Helyszín:
Zöld ház 5600 Szolnok Karczag L. u. 2.

Versenybíró:
Rádi Dezső


Sopron - Soproni Darazsak
2022-04-10


Dátum: 2022-04-10

EgyesületCsapatOsztály
09.00Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületGárdonyis Kosárpalántákelső
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületHunyadis Kosárpalántákelső
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Gárdonyis Bivalyok 1.első
10.00Jegyzőkönyv
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Hunyadis Bivalyok 1.első
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Lackneros Bivalyok 1.első
Sportdarázs Kft.Lackneros Kosárpalántákelső
11.15Jegyzőkönyv
Soproni Darazsak Ifjúsági és SportegyesületFenyőtéris Palántákmásodik
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Deákos Bivalyok 1-2második
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Gárdonyis Bivalyok 2.második
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Hunyadis Bivalyok 2.második
12.30Jegyzőkönyv
D.U.N.K. Lackner Palánta 2.o.második
Soproni Sportiskola EgyesületSoproni Sportiskola Lackneros Bivaloyk 2.második
Sportdarázs Kft.Deákos Kosárpalántákmásodik
Sportdarázs Kft.Lackneros Palántákmásodik

Helyszín:
Novomatic Arena Sopron Lackner K. 48

Versenybíró:
Salamon Endre


Szombathely
2022-04-10


Dátum: 2022-04-10

EgyesületCsapatOsztály
09.30Jegyzőkönyv
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 1-2második
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEZrinyis Sólymokmásodik
10.45Jegyzőkönyv
Ricsilla Sport Kft.Ricsilla Teskánd 4.onegyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEParagvári 3-4negyedik
Szombathelyi Ifjú Sólymok KSEReguly 3-4negyedik

Helyszín:
Kiscsarnok - Szombathely Sugár u

Versenybíró:
Puskás Péter


TF
2022-04-24


Dátum: 2022-04-24

EgyesületCsapatOsztály
9:30Jegyzőkönyv
Józsefvárosi Kosárlabda ClubJózsefvárosi KC - Losonci téri Ált. Isk.negyedik
KOKEC SENémetvölgyi Bocsoknegyedik
Parthus SportegyesületParthus SE Anegyedik
11:00Jegyzőkönyv
Hegyvidék Sportjáért AlapítványHSE Paripákmásodik
KOKEC SENémetvölgyi Bocsokmásodik
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS SportegyesületTF-BP Titánokmásodik
Tehetséges Fiatalok Kft.TF - Koalákmásodik
12:00Jegyzőkönyv
Hegyvidék Sportjáért AlapítványHSE - Sárkányoknegyedik
Latorca Sport Kft.Villámmanóknegyedik
Tehetséges Fiatalok - BASKETBALL PLAYERS SportegyesületTF-BP - Bolháknegyedik
Tehetséges Fiatalok Kft.TF Kolibriknegyedik

Helyszín:
NKE Ludovika Aréna - Bp, Diószegi S. u. 25

Versenybíró:
Balogh Imre


Hajdúszoboszló
2022-04-27


Dátum: 2022-04-27

EgyesületCsapatOsztály
8.00Jegyzőkönyv
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Amásodik osztály
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Bmásodik osztály
8.45Jegyzőkönyv
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS Aharmadik osztály
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Charmadik osztály
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA THÖKÖLY Dharmadik osztály
PRIMA SEBKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS Bnegyedik osztály

Helyszín:
Hajdúszoboszló

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Nyíregyháza-NYKK
2022-04-30


Dátum: 2022-04-30

EgyesületCsapatOsztály
9.00Jegyzőkönyv
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Hermann 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 1.oelső
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imreelső
10.00Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEMátészalkai VUEL "A"második
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 1-2 omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Herman 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szabó Lőrinc 2.omásodik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Szent Imre 2.omásodik
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazony KE 2.omásodik
11.00Jegyzőkönyv
Mátészalkai VULEMátészalkai VULE "B"harmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Bethlen 3.oharmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Eötvös 3.0harmadik
Nyíregyházi Kosárlabda KlubNYKK Gárdonyi 3.oharmadik
Nyírpazonyi Kosárlabdázók EgyesületeNyírpazony KE 3.oharmadik
Tiszavasvári SportklubTSK - Magiszter Kosárpalántaharmadik

Helyszín:
Nyíregyháza, Bencs Tornacsarnok, Tiszavasvári u. 12.

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Miskolc
2022-04-30


Dátum: 2022-04-30

EgyesületCsapatOsztály
8.30Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFC Bársonyelső
MEAFCMEAFC Kossuth Agymanókelső
MEAFCMEAFC Nagy Lajos Király Ált Isk. 1.első
MITEKADVTK - Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskolaelső
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc Általános Iskolaelső
MITEKADVTK - Vörösmarty Katolikus Általános Iskolaelső
9.30Jegyzőkönyv
MEAFCMEAFC Kossuth Fürge Gyíkokmásodik
MEAFCMEAFC Kossuthos Legényekmásodik
MEAFCMEAFC Nagy Lajos Király Ált Isk. 2.második
MITEKADVTK - Bársony Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK - Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK - Vörösmarty Katolikus Általános Iskolamásodik
11.00Jegyzőkönyv
Fürge Gyík DSEZempléni Vadmacsmásodik
MEAFCMEAFC Rónai 2második
MITEKADVTK - Gyarmati Sport Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK - Rónai Tagiskola Amásodik
MITEKADVTK - Rónai Tagiskola Bmásodik
MITEKADVTK - Szilágyi Általános Iskolamásodik
MITEKADVTK - Szirmai Református Általános Iskolamásodik
12.30Jegyzőkönyv
DVTK Kosálabda Akadémia Kft.DVTK Törpördögökharmadik
MEAFCMEAFC Fazekas Ált Isk.harmadik
MEAFCMEAFC Rónai 3.harmadik
MITEKADVTK - Fazekas Általános Iskolaharmadik
MITEKADVTK - Kazinczy Miskolctapolcai Tagiskolaharmadik
MITEKADVTK - Szabó Lőrinc Általános Iskolaharmadik
MITEKADVTK - Szirmai Református Általános Iskolaharmadik

Helyszín:
Miskolc Egyetemi Sportcsarnok

Versenybíró:
Ferenczi Tamás


Szeged
2022-05-14


Dátum: 2022-05-14

EgyesületCsapatOsztály
09.00
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK GFE Gyakorló Szarvasharmadik
SZEDEÁKSZEDEÁK Bocsokharmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.Bonifertharmadik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Pokemonokharmadik
10.00
Gyulasport Nonprofit Kft.Gyulasport-Impomelső
Gyulasport Nonprofit Kft.Gyulasport-Karácsonyielső
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK GFE Gyakorló Szarvasmásodik
SZEDEÁKSZEDEÁK Kisbikákmásodik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ördöghfiókákmásodik
11.00
Civis Kosárlabda Klub Kft.Civis KK GFE Gyakorló Szarvasnegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Aranysakáloknegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Ezüstrókáknegyedik
SZEDEÁKSZEDEÁK Kiscsikóknegyedik
SZEDEÁK Amatőr Kosárlabda Nonprofit Kft.SZEDEÁK Ördöghfiókáknegyedik

Helyszín:
Bonifert Domonkos Általános Iskola, 6723 Szeged, Ortutay u.3.

Versenybíró: